Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Applebaum, odczep sie od nas!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jesteśmy narodem naznaczonym. Mamy wrogów nie tylko za granicą ale i w kraju, gdzie nienawidzi nas tzw. kawiorowa laicka lewica, która co jakiś czas przypomina nam, że jesteśmy tylko śmierdzącymi antysemitami.

Nigdy nie będziemy mieli spokoju. Jeździ po nas kto tylko chce. Druga wojna światowa to nasza wina bo nie ustąpiliśmy Hitlerowi w sprawie Gdańska, Holocaust to nasza wina bo były „polskie obozy zagłady”, stan wojenny to nasza wina bo stawialiśmy się Ruskim, Smoleńsk to nasza wina bo stawialiśmy się na nowo Ruskim. I tak dalej w kółko Macieju.

Co byśmy nie robili lub mówili, nie mamy najmniejszej szansy. Nie tak dawno wnuk stalinowskego esbeka Marcin Meller wyjaśnił nam, że po prostu śmierdzimy:

monsieurb.neon24.pl/post/92788,smierdziel

 

Teraz do akcji wkroczyła Madame Sikorska vel Applebaum, autorka książek kucharskich i książek o gułagach, która obsmarowała nas jako wulgarnych antysemitów:

 

 Anne Applebaum @anneapplebaum

Alas, I cant tweet an interview with me on a prominent Polish website, as the commentary below is vulgar, sexist, anti-semitic. Very sad

 

A wtóruje jej niezrównany małżonek, oczywiście w niezrównanej Wyborczej:

 

//wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14861302,Sikorski_na_Twitterze__Wstyd_mi_przed_zona_za_antysemickie.html?lokale=olsztyn#BoxWiadTxt

 

Madame Sikorska co prawda nas opluwa, ale kiedy może użyć państwowej infrastruktury do promocji swojej książki kucharskiej to wtedy nasze pieniądze już antysemityzmem jej nie śmierdzą:

 

monsieurb.neon24.pl/post/81922,nafaszerowany-indyk 

 

Żyjemy w brutalnych czasach, w których ton nadaje tzw. „elita”. Nie warto przypominać inwektyw i epitetów jakie padły pod adresem sp. prezydenta Kaczyńskiego i ofiar smoleńskich. Ale pamiętamy jak opluwa się posłów i polityków opozycji lub ludzi którzy nie zgadzają się z oficjalną propagandą.

 

Jeden z niezależnych dziennikarzy Witold Gadowski dostaje takie oto anonimowe komentarze (cytat): "autor bez nazwiska (IP 172.245.28.***) 28.10, 20:01:

 

„wy gadowski wyglądacie jak chuj wystający z dupy posła biedronia.."

 

Czy Witold Gadowski dostanie swoje 20 minut w TVN24, tak aby mógł publicznie popłakać o nienawistnych atakach anty-heteroseksualnych fanatyków?

 

Na koniec pozostaje nam tylko parafrazować słowa niepodważalnego autorytetu moralnego III RP, niedawno nagrodzonego pokojową nagrodą przez noblistę Lecha Wałęsę: „Pani Applebaum, zostaw Pani nas wszystkich ku**a w spokoju!”

 

Jaka elita, takie maniery. Niestety.

 

 

Burak i naszyjnik z pereł czyli lans kawiorowej laickiej lewicy z dworku

 

KOMENTARZE

 • @Marek Lipski 16:36:59
  Panie Marku, u wielu z nas płynie w żyłach mieszana żydowska krew, jako że Polska była przez wieki krajem gościnnym i otwartym. Ale wystarczy tego opluwania Polaków na każdym kroku. Czas powiedzieć STOP. Applebaum nie jest niestety wyjątkiem.
 • @Marek Lipski
  "Protestuję że atakuje Pan Panią Sikorską i jej dzieci. One czytają internet. Ta Pani jest bardzo dobrą Matką,dziennikarką ...

  ---> Prosze nie żartować z poważnych spraw. Jaką jest matką, mnie nie interesuje, a jeśli się mówi, że jest dobrą dziennikarką, to należy dodawać, dla kogo jest taką dobrą dziennikarką ... bo dla Polaków niekoniecznie. Nie słyszałem nigdy o jej artykułach w amerykańskiej prasie - do której ona pisuje - by w nich zaprotestowała przeciwko opluwaniu Polaków w tamtejszej prasie przez jej koleżanki po fachu, bredzące o tańcach wokół totemów ...

  "... a ponieważ Sikorski ten Pan a nie minister jest z tej samej Bydgoszczy, ..."

