Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Koszerny rzeźnik z Odessy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na Ukrainie rozkwita miłująca pokój czekoladowa demokracja, jakiej świat jeszcze nie widział. Co prawda wciąż nie wiemy kto zarządzał tajemniczymi snajperami na Majdanie, ale za to wiadomo jest trochę więcej o zarządzających krwawą jatką w Odessie.

Masakrę w Odessie zepchano w zapomnienie. Gubernator Odessy, Victor Nemirowski, nabrał wody w usta i zrobił się dyskretny na swojej stronie na Facebook'u (facebook.com/v.nemirovsky). Zebrała się jakaś komisja, pogadano i wszystko powoli przysycha, jak rozlana krew. Tylko niektóre oszołomy wspominają o ponad 200 ofiarach a nie o 42 jak to podają oficjalne statystyki.

Trop wiedzie do starozakonnego oligarchy z Dniepropetrowska, złodzieja Ihora Kolomoyskiego, który jest od trzech miesięcy samo-namaszczonym gubernatorem okręgu dniepropetrowskiego i władcą prywatnej armii noszącej nazwę "Dniepr-1". Kolomoyski wysławił się wcześniej tym, że oferował 10 tys $ za każdego Moskala.

Według krążących informacji, cena każdego załatwionego w Odessie wyniosła 5 tys $ - co daje okrągły milion za 200 ciał. Prawdopodobnie bez VAT i podatku. Co prawda mówi się, że celem akcji w Odessie miało być "tylko" pobicie i wywalenie protestujących z miasteczka namiotowego, ale wiedząc jak dobrze płaci Kolomoyski, jego najemnicy widać przyłożyli się ochoczo do roboty, przekraczając założony plan.

Sam Kolomoyski schował się gdzieś od kilku tygodni. Ostatni wywiad (poniżej) pokazuje go ubranego jak szef agencji towarzyskiej i mamroczącego do mikrofonu:

 

 

Tak to wygląda ta nowa ukraińska demokracja...

Kolomoyski jest od wielu lat pod kapeluszem ortodoksyjnego ruchu Chabad Lubavitch z Brooklynu, który widać ma pomysł na nowy kaganat chazarski. Pod koniec zeszłego roku otworzono w Dniepropetrowsku ogromny kompleks Menora, które ma być centrem życia żydowskiego w regionie (zdjęcie poniżej).

Niestety, ojciec chrzestny tego przedsięwzięcia, prominentny biznesmen z Dniepropetrowska, Giennady Axelrod, nie doczekał się uroczystego otwarcia. Został zastrzelony na ulicy miasta w 2012 roku:

//privateinvesigations.blogspot.com/2012/04/gennady-axelrod-jewish-businessman-was.html

Axelrod miał długi a jego wierzyciele nie chcieli czekać na zapłatę w niebie?

 

Centrum "Menora" w Dniepropetrowsku

 

Zwłoki Giennadego Axelroda na ulicy Dniepropetrowska

Kolomoyski pod kapeluszem ortodoksyjnego Chabad Lubavitch

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031