Monika Olejnik poleciała płakać przed sądem, że czerwony krawat na jej szyi na okładce "Resortowych dzieci" narusza jej godność osobistą. A kretyński kapelusik na głowie nie? Wygląda na to, że Monika Olejnik wkurza już nawet smutnych panów z ABW.

Co to się wyrabia w tym naszym nieszczęśliwym kraju? Dzielne chłopaki z ABW od dwóch lat nie są w stanie znaleźć kasy, która wyparowała z Amber Gold, znaleźli za to terrorystę Brunona K., który planował podobno zamachy na czołowe osoby w państwie oraz na dwie starsze panie: Monikę Olejnik i Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Ale biorąc pod uwagę fakt, że grupa terrorystyczna Brunona K. była złożona z samych agentów ABW, którzy podsuwali Brunonowi K. niecne pomysły, wygląda na to że to ABW podsunęła Brunonowi pomysł trzepnięcia Moniki i Hanny.

Dlaczego? Czy dlatego, że ABW na fali genderowego postępu staje się formacją nie tylko kobiet z jajami ale też formacją wrażliwych tęczowych mężczyzn, którzy noszą spódnicę w weekendy w domu i malują sobie paznokcie w godzinach pracy? A ci wrażliwi genderowi mężczyźni z ABW nie mogą widocznie znieść jazgotu Moniki i nadęcia Hanny. Wiadomo przecież jakie są kobiety między sobą ...

Brunon K. siedzi w więzieniu ale ABW jest wciąż na wolności. Czy dlatego Hanna Gronkiewicz-Waltz uzyskała ochronę elitarnych jednostek GROM? A co będzie z Moniką? Wiemy, że jest ona ulubienicą dziarskiego zwierzchnika sił zbrojnych, generała Jaruzelskiego. Czy Monika dostanie ochronę żandarmerii wojskowej?

Żyjemy na beczce prochu. Jeszcze jeden kretyński kapelusik Moniki, jeszcze jedna szpanerska para bucików, jeszcze jeden wybuch histerii na wizji TVN24 i wrażliwym mężczyznom z ABW mogą puścić na nowo nerwy ...

 

Dyskryminacja czyli dlaczego tylko Brunon K. jest bez hełmu na głowie ?

 

Kto z ABW podsunął Brunonowi K. pomysł trzepnięcia Moniki i Hanny?

 

Czy GROM obroni Hanię przed ewentualnymi morderczymi planami ABW?

 

Dziurkacz biurowy jest faktycznie groźną bronią, ale w polskich urzędach ...

 

Dlaczego krakowianin Brunon K. miałby knuć zamach w dalekiej Warszawie?