Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

WSI już jest w NATO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Błazenadzie nie ma końca. Wystrugany z banana Radek grzmi, że "chce od NATO dodatkowych gwarancji bezpieczeństwa dla Polski", podczas kiedy jego partyjni koledzy wysłali byłego szefa WSI na eksponowane NATO-wskie stanowisko!

Po katastrofie prezydenckiego TU-154M nie otrzymaliśmy żadnej zagranicznej pomocy śledczej, rząd Tuska zresztą o nią nie poprosił. A zagraniczni eksperci komisji Macierewicza byli przyjmowani w Polsce drwinami i kpinami salonu i polityków PO. Wsparcie NATO było nam wtedy jakoś dziwnie nie po drodze.

W międzyczasie Radek Sikorski otworzył granice Polski dla przygranicznego ruchu bezwizowego z uzbrojonym po zęby Okręgiem Kaliningradzkim. To otwarcie zostało powitane chórem zadowolonego cmokania kupców różnej maści, że oto Rosjanie będą u nas kupować i zostawiać pieniądze. Przyklepano też ideę Roku Rosji w Polsce, w 2015 roku.

Jakoś nikomu za granicą nie przeszkadza, że wrak prezydenckiego TU-154M jest wciąż w Rosji, czarne skrzynki też. Albo, że ciała ofiar leżą pomieszane w grobach. Dlaczego więc po katastrofie Boeinga 777 na Ukrainie wszyscy zaczęli nagle głośno krzyczeć na Rosjan? Bo życie Holendra jest cenniejsze niż życie Polaka?

Niezrównany Sikorski nadął się ważnością i oznajmił (cytat): "Oczekujemy, że podczas szczytu NATO w Walii zostanie przyjęty zasadniczy pakiet gwarancji dla naszego bezpieczeństwa".

Mamy nadzieje, że do czasu szczytu w NATO w Walii na początku września Radek przestanie być tzw. polskim ministrem spraw zagranicznych. Wystarczy 6 lat błazenady i obciachu. Pokładamy nadzieję w pośle Krzysztofie Szczerskim:

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,16359500,Szczerski__Sytuacja_na_Ukrainie_to_kleska_polskiej.html 

Przypominamy tylko, że ci sami ludzie z PO którzy teraz krzyczą jak nakręceni o tym, że "Polska nie jest bezpieczna", oddelegowali do czołowych struktur NATO jednego z byłych szefów WSI. Kto nas tutaj robi w konia? Pisaliśmy o tym w "Uważam Rze" już rok temu:


WSIO NATO

 

CIA pomyliła Portugalię z Polską a Pentagon pomylił Jaruzelskiego z Kościuszką i zatwierdził jednego z byłych szefów WSI na 3-letnią kadencję szefa akademii obrony NATO z siedzibą w Rzymie. Gdzie Rzym, gdzie Krym. Generał Janusz Bojarski został wojskowym przedstawicielem w NATO we wrześniu 2010 roku. Czy miał za zadanie koordynować śledztwo NATO w sprawie brzozy, która kilka miesięcy wcześniej wycięła w pień dowódców polskiego wojska? Generał Bojarski służył w młodości w jednostkach wojsk ochrony powietrznej PRL, w latach 2004-2005 był zastępcą szefa WSI ds. informacyjnych i współpracy międzynarodowej a potem pełnił obowiązki szefa. Po sukcesie smoleńskiego śledztwa awans generała Bojarskiego w strukturach NATO jest zrozumiały. Tym bardziej, że oferujemy NATO bardzo dużo. Mamy do wynajęcia nowoczesną bazę lotniczą w Modlinie, zakamuflowaną w pustym lotnisku cywilnym. Dysponujemy niewidzialnym okrętem wojennym - korwetą Gawron. Nasza armia testuje też nową tajną broń przeciwko talibom. Taktyczny ładunek 400 litrów alkoholu miał być wysłany samolotem z Balic do Afganistanu, niestety ktoś złamał tajemnicę wojskową i sprawa wyciekła do mediów. Ale naszą najlepszą bronią jest informacja: w zamian za kilka milionów dolarów możemy wskazać Amerykanom gdzie ukrywa się Bin Laden.


 

Dlatego Sikorski chce "zaj..ać PiS" i Macierewicza komisją śledczą

 

 

KOMENTARZE

 • Konkluzja
  "Warto na koniec postawić pytanie, czy pan minister Sikorski, uczestnicząc w szczycie NATO w Lizbonie w listopadzie 2010 roku, podpisał się pod decyzją o ustanowieniu strategicznego partnerstwa NATO-Rosja i czy maczał palce w kreowaniu „dyplomacji ikonowej” w stosunkach polsko-rosyjskich, której uwieńczeniem było podpisanie w sierpniu 2012 roku na Zamku Królewskim w Warszawie deklaracji o pojednaniu narodów polskiego i rosyjskiego przez JŚ Patriarchy Moskwy i Wszechrusi Cyryla ze strony rosyjskiej i JE abpa Józefa Michalika ze strony polskiej. Czy w tym czasie znajdował się w pełni władz umysłowych, czy też w stanie pomroczności jasnej - a jeśli tak - to co wtedy palił i kto go tym czymś poczęstował."
  http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3165
 • @Stanislas Balcerac 21:06:33
  Ale z tym Szczerskim to Pan wypalił! Przecież Polska jest folwarkiem usraela, poligonem doświadczalnym, Polska nie ma własnej polityki zagranicznej, Polska realizuje politykę Izraela i Usa i po trochu BND. Bojarski to przewerbowany jak prawie każdy były wsiowy i esbecki. Polityka zagraniczna Szcerskiego to oś Waszyngton - Tel Aviv a polityka Sikorskiego to oś Berlin, Tel Aviv - Waszyngton, co to za różnica. Pisowcy będą szaleńczą, antypolską politykę zagraniczną prowadzić, polegającą na ,,prowadzeniu krucjaty przeciwko Rosji i Białorusi w interesie Banksterów, ubiorą w banderowskie mundury naiwnych i dobrze opałcaonych polskich żołnierzy, by walczyć na terenie Ukrainy z rosjanami, ponieważ będą chcieli wdrażać ,,cywilizację zachodu" przeciwko cywilizacji łacińskiej, a więc pedał, pedofil, homosie, złodzieje, zbrodniarze, kłamcy chcą nami rządzić likwidując podstępnie chrześcijaństwo. NATO to obrońcy Izraela oraz ich potężnych koorporacji finansowych i energetycznych, żadne nato nie jest od obrony ,,mas ludzkich", oni są od mordowania ,,mas ludzkich" w intersie banksterów. Do realizacji takich zadań potrzebni są tacy głupcy i zdrajcy jak właśnie Radek i uśłiniony Krzysio..
 • @Wrzodak Z. 23:06:46
  5*.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031