Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Przestraszyliśmy Prezydenta

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dwa miesiące temu pisaliśmy, że bezwizowi "turyści" z Okręgu Kaliningradzkiego mogliby w teorii opanować w weekend bazę lotniczą w Malborku. Wczoraj pojechał tam prezydent Komorowski i powitał uroczyście cztery francuskie samoloty wojskowe.

Latem zeszłego roku, kiedy aparat mediów mainstreamu i nasza kochana władza podniecali się bojką na plaży w Gdyni pomiędzy kadetami meksykańskiej marynarki wojennej i kibicami ze Śląska, my zapytaliśmy się co będzie kiedy na plażę w Gdyni zamiast Meksykanów na boso wjadą Rosjanie z sąsiedniego uzbrojonego po zęby Obwodu Kaliningradzkiego. I to nie na boso, ale w butach:

//monsieurb.neon24.pl/post/97636,po-meksykanach-rosjanie

Dołączyliśmy wtedy do ekskluzywnego klubu wizjonerów, jako że w tym samym czasie Mossad przewidywał już spontaniczny obywatelski pucz na Majdanie:

//monsieurb.neon24.pl/post/107082,mossad-przewidzial-majdan

Historia poszła naprzód dużym krokiem i kilka tygodni temu Amerykanie wykonali symboliczny desant w Polsce, aby bronić nas przed straszną imperialistyczną Rosją (której wcześniej otwarliśmy radośnie i z przytupem przygraniczny ruch bezwizowy na naszej północnej granicy i której "Rok w Polsce" będziemy hucznie i wesoło świętować przez cały boży rok 2015).

Dwa miesiące temu napisaliśmy też o tym, że kilka autokarów z młodymi wysportowanymi "turystami" w Okręgu Kaliningradzkiego wystarczyłoby chyba do przejęcia kontroli nad bazą 22 pułku lotnictwa w Malborku, która jest ochraniana przez prywatną firmę ochroniarską:

//monsieurb.neon24.pl/post/106660,wpuscil-rosjan-do-polski

A parę tygodni później dodaliśmy, że Rosjanie mogą w teorii przejąć także lotnisko wojskowe w Gdyni, jako inwestorzy ratujący megalomański projekt władz miasta:

//monsieurb.neon24.pl/post/107339,gdynia-czeka-na-putina

Widać, że chyba narobiliśmy w końcu strachu głowom naszej dzielnej armii. Wczoraj prezydent Komorowski odwiedził wyżej wymienioną bazę 22 pułku lotnictwa w Malborku i powitał cztery francuskie samoloty Mirage, które będą tam stacjonować przez cztery miesiące (zdjęcie powyżej):

//polska-zbrojna.pl/home/articleshow/12427?t=Francuskie-Rafale-przylatuja-do-Malborka

W tym samym czasie cztery stare modele Mig-29 z bazy w Malborku polecą patrolować niebo nad krajami bałtyckimi w ramach tzw. "Baltic Air Policing". Strachu Rosjanom nie narobimy. Nasze Mig-29 zostały kupione od Rosjan w 1989 roku i sami Rosjanie wożą już takimi starymi modelami bogatych turystów:

//www.flymigsokol.com/prices_flight_mig29

Jest to może pomysł na rozwiązanie problemów budżetowych polskiej armii, gdyby tak powozić bogatych rosyjskich turystów polskimi Mig-29 nad Polską? Zarobimy! 

 

Musimy też zwiększyć atrakcyjność Polski jako bazy dla helikopterów NATO

 

KOMENTARZE

  • Su-47 Berkut czyli nowa generacja
    http://www.youtube.com/watch?v=EJdX8gQyKEE
  • @Stanislas Balcerac 16:20:52
    http://www.youtube.com/watch?v=WSjmyiJK4hM
    To krotki filmik z Ukrainy dzisiaj 1 maja .. I co na to nasz "prezyedet" do "bulu" zatroskany ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031