Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Cypryjski cymes Kwacha

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Aleksander (Sasza) Kwaśniewski szybko potwierdził nasze wczorajsze informacje o tym, że wcale nie pracuje dla człowieka Janukowicza tylko dla konkurencyjnego gangu Kolomoyskiego. Wygadał się podczas dzisiejszego porannego przesłuchania u Olejnikowej.

Żyjemy w czasach błyskawicznego przepływu informacji. Wczoraj rano media zagrzmiały o tym, że Kwaśniewski dorabia od dwóch miesięcy w radzie cypryjskiej spółki należącej do byłego ministra Janukowicza, niejakiego Mykoli Złoczewskiego.

Wczoraj po południu napisaliśmy, że Złoczewski przewerbował się do zwycięskiego obozu majdańskiego postępu i demokracji, i że w rezultacie Kwaśniewski dorabia do emerytury nie u niego ale u złodzieja z Dniepropetrowska Ihora Kolomoyskiego (który jako zwycięzca Majdanu przejął po cichu spółkę pokonanych, jako zaliczkę na poczet zwrotu milionów wydanych na promowanie postępowej obywatelskiej demokracji na Ukrainie):

http://monsieurb.neon24.pl/post/109063,wyjasniamy-blef-z-bidenem 

A już dzisiaj rano Kwaśniewski przyznał się mimo woli na porannym przesłuchaniu u Olejnikowej. Bez większych tortur Kwaśniewski stwierdził złotoustnie, że:

"...informacja, że ta spółka jest własnością człowieka Janukowycza to jest pół prawdy, a może nawet ćwierć..."

http://www.radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET/Blog/Gosc-Radia-ZET-Aleksander-Kwasniewski3 

No tak, skoro spółka należy już do złodzieja Kolomoyskiego a Złoczewski jest tylko słupem to i faktycznie trzy czwarte spółki może należeć do Kolomoyskiego a tylko ćwierć do Złoczewskiego. Wszystko gra.

Po latach chałturzenia na lewo i prawo Aleksander (Sasza) Kwaśniewski wchodzi wreszcie w wielki biznes. Pomyśleć tylko, że jeszcze 8 lat temu Kwaśniewski wałęsał się po ulicach Georgetown w Waszyngtonie i wraz ze swoim oficerem ochrony oglądał się za młodymi d....  A teraz wyrasta z niego oligarcha pełną gębą. I kto jeszcze odważy się powiedzieć, że te 10 lat Polski w Unii europejskiej nie były świetlnymi latami? Przynajmniej dla niektórych ...

 

Siedziba banku złodzieja Komoloyskiego na Cyprze

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031