Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Izraelski Lobbysta

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Fakt" przyznał nam rację i napisał dzisiaj, że Miś Kamiński pracuje dla izraelskiej firmy wywiadowczej. Miś kręci się nieustannie koło premier Kopacz i przesiaduje w KPRM, co powinno zainteresować nasze dzielne służby: ABW i Kontrwywiad Wojskowy.

Atmosfera wokół Misa zagęszcza się. Nasz mąż stanu, który jest stałym gościem resortowych mediów, pracuje od trzech miesięcy dla izraelskiej firmy wywiadowczej, PRISM STRATEGY GROUP, która jest kierowana przez dyskretne mózgi w Tel Awiwie:

monsieurb.neon24.pl/post/118151,piekna-antyterrorystka-misia

 

Dzisiaj dziennik "Fakt" napisał, że Kamiński pracuje dla izraelskiej firmy wywiadowczej. Miś twierdzi, że ma czyste ręce mówiąc (cytat): "nie mam żadnego konfliktu interesów, bo moja firma nie ma absolutnie żadnych interesów w Polsce":

 

www.fakt.pl/polityka/michal-kaminski-pracuje-dla-izraelskiej-firmy-wywiadowczej,artykuly,519691.html

 

Miś utrzymuje, że jego częste spotkania z premier Kopacz dotyczą (cytat) "głównie spraw ukraińskich". Podawaliśmy już wcześniej, że firma Misia zajmowała się w zeszłym roku kampanią wyborczą kleptokratki Julii Tymoszenko, która jest członkiem tzw. klanu dniepropetrowskiego, do którego należy złodziej oligarcha Ihor Kolomoyski, częsty bohater naszych wpisów.

 

Czy słynna pożyczka 100 milionów Euro dla Ukrainy, by żyło się lepiej, którą Kopacz ogłosiła radośnie w zeszłym tygodniu w Kijowie, to robota Misia?

 

Na poniższych zdjęciu sprzed 3 lat widzimy Misia razem z jednym z szefów ukraińskiej mafii Vadimem Rabinowiczem (górne zdjęcie), który odsiedział 8 lat więzienia za przekręty i który jest biznesowym partnerem złodzieja oligarchy Ihora Kolomoyskiego (dolne zdjęcie).

 

Co do tłumaczeń Misia, że zajmuje się tylko Ukrainą, musimy przyznać, że nie bardzo mu wierzymy, jako że oficjalna szefowa PRISM, była izraelska analityczka antyterrorystyczna Barbara Fiala, wykazała dużą aktywność w Polsce w ciągu ostatnich paru miesięcy (poniżej).

 

 

Touch down in . Quickly becoming one of my fav destinations. This country has an incredible talent

 

:In studio w 's talking polish politics on .

 

Dzień dobry RT : Good morning . Another day of meetings with &team, then off to Berlin with .

 

Hi ! We hope that now campaigns for example Poland will look professional.

 

Czy Miś nam kłamie? Co na to jego koledzy Sikorski, Marcinkiewicz i Giertych ..?

 

 

Co nasz Miś kombinuje z ukraińsko-izraelskimi oligarchami-złodziejami?

 

KOMENTARZE

 • Przede wszystkim syjonistyzcna kreatura, taka sama jak Róża Thun, Buzek, Kowal itp., itd.
  Ta gnida jest synem jednego z biskupów KK w Polsce, a żeby było dowcipniej biskup ma niemieckie pochodzenie.
 • Wg mnie
  nie współpracuje tylko z Izraelem jego głównym mocodawcą jest wywiad amerykański, w trakcie pomarańczowej rewolucji narobiono mu zdjęć w kijowskich burdelach i teraz musi grzecznie chodzić na pasku.
 • @Miksa 13:38:17
  Tak, PRISM jest takim naczyniem połączonym, ale moim zdaniem raczej z przewagą Izraelczyków nad Amerykanami.
 • Meksyk się śmieje.
  Meksyk śmieje się z Tuska i sytuacji w Polsce. www.youtube.com/watch?v=vuzz5rqfJ3g
 • @ Stanislas Balcerac
  Wszystkie powyższe komentarze pasują z moją opinią w pierwszym komentarzu:
  Użytecznych Idiotów (użytecznych dla żydowskiego Nowego Porządku Świata, NWO) nie brakuje. Za własną karierę i pieniądze ZROBIĄ WSZYSTKO. Charakteryzuje ich jedno: wyrzekli się Boga i ich naczelnym zadaniam jest walka ZE WSZYSTKIM co chrześcijańskie. Oczywiście, im mniej Chrześcijan, tym szybsza kariera Użytecznych Idiotów.

  Dlaczego usunięty?

  "Synem jednego z biskupów KK w Polsce, a biskup ma niemieckie pochodzenie." - Proszę o szczegóły.
 • Spasiony wieprz !
  Poza w/w charakterystyką nie ma w nim nic wartościowego !Taki typ !
 • @ALL
  Czy nie uważacie, że Misiek to kolejny Murzynek wyrzucany z łodzi na pożarcie, aby łódż dalej płynęła do celu? Wynika z tego, że Murzynek jest mało wartościowy. Szukajmy innych załogantów łodzi.
 • @tadman 00:00:32
  Daleko nie musisz szukać. Następny zamaskowany Użyteczny Idiota tutaj:

  Na sugestię Jarka Ruszkiewicza, zadałem parę podstawowych pytań Krzysztofowi Wojtasowi pod legalnym warunkiem, że jeśli nie odpowie