Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Koszerna krysza Jarosza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Hitler doszedł do władzy dzięki wsparciu bogatych niemieckich przemysłowców. Pogrobowcy SS-Galizien na Ukrainie wspinają się po władzę dzięki wsparciu gangstera oligarchy Ihora Kolomoyskiego, za którym stoi ortodoksyjny ruch Chabad Loubavitch.

Podczas kiedy my musimy na okrągło tłumaczyć światu, że to nie Oświęcim był polskim obozem śmierci tylko Auschwitz był niemieckim obozem śmierci i że nie jesteśmy najgorszymi antysemitami na świecie, na Ukrainie potomkowie tępionych przez faszystów Żydów współpracują ochoczo z pogrobowcami SS-Galizien.

Lider Prawego Sektora, Dmytro Jarosz, został posłem ukraińskiego parlamentu dzięki 20.000 głosom zgromadzonych w jednym z okręgów Dniepropetrowska, miasta którego gubernatorem jest gangster oligarcha Ihor Kolomoyski (ksywa: "Koszerny Rzeźnik z Odessy"):

 

monsieurb.neon24.pl/post/109764,koszerny-rzeznik-z-odessy

 

Do tej pory ukraiński parlament znany był z tego że fotel posła kosztował tam około 5 milionów Euro. Inwestycja w fotel ukraińskiego posła doprowadzała często do publicznych bijatyk w parlamencie, bo wiadomo, że przy takich pieniądzach posłowie musieli działać sprawnie.

 

Po ostatnich czekoladowych wyborach niektórzy odważni obywatele zaczęli się też skarżyć na to, że do parlamentu weszło kilku lokalnych mafioso, tak jakby nie wiedzieli, że na Ukrainie zasady też zobowiązują.

 

Poseł Jarosz odbył służbę wojskową w radzieckiej armii i już w 1994 roku założył paramilitarną  organizację "Tryzub" im. Stefana Bandery. Teraz oddziały Jarosza, finansowane przez Kolomoyskiego, kontynuują waleczną tradycję SS-Galizien we wschodniej Ukrainie.

 

Co prawda na wniosek Rosji Interpol poszukuje posła Jarosza za "publiczne nawoływanie do działań terrorystycznych i ekstremistycznych w środkach masowego przekazu", ale poseł Jarosz nie musi się bać, ma nie tylko immunitet poselski ale także dyspensę jaką nasza Anne Applebaum dała ukraińskiemu nacjonalizmowi. A dyspensa Anne Applebaum równa się najlepszemu glejtowi:

 

monsieurb.neon24.pl/post/114508,agresywna-applebaum

 

Oddziały Jarosza ochraniają synagogi w dniepropetrowskim królestwie gangstera oligarchy Ihora Kolomoyskiego, więc nawet jeżeli chłopaki Jarosza zamordują jakiś Untermenschen czyli gojów w Donbasie, to włos im z głowy nie spadnie.

 

monsieurb.neon24.pl/post/108886,wyborcza-chwali-gangstera

 

 

 

Ojcowie chrzestni nowo wybranego posła neofaszysty Dymytro Jarosza

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031