Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Ogoniok idzie na bok

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W obliczu walki o pokój naszych czekoladowych pobratymców na Ukrainie spodziewamy się zdecydowanej reakcji naszych środowisk twórczych w celu napiętnowania pewnych dekowników, którzy wzbogacili się w Hollywood na podszywaniu się pod Rosjan.

Nasze postępowe środowiska intelektualne i twórcze bezkompromisowo angażują się po stronie ukraińskiej demokracji, jakiej świat jeszcze nie widział. Przykład daje nasz czołowy niezależny dziennikarz Jacek Żakowski, który kilka miesięcy temu nawoływał do wysupłania miliarda Euro z rezerw państwowych i do przekazania go Ukrainie. Niestety, kiedy Żakowski został poproszony o przekazanie Ukrainie swoich własnych oszczędności bankowych, nasz bohater nagle zamilkł:

//monsieurb.neon24.pl/post/103380,zakryta-twarz-iti

Słyszeliśmy też, że Jurek Owsiak wezwał Włodzimierza Putina do "Ice Bucket Challenge", która ma się odbyć na ringu w Mińsku. Trzymamy kciuki za Jurka.

Inni reprezentanci środowisk intelektualnych bohatersko gryzą jabłka a niektóre aktorki klasy B obwieszczają że nie zagrają w rosyjskich filmach. My czekamy jednak na wyraźny znak z Hollywood, gdzie kilku naszych żyje sobie dobrze z grania filmowych Rosjan:

//monsieurb.neon24.pl/post/69332,kgb-z-polskim-akcentem

Oczekujemy, że odetną się oni zdecydowanie od tych haniebnych praktyk i że zobowiązują się do grania wyłącznie patriotycznych Ukraińców. Adresujemy to wezwanie do min. Aleksandra Krupy i Krzysztofa Wojsława.

Nasze czołowe żeńskie gwiazdy w Hollywood, Alicja Bachleda-Curuś i Weronika Rosati, otrzymują dyspensę jako, że Bachleda-Curuś została kilka lat temu zapłodniona przez hollywoodzkiego aktora i gra teraz patriotyczną rolę Matki Polki a Weronika Rosati, która pokazała już na ekranach wszystko czym ją Pan Bóg obdarzył i siedziała nawet na kolanach Kevina Kline, wróciła już do Polski bałamucąc przy okazji naszego filmowego Papieża Piotra Adamczyka tak, że spowodował on wypadek samochodowy. Co zdaje się potwierdzać stare powiedzenie "gdzie diabeł nie może tam babę pośle".

O robotę nasi hollywoodzcy Rosjanie nie muszą się martwić. Spodziewamy się, że czołowa działaczka filmowa Agnieszka Holland, która z heroicznym uparciem od wielu lat bezskutecznie poluje na Oskara, nakręci remake "Ogniomistrza Kalenia", w którym Ukraińcy z UPA będą budować szkoły i rozwozić lekarstwa po bieszczadzkich wsiach, walcząc bohatersko o demokrację z krwawymi bandami seperatystów z Doniecka. Tym razem towarzyszka Holland będzie miała Oskara jak w banku: //monsieurb.neon24.pl/post/54622,holland-from-poland 

 

Jerzy Skolimowski

Aleksander Krupa

Daniel Olbrychski

Krzysztof Wojsław (w środku, jako rosyjski pilot)

Izabela Skorupko

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031