"Fakt" przyznał nam rację i napisał dzisiaj, że Miś Kamiński pracuje dla izraelskiej firmy wywiadowczej. Miś kręci się nieustannie koło premier Kopacz i przesiaduje w KPRM, co powinno zainteresować nasze dzielne służby: ABW i Kontrwywiad Wojskowy.

Atmosfera wokół Misa zagęszcza się. Nasz mąż stanu, który jest stałym gościem resortowych mediów, pracuje od trzech miesięcy dla izraelskiej firmy wywiadowczej, PRISM STRATEGY GROUP, która jest kierowana przez dyskretne mózgi w Tel Awiwie:

monsieurb.neon24.pl/post/118151,piekna-antyterrorystka-misia

 

Dzisiaj dziennik "Fakt" napisał, że Kamiński pracuje dla izraelskiej firmy wywiadowczej. Miś twierdzi, że ma czyste ręce mówiąc (cytat): "nie mam żadnego konfliktu interesów, bo moja firma nie ma absolutnie żadnych interesów w Polsce":

 

www.fakt.pl/polityka/michal-kaminski-pracuje-dla-izraelskiej-firmy-wywiadowczej,artykuly,519691.html

 

Miś utrzymuje, że jego częste spotkania z premier Kopacz dotyczą (cytat) "głównie spraw ukraińskich". Podawaliśmy już wcześniej, że firma Misia zajmowała się w zeszłym roku kampanią wyborczą kleptokratki Julii Tymoszenko, która jest członkiem tzw. klanu dniepropetrowskiego, do którego należy złodziej oligarcha Ihor Kolomoyski, częsty bohater naszych wpisów.

 

Czy słynna pożyczka 100 milionów Euro dla Ukrainy, by żyło się lepiej, którą Kopacz ogłosiła radośnie w zeszłym tygodniu w Kijowie, to robota Misia?

 

Na poniższych zdjęciu sprzed 3 lat widzimy Misia razem z jednym z szefów ukraińskiej mafii Vadimem Rabinowiczem (górne zdjęcie), który odsiedział 8 lat więzienia za przekręty i który jest biznesowym partnerem złodzieja oligarchy Ihora Kolomoyskiego (dolne zdjęcie).

 

Co do tłumaczeń Misia, że zajmuje się tylko Ukrainą, musimy przyznać, że nie bardzo mu wierzymy, jako że oficjalna szefowa PRISM, była izraelska analityczka antyterrorystyczna Barbara Fiala, wykazała dużą aktywność w Polsce w ciągu ostatnich paru miesięcy (poniżej).

 

 

Touch down in . Quickly becoming one of my fav destinations. This country has an incredible talent

 

:In studio w 's talking polish politics on .

 

Dzień dobry RT : Good morning . Another day of meetings with &team, then off to Berlin with .

 

Hi ! We hope that now campaigns for example Poland will look professional.

 

Czy Miś nam kłamie? Co na to jego koledzy Sikorski, Marcinkiewicz i Giertych ..?

 

 

Co nasz Miś kombinuje z ukraińsko-izraelskimi oligarchami-złodziejami?