Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Cypryjski cymes Kwacha

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Aleksander (Sasza) Kwaśniewski szybko potwierdził nasze wczorajsze informacje o tym, że wcale nie pracuje dla człowieka Janukowicza tylko dla konkurencyjnego gangu Kolomoyskiego. Wygadał się podczas dzisiejszego porannego przesłuchania u Olejnikowej.

Żyjemy w czasach błyskawicznego przepływu informacji. Wczoraj rano media zagrzmiały o tym, że Kwaśniewski dorabia od dwóch miesięcy w radzie cypryjskiej spółki należącej do byłego ministra Janukowicza, niejakiego Mykoli Złoczewskiego.

Wczoraj po południu napisaliśmy, że Złoczewski przewerbował się do zwycięskiego obozu majdańskiego postępu i demokracji, i że w rezultacie Kwaśniewski dorabia do emerytury nie u niego ale u złodzieja z Dniepropetrowska Ihora Kolomoyskiego (który jako zwycięzca Majdanu przejął po cichu spółkę pokonanych, jako zaliczkę na poczet zwrotu milionów wydanych na promowanie postępowej obywatelskiej demokracji na Ukrainie):

//monsieurb.neon24.pl/post/109063,wyjasniamy-blef-z-bidenem 

A już dzisiaj rano Kwaśniewski przyznał się mimo woli na porannym przesłuchaniu u Olejnikowej. Bez większych tortur Kwaśniewski stwierdził złotoustnie, że:

"...informacja, że ta spółka jest własnością człowieka Janukowycza to jest pół prawdy, a może nawet ćwierć..."

//www.radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET/Blog/Gosc-Radia-ZET-Aleksander-Kwasniewski3 

No tak, skoro spółka należy już do złodzieja Kolomoyskiego a Złoczewski jest tylko słupem to i faktycznie trzy czwarte spółki może należeć do Kolomoyskiego a tylko ćwierć do Złoczewskiego. Wszystko gra.

Po latach chałturzenia na lewo i prawo Aleksander (Sasza) Kwaśniewski wchodzi wreszcie w wielki biznes. Pomyśleć tylko, że jeszcze 8 lat temu Kwaśniewski wałęsał się po ulicach Georgetown w Waszyngtonie i wraz ze swoim oficerem ochrony oglądał się za młodymi d....  A teraz wyrasta z niego oligarcha pełną gębą. I kto jeszcze odważy się powiedzieć, że te 10 lat Polski w Unii europejskiej nie były świetlnymi latami? Przynajmniej dla niektórych ...

 

Siedziba banku złodzieja Komoloyskiego na Cyprze

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031