Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Kto ogniem wojuje ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kiedyś Rotszyldowie odgrywali ważną rolę w finansowaniu wojen w Europie. Dzisiaj najgłośniejszym bankierem wojny jest rezydujący w Genewie izraelsko-ukraiński złodziej-oligarcha Ihor Kolomoyski. Ale kto ogniem wojuje, ten może od ognia zginąć...

Kiedyś Rotszyldowie odgrywali ważną role w finansowaniu wojen w Europie. Dzisiaj najgłośniejszym bankierem wojny jest rezydujący w Genewie ukraiński złodziej oligarcha Ihor Kolomoyski. Ale kto ogniem wojuje, ten może od ognia zginąć.

Pisaliśmy już wcześniej o tym, że obywatelska spontaniczna demokratyczna rewolucja bezbronnych aktywistów na Majdanie doprowadzi do wojny religijnej. Ofiary w Kijowie, Odessie i na wschodzie Ukrainy to przeważnie prawosławni podczas kiedy finansiści majdańskiego puczu to starozakonni z izraelskimi paszportami. Złodziej oligarcha Ihor Kolomoyski jest jednym z nich. Dużo już o nim pisaliśmy, wystarczy przeglądnąć nasze wpisy z ostatnich kilku miesięcy.

Kolomoyski próbuje finansować wojnę przeciwko Rosji, wyznaczył nagrody 10 tys. dolarów za głowy Rosjan, chwali się że finansuje paliwo do ukraińskich pojazdów wojskowych i podobno kompletuje swoją prywatną armię najemników.

Jego duchowy przywódca z ortodoksyjnego ruchu Chabad-Loubavitch, rabin Szmul Kaminetzky, chwali się z kolei że chłopaki z Prawego Sektora dzielnie ochraniają synagogi w regionie dniepropetrowskim. Warto przypomnieć, że duchowy przywódca ruchu Chabad-Loubavitch, legendarny rabin Menachem Mendel Schneerson, urodził się w tym regionie, w Nikolajewie:

//en.wikipedia.org/wiki/Menachem_Mendel_Schneerson

Chabad-Loubavich ma swoją centralę na Brooklynie w NY, co może w części wyjaśniać bezkrytyczne amerykańskie wsparcie dla puczu w Kijowie.

Komentatorzy są raczej zadziwieni nienaturalnym sojuszem utworzonym na Ukrainie pomiędzy faszystami i ortodoksyjnymi Żydami:

//m.strategic-culture.org/news/2014/04/17/zionists-and-anti-semites-in-ukraine-a-strange-union.html

Ale kto ogniem wojuje od ognia ginie. Po spaleniu żywcem 40 ludzi w Odessie płoną teraz oddziały PrivatBanku na wschodzie Ukrainy i rozbijane są masowo dystrybutory banku. Wcześniej nowe władze zamknęły operacje PrivatBanku na obszarze Krymu a jeszcze wcześniej rosyjski nadzór finansowy przejął kontrolę komisaryczną nad MoscowPrivatBank i bank został sprzedany nowemu inwestorowi.

Rosjanie stosują sprawdzone wcześniej metody Amerykanów - walczą z instytucjami finansowymi finansującymi terroryzm.

 

Spalony oddział PrivatBanku w Mariupolu

 

Bankomaty PrivatBanku pod ochroną ukraińskiej policji

 

Szef PrivatBanku z izraelskim paszportem oferuje kasę za głowę Rosjan

 

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031