Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Ukraińska wpadka CIA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

CIA zalicza wpadki nie tylko w hollywodzkich filmach. Na majdańskim puczu wspieranym przez Amerykanów wypłynęli naprawdę dziwni ludzie, tacy jak gangster i złodziej oligarcha Ihor Kolomoyski. To nam przypomina wpadkę CIA w Iraku.

Amerykanie zgotowali niezły bigos na Ukrainie. W wyniku majdańskiego puczu jedna klika oligarchów zastąpiła drugą klikę oligarchów, co doprowadziło do wojny domowej i de facto do podziału (rozbioru) kraju. Gdyby jeszcze Amerykanie stawiali na demokratów, ale niestety zamiast tego postawiono na tzw. "swoich drani", według znanej definicji John'a Le Carre: "bastards, but our bastards".

Jednym z nich jest gangster i złodziej oligarcha Ihor Kolomoyski, któremu na powyższym zdjęciu rączkę ściska Victoria Nuland (prawdziwe nazwisko: Nudelman) zastępczyni Johna Kerry'ego. Ładna to demokracja!
 

Długo zastanawialiśmy się czy tylko my patrząc na Kolomoyskiego widzimy, że król jest nagi. Skontaktowaliśmy się więc z dziennikarzem jednej z głównych amerykańskich gazet. Okazało się, że jego opinia o Kolomoyskim jest identyczna z naszą (cytat):

 

"Oczywiście wielu ludzi powiedziało mi, że Kolomoyski jest gangsterem .. Ale nikt nie chce być cytowany publicznie, poza kilkoma rzadkimi przypadkami ludzi będących poza biznesem lub analityków i naukowców … W każdym razie dzisiaj wielu ludzi z jego otoczenia nawet nie kryje swoich gangsterskich manier."

 

Tekst w oryginale:
 

"Of course many people have told me he's a gangster .. But nobody wants to be quoted too openly about it except a rare few who are not in business but are more analysts or academicians … Anyway, today the gangster mannerisms of some of the people around him isn't anything they even bother to conceal much."

 

Na szczęście CIA potrafi czasami naprawiać swoje błędy. Iracki aferzysta finansowy Ahmed Chalabi dostał w sumie 90 milionów $ na swoja partię Iraqi National Congress (INC), która była jednym z głównych promotorów interwencji wojskowej w Iraku w 2003 roku. Aferzysta Chalabi miał chrapkę na fotel prezydenta Iraku. Wielka miłość między CIA i Chalabim skończyła się rok po wejściu Amerykanów do Iraku. W maju 2004 Chalabi został oskarżony o szpiegostwo na rzecz sąsiedniego Iranu a jego rezydencja w Bagdadzie została pokazowo przeszukana. Chalabi poszedł w odstawkę.

 

Ciekawe jak długo jeszcze CIA będzie trzymać się złodzieja Kolomoyskiego?

 

Czarne podkoszulki CIA – przed Ihorem Kolomoyskim był Ahmed Chalabi

 

KOMENTARZE

 • To żadna wpadka, a metoda osiągania celu.
  Do osiągnięcia wyznaczonego celu CIA wykorzystuje takich lub innych ludzi lub całe państwa, a po jego osiągnięciu nie ma żadnych skrupułów w eliminacji wykorzystanych ludzi czy państw. Głównym celem USA i ich służb jest dominacja nad innymi, a metodą destabilizacja państw i regionów które uczciwie i mądrze zarządzane mogą stać na przeszkodzie ich dominacji. Regiony zdestabilizowane nie są groźne, kiedy nie wystarczą sterowane bratobójcze mordy, zawsze można ich zbombardować. Nie będą w stanie oddać, a inni będą nastraszeni. Np. nacjonaliści ukraińscy po wykorzystaniu do destabilizacji regionu słowiańskiego zostaną bez skrupułów wymordowani i wyniszczeni, jak tylko na poważnie zaczęliby chcieć być wolnymi tj. odrzucić dominację USA nad sobą. Na tle bezwzględności USA komuniści jawią się jako dobrota. Wystarczy porównać działania przeciwko własnemu narodowi Jaruzelskiego czy nawet Janukowycza do działań Poroszenko i reszty żydowskich protegowanych CIA na Ukrainie. Nacjonaliści Ukraińscy zostali tylko wykorzystani jak półgłówki do zniszczenia własnego młodego państwa, dla amerykańskich i żydowskich złodziei.
 • @Henryk Kreuz 19:01:43
  Jestem tego samego zdania. Mogę tylko dodać, ze stosowane metody od czasu upadku bloku wschodniego - stały się jeszcze bardziej brutalne i bezwzględne.
 • Koszuleczka super!
  Czerwono-czarne satanistyczne kolory, faszystowki trójzub i żydowska menora w jednym. Nic dodać, nic ująć: ten podkoszulek to manifesto.
 • @Henryk Kreuz 19:01:43
  Zasadniczo się z panem zgadzam z tą tylko różnicą, że ja bym do tego samego worka nie pakował Wojciecha J ps. Spawacz. W jego czynach nie było chęci działania przeciw własnemu narodowi, no może z wyjątkiem "magdalenki".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031