  ---> Ależ z Bydgoszczy pochodzi inna bolszewicka morda, wunderkinduś Paweł Olszewski!

  http://m.neon24.pl/1ddbc33b9fb85bb8cec62e97ad474397,14,0.jpg

  http://www.blogpress.pl/node/8394

  http://normalny.neon24.pl/post/44904,pawel-olszewski-po-juz-osadzil-i-wydal-wyrok

  http://normalny.neon24.pl/post/85192,agnieszka-gozdyra-i-pawel-olszewski-medialny-tandem-chamstwa-klamstwa-i-obludy
 • @Skanderbeg 19:02:07
  Lipski pił chyba brudzia z Sikorskimi. W przeciwnym wypadku nie robił by z tego zaprzańca, agenta i sprzedawczyka prawie że bohatera narodowego, a z jego dość urodziwej żony - polskiej patriotki. Żydzi kochają tylko siebie, a kto tego nie wie, to jest chyba lekko niedoinformowany.
 • @Marek Lipski 20:11:23
  jesteś żałosny! Przeliczyłem kiedyś moje ejakulacje. wyszło mi około 14 000 . Mój instrument ,mimo, że 60-letni spokojnie gra przynajmniej 3 razy w tygodniu, więc nie musisz się martwić jego formą. Tym bardziej moimi zasobami finansowymi. Starcza mi także na uciechy.
  A zdrajca i agent obcego państwa we władzach Polski jest nie do przyjęcia dla normalnie myślącego Polaka . A takim agentem jest właśnie minister spraw zagranicznych. Do tego instrukcje w dalszym ciągu dostaje z Wysp o czym świadczy jego sławetne przemówienie. Zresztą nie ma o czym gadać, Jeśli popierasz Sikorskiego i jego żonę to jesteś po tej samej stronie co on i cała klika doprowadzająca Polskę do upadłości. Schizofrenik chyba z Ciebie.
  Zdjęcia Twojej córeczki mnie nie interesują podobnie jak Ciebie fotki moich pięknych córek.
  PS Z tym sexem to u Ciebie chyba coś nie halo. Chwalisz się młodszą o 25 lat żoną? Masz jakieś kompleksy? Ha, Ha, poczekajmy jeszcze parę latek......... . - Ogierze !!!! Wiesz, nie zazdroszczę Ci ......
 • @Marek Lipski 20:11:23
  Poza tym dzisiaj przed pisaniem komentarzy chyba kilka flaszek bawarskiego piwa opróżniłeś i się w końcu zdradziłeś ze swymi sympatiami.
 • @Marek Lipski 16:36:59
  Panie Lipski doskonale pan wie,że chodzi tutaj o rzeczywistość w jakiej żyjemy.Ludzie typu Sikorski popierają układ okrągłostołowy,który puścił Polaków w skarpetkach.Pani Sikorska swoją książką obraża Polaków.Ja również mógłbym nazwać Anglików rasistami ale nazywam ich patriotami. Nie mam żadnego interesu aby nazywać ich rasistami więc jaki interes ma pani Sikorska nazywając nas antysemitami?
 • Przestrzegam wszystkich przed sprzeciwianiem się panu Lipskiemu.
  Osoby takie są niewątpliwie wrogami polskich dzieci i mogą zostać sofort pociągnięte do odpowiedzialności przed sądami w zachodniej EU a jak wiadomo koszta adwokackie i sądowe w zachodniej EU wynoszą dużo ojro.
 • @Stanislas Balcerac 16:47:14
  W wielu z nas płynie krew żydowska? Czyżby?

  To my wiemy o tym, czy ona w nas płynie, czy jednak o tym nie wiemy? Czy to ma jakiś wpływ na nasze antypolskie poczynania, czy nie?

  Chyba jednak pan przesadza pisząc, że wielu z nas (Polaków?) płynie krew żydowska, tym bardziej, że przed wojną żydzi nie łączyli się z Polakami i na odwrót, oczywiście dochodziło do mezaliansów, ale te należały naprawdę do rzadkości, dochodziło również do przechrzczenia i przejścia na wiarę rzymsko katolicką, ale takich przypadków też było bardzo mało.

  Tak naprawdę dopiero po zakończeniu wojny to się wszystko pomieszało, a tak naprawdę Polakom odebrano wiedzę na temat kto jest kim, ale uczyniono to z premedytacją, jednak w obecnej Polsce już nie powinno nic stać na przeszkodzie, aby każdy z nas osobno dowiedział się kim byli jego przodkowie, to naprawdę przy odrobinie wysiłku można sprawdzić. :))). Uważam jednak, że pisanie, że w wielu z nas płynie krew żydowska jest po prostu nadużyciem, ponieważ to jest po prostu nieprawdą.
 • "EU Set to Monitor “Intolerant” Citizens".
  "Controlling social behavior: Proposal could ban criticism of Islam, feminism

  Paul Joseph Watson
  Prison Planet.com
  October 29, 2013


  Image: EU Parliament (Wikimedia Commons).

  A frightening proposal currently being considered by the European Parliament would direct governments to monitor citizens deemed “intolerant” and could even lead to a ban on all criticism of Islam and feminism.

  The European Framework National Statute for the Promotion of Tolerance (PDF), which was drafted by the European Council on Tolerance and Reconciliation (ECTR), an NGO based in Paris, was presented to the European Parliament’s Civil Liberties committee last month and is thought to be on the verge of implementation.

  According to the Gatestone Institute, the Statute represents an “unparalleled threat to free speech” and would have the impact of “effectively shutting down the right to free speech in Europe” by banning “all critical scrutiny of Islam and Islamic Sharia law, a key objective of Muslim activist groups for more than two decades.”

  The main purpose of the Statute is aimed at eliminating “anti-feminism” and “Islamophobia,” according to the document, which means that any criticism of feminist political doctrines or the Muslim religion would be considered hate speech.

  Section 4 of the document states that, “There is no need to be tolerant to the intolerant. This is especially important as far as freedom of expression is concerned.” In other words, stamping out “intolerance” trumps the free speech rights of millions of European citizens.

  “Faith-based groups and schools, adherents of a particular religion or even just parents who want to teach their children certain moral values would all be put under general suspicion of being intolerant,” warns civil rights watchdog European Dignity Watch.

  The proposal dictates that “Members of vulnerable and disadvantaged groups are entitled to a special protection, additional to the general protection that has to be provided by the Government to every person within the State.”

  This basically mandates that the free speech rights of European citizens need to be revoked in order to secure the “additional” rights of minority groups to not be offended by “intolerant” remarks, which include holding such groups to “ridicule,” a definition which would presumably outlaw satire.

  The framework calls for the doctrine to be implemented by “a special administrative unit” in each of the EU’s 28 member states that would “operate within the Ministry of Justice” and have the power of “penal sanctions.” In addition, a “National Tolerance Monitoring Commission” would also be created to “promote tolerance.”

  “The principles of freedom of contract and the freedom to live according to one’s personal moral views are in danger of being superseded by a newly developed concept of ‘equality.’ It would undermine freedom and self-determination for all Europeans and subject the private life of citizens to legal uncertainty and the control of bureaucrats,” states European Dignity Watch. “It is about governmental control of social behavior of citizens. These tendencies begin to give the impression of long-passed totalitarian ideas and constitute an unprecedented attack on citizens’ rights.”

  The proposal also caters for the re-education of individuals deemed intolerant. “Juveniles convicted of committing crimes….will be required to undergo a rehabilitation program designed to instill in them a culture of tolerance,” states the document.

  Schools from elementary level upwards will also be mandated by governments to “introduce courses encouraging students to accept diversity and promoting a climate of tolerance as regards the qualities and cultures of others.”

  The proposal also calls on citizens to be brainwashed into “tolerance” via mass media, with governments ensuring that television networks “devote a prescribed percentage of their program to promoting a climate of tolerance.”

  The program is not only an alarming threat to free speech but is also deliciously ironic in light of complaints by major EU powers about NSA monitoring of citizens and world leaders.

  Given the EU’s history in this context, it’s highly probable that they will adopt the recommendations wholesale. Back in 2001, the EU announced that it had the power to outlaw criticism of itself when the European Court of Justice ruled that the EU could, “lawfully suppress political criticism of its institutions and of leading figures.”

  Facebook @ https://www.facebook.com/paul.j.watson.71
  FOLLOW Paul Joseph Watson @ https://twitter.com/PrisonPlanet

  *********************

  Paul Joseph Watson is the editor and writer for Infowars.com and Prison Planet.com. He is the author of Order Out Of Chaos. Watson is also a host for Infowars Nightly News."


  http://www.prisonplanet.com/eu-set-to-monitor-intolerant-citizens.html
 • @Marek Lipski 16:36:59
  A ja protestuję, że Pan protestuje za rzetelne opiniowanie niecnych poczynan Pani Sikorska, a farmazony o rzekomej zdrowej konkurencji w swiecie myzyki niech zachowa Pan dla siebie i dla swoich dzieci albo studentow, bo zbyt dobrze znam realia ktore tam obowiazuja.
 • @Marek Lipski 23:41:38
  Jakoś tak dziwnie postrzegasz świat. Z jednej strony właściwie oceniasz rzeczywistość i konieczność zmian, z drugiej bronisz ludzi którzy stoją na straży układów tę rzeczywistość cementujących. Wydaje mi się , że to Twoje osobiste sympatie powodują ten kociokwik w ocenie otoczenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031