Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

NATO w bulu i nadzieji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nasza władza dała plamę na całej linii. Tak jak Sikorski nie został zaproszony do ukraińskiego stołu w Berlinie, tak Komorowski nie został zaproszony do ukraińskiego stołu na szczycie NATO (zdjęcie). Staliśmy się zabitą dechami prowincją Europy.

No niestety, Tusk, Komorowski i Sikorski doprowadzili nasz kraj do sromotnego upadku na scenie międzynarodowej. Nikt się z nami nie liczy, co więcej niemiecka prasa (na przykład "Der Spiegel") podkpiwa sobie otwarcie z wyboru Tuska na stanowisko zdalnie sterowanego Wysokiego Reprezentanta Republiki Niemiec przy Radzie Europejskiej. Sikorski wkopał nas na całej linii swoimi wybrykami a Komorowski wychodzi dobrze tylko na zdjęciach, i to jeszcze. Słowem wstyd i obciach na całej linii.

No ale czemu się dziwić, skoro jak często mawia Stanisław Michalkiewicz, nasi politycy odbijają się od ściany do ściany w zależności od aktualnie obowiązujących mądrości etapu. Albo kiedy podpiją sobie to krzyczą"Heil Hitler!", tak jak była wschodząca gwiazda Platformy Obywatelskiej, Jacek Protasiewicz, który przecież nawet nie miał dziadka w Wehrmachcie:

http://monsieurb.neon24.pl/post/110351,wywaleni-z-dyplomacji 

http://monsieurb.neon24.pl/post/111981,przeczolgana-polska
 

Przypuszczamy też, że państwa NATO podchodzą z pewną rezerwą do prezydenta RP, którego wybór był oblewany szampanem przez ostatniego szefa pro-moskiewskich Wojskowych Służb Informacyjnych (WSI), generała Marka Dukaczewskiego. Syn generała, Marcin Dukaczewski, jest teraz prezesem Prokom Investments SA, spółki w której pracował protegowany Radka Sikorskiego, Bartosz Jałowiecki, zanim Radek nie dał mu w prezencie ambasady RP w Luksemburgu:

 

http://monsieurb.neon24.pl/post/72324,po-co-komu-ambasador-prokomu

 

Jesteśmy zupełnie skompromitowani na scenie międzynarodowej. Więc oprócz przytupywania, pohukiwania i robienia groźnych min, pozostaje nam tylko zbieranie starych czołgów, które inne państwa dają nam w prezencie.

 

Sorry, taki mamy klimat polityczny ..

 

 

Egzemplarze muzealne

 

KOMENTARZE

 • Nieuki z NATO
  Błędy zdarzają się każdemu ale ktoś kto bierze potężne pieniądze za organizację tego zjazdu powinien wiedzieć że po rzymskiej cyfrze w dacie nie stawia się kropki.

  http://www.usnews.com/dims4/USNEWS/aabdc3a/2147483647/resize/652x%3E/quality/85/?url=%2Fcmsmedia%2Fe8%2F6aa6e0fb8b5a12101fc26e3fd838bf%2Fmedia%3A63f471523f6c4936bf5b983be29623d2BritainNATOSummit.JPEG
 • @Stanislas Balcerac
  Co to za "tania propaganda" ten Pana tekst. Jak ktoś Pana nie zaprasza to jak się Pan czuje?

  I żeby było jasne. Należy bojkotować wybory, bojkotować Bandę 5.
 • I dobrze, że w takim towarzystwie....
  nie ma Polski? Towarzystwo bez Boga, spiskujące przeciw demokracji w Donbasie, dogadujący pewnie jakąś pomoc w mordowaniu tam ludzi, niewinnych cywilów, także matek z dziecmi. Cieszę się z tego, że tam nie ma polskiej reprezentacji. Przynajmniej pośrednio nas Polaków ta zdrada świata w stosunku do Donbasu nie dotyczy. Oczywiście nie jest tak dobrze, bo niestety mamy na sumieniu, przede wszystkim piewcy PISu i Kaczyńśkiego, tą krew przelaną na Ukrainie.
 • @Nibiru 03:00:05
  oczywiście, że to są zwykłe marionetki
 • @Nibiru 03:00:05
  Jest to o tyle dziwne, że te marionetki wykonują polecenia, które potem także uderzają w nich samych w ich rodziny, przyjaciół itd. Weźmy dla przykładu taką aferę z aspartamem. Z tego filmu możemy się dowiedziec jak marionetka R. Regan zatwierdziła rakotwórczy stosowany już obecnie wszędzie (nie ma już chyba produktu który go nie zawiera) aspartam a potem sama chyba jadła jakieś batoniki, czekoladki inne słodycze, lody, sery, wędliny, przyprawy, napoje, ciasta, przetwory i wiele, wiele innych produktów przeznaczonych do spożycia (chyba karmy dla zwierząt są zdrowsze). Z tego co wiemy tą marionetkę akurat dopadł jakiś Alzhajmer (czy jakoś tak). Ale czego nie zrobi pieniądz, władza, sława, itd, itp
  Polecam film:
  https://www.youtube.com/watch?v=hg66VGHcZTU
 • @Jan Paweł 07:34:30
  Tobie się nalezy krótki komentarz: odpieprz się od PIS i J. Kaczyńskiego, bo twoje teksty są żenujące!!!
 • @zibi 15:03:23
  Czy ty w ogóle myślisz?
 • Putin nigdy nie ośmieli się zaatakować Polski
  bo sztab generalny Federacji Rosyjskiej dobrze wie że w Wojsku Polskim co drugi to generał, więc czują respekt.
 • Egzemplarze muzealne
  Zwłaszcza ten pan pod tym wąsem.
 • @zibi 15:03:23
  Jeżeli jesteś piewcą PIS-u, to także masz na sumieniu krew niewinnych ludzi, (także matek z dziecmi) przelaną m.in w Donbasie. Przemyśl to sobie gdzieś tam w spokoju i pomyśl jak zmyc z siebie ciężar tego grzechu.
  Bo chyba pozostały Ci jakieś resztki logicznego myślenia które pozwolą Ci dojśc do tego, że obojętnie jaki by nie był wynik referendum w Donbasie, to Król czekolady nie miał prawa bombardowac, palic żywcem, gwałcic itd, itd... tych niewinnych ludzi. To jest mniej więcej coś takiego, jakby u nas RAŚ doprowadził do referendum w Opolu i gdyby Opole chciało przyłaczyc się do Niemiec a nasz prezydent wysłał na Opole bombowce i jakichś zwyrodniałych morderców, gwałcicieli by wymordowac tych ludzi. Widzisz teraz swój swój cięzki grzech wykroczenia przeciw piątemu przykazaniu? Jeżeli jeszcze nie, to Ci podpowiem już wprost. Popierasz ludzi którzy rozpętali tą całą wojnę i w dalszym ciągu nie odcinają się od morderstw tam popełnionych (przyjmują na salony tych banderowskich morderców) i na dodatek, tym razem tragiczny dla nas Polaków. wpychają Polskę w tą wojnę. A to wszystko zdradziecko wobec Polski, bo na zlecenie obcych mocarstw. Też chcesz byc mordercą i zdrajcą swojej Ojczyzny? Daje Ci to coś do myślenia, czy trzeba jeszcze prościej Ci to wyjaśnic?
 • ?????
  Nasza?
 • @Jan Paweł 07:55:53
  Nie łódź się, że go przekonasz. Jest to gość prawdopodobnie nie zrównoważony umysłowo i odporny na jakiekolwiek argumenty. Do tego jest zaczadziały PiS-em. Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30