To co przepowiadaliśmy od tygodni staje się faktem. Izraelski obywatel Ihor Kolomoyski, samozwańczy szef Europejskiego Kongresu Żydów, wyznaczył nagrodę za schwytanie rosyjskich żołnierzy na terenie Ukrainy. Przez izraelskie jednostki specjalne?

Niestety sprawdzają się nasze smutne przepowiednie o tym, że konflikt ukraiński wychodzi daleko poza granice Rosji i Ukrainy. Jeden z finansistów "obywatelskiego Majdanu" gangster-oligarcha Ihor Kolomoyski, wszedł na otwartą ścieżkę wojenną oferując poprzez swój bank PrivatBank 10 tys. dolarów za złapanie "Moskala".

Kolomoyski zbił fortunę na złodziejskich prywatyzacjach w latach 90-tych jako sojusznik kleptokratki Julii Tymoszenko i kleptokraty Pavlo Lazarenko i dobrze wie jak opłacać ludzi. Pisaliśmy o nim obszernie:

http://monsieurb.neon24.pl/post/107057,lap-zlodzieja-ihora

http://monsieurb.neon24.pl/post/106820,kgb-odkrywa-kolomojskiego

http://monsieurb.neon24.pl/post/106718,majdancy-z-genewy

http://monsieurb.neon24.pl/post/106695,kolomojski-przejmuje-wladze 

Wiemy też, że Kolomoyski nie ma problemów moralnych z zabijaniem ludzi.

Zobaczymy czy łapanka finansowana przez Kolomoyskiego i jego kolegów okaże się sukcesem. Taka hojna finansowa oferta może ściągnąć najemników z różnych stron i krajów, którzy dołączą do starozakonnego dżihadu przeciwko prawosławnym Rosjanom. Czy po Syrii zostanie otwarty drugi front na Ukrainie?

http://monsieurb.neon24.pl/post/107829,oligarchowie-licza-na-tsahal

http://monsieurb.neon24.pl/post/107217,izraelscy-komandosi-w-rumunii

http://monsieurb.neon24.pl/post/107082,mossad-przewidzial-majdan

100 lat po wybuchu pierwszej wojny światowej mamy oto zalążki trzeciej wojny światowej. Podobno historia kołem się toczy ...

 

          Ihor Kolomoyski i jego nadworny rabin Szmul Kaminetzky