Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Meżyhiria Kwaśniewskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach, która prowadzi śledztwo w sprawie willi Kwaśniewskich w Kazimierzu Dolnym (Ap V Ds 14/09), zgłosił się dzisiaj nowy świadek, który posiada informacje na temat słupa, który kupił willę dla Kwaśniewskich.

Jak żyć z nędznej prezydenckiej emerytury? Dobrze wiemy jak Lech Wałęsa narzeka na okrągło na swoją biedę. Gdyby nie miłosierna bogata wdowa z Florydy, Bianka Rosenthal, to może już dawno byłby na bruku i musiałby spać w limuzynie BOR, którą ma do dyspozycji.

Aleksandrowi (Saszy) Kwaśniewskiemu też się nie przelewa (przynajmniej finansowo-:)). W 2007 roku, zapytany o milionowy przelew z konta ukraińskiego oligarchy Wiktora Pinczuka na konto swojej fundacji "Amicus Europae", Kwaśniewski rozpaczliwie wyznał (cytat): "on ma pieniądze, a ja nie mam...".

Nic dziwnego, że Kwaśniewski musi dorabiać u bogatych Ukraińców i Rosjan, u Mosze Kantora, u Wiktora Pinczuka i u Ihora Kolomoyskiego. A że Polacy to zawistny naród, pracowity Kwaśniewski musi ukrywać swoje dochody i swoją kasę. W Szwajcarii?

Nasz dyskretny były prezydent poprosił kilka lat temu ówczesnego prezesa dużej spółki, powiązanego z WSI, aby ten kupił mu na swoje nazwisko słynną willę w Kazimierzu Dolnym. Na tzw. "słupa". Tak jak lata później protegowany Tuska, Sławomir Nowak, kupował szwajcarski zegarek, za gotówkę i poprzez trzecią osobę.

Zbieżność owych procedur "na słupa" i zapach WSI może wyjaśniać opór i powolność z jakimi rządząca Platforma Obywatelska ("zasady zobowiązują") proceduje, poprzez niezależny wymiar sprawiedliwości, śledztwo w sprawie willi w Kazimierzu Dolnym, wszczęte przez Prokuraturę Apelacyjną w Katowicach w 2009 roku.

Ale właśnie do prokuratury zgłosił się nowy świadek, który ma ciekawe rzeczy do opowiedzenia. Oby tylko zdążył zanim Aleksander (Sasza) Kwaśniewski nie ucieknie helikopterem do Rostowa nad Donem ... 

 

Jak żyć?! Na nędznej prezydenckiej emeryturze ...

 

KOMENTARZE

 • Ależ drogi panie!
  Olek-Monopolek nie musi wcale "ewakuować się" do dalekiego Rostowa, po drodze jest przecież Dniepropietrowsk z jakże mu bliskimi Pinczukiem i Kołomojskim...
 • @mania przepraszania 21:16:46
  Ja jeszcze skromnie dodam, ze tak to bywa miedzy bracmi "rzytami", ktorzy wiedza nie tylko jak krecic lody, lecz takze jak zawsze upasc na cztery lapy, nie na cztery litery.
  Mnie sie marzy taki final : wszystkie pasozyty " rzyty" ( Bolek, Olek i dochtor Kluczyk ) pozbawione ich skradzinych narodowi fortun, musza w koncu pracowac na chleb jak jacys za przeproszeniem goje. Tak chyba wyglada rzytowskie pieklo!
 • Wszyscy
  Olbrzymia rezydencja Kwaśniewskich. Skąd mają na te luksusy? http://www.fakt.pl/polityka/dom-kwasniewskich-na-mazurach-skad-kwasniewscy-maja-na-te-posiadlosc-,artykuly,467781.html //
  Policzyliśmy "puchnący" majątek
  Tak bogacili się Kwaśniewscy przez 25 lat. Analiza rok po roku... http://www.fakt.pl/polityka/tak-bogacili-sie-kwasniewscy-przez-25-lat-analiza-rok-po-roku-,galeria,467863.html
  Ps. Odpowiedź: z tego co rabował ich tate jewrej zbrodniarz i bandyta ze Smierszy, NKWD, UB pułkownik Izaak Stolzman także jako "korsarz" na Bałtyku, gwałcił, rabował i mordował także swych pobratymców, co było zdeponowane i czekające na "lepsze" czasy, oczywiście dla żydoubeckiego pomiotu, w banku w Szwajcarii jak i bieżące "depozyty" a czego pilnowała /pilnuje Kwacha siostra, no i z łapówek płaconych mu przez "swoich" oraz ukraińskich, rosyjskich oligarchów/czytaj złodziei, a także z pospolitego złodziejstwa na narodzie polskim. Wszytko w tym temacie można znaleźć w internecie. Dla chcącego nic trudnego by poznać prawdę o tej zbrodniczej i złodziejskiej jewrejskiej/chazarskiej rodzince, zresztą nie tylko o nich. Ps. II Stary Stolzman osobiście torturował a potem mordował polskich patriotów i nie tylko Polaków(Niemców, Szwedów, żydów i żydówki, które po zgwałceniu osobiście mordował w okrutny sposób, jak i tych obrabowanych.) Osobiście torturował naszą Bohaterkę narodową "Inkę" 17 letnią sanitariuszką z oddziału Łupaszki Zygmunta Szendzielarza Siedzikównę, to tak gwoli przypomnienia. Do dziś mieszkańcy Pomorza i Bornego Sulinowa (okoliczne lasy kryją jego "wyczyny") boją się mówić otwarcie o jego "wyczynach".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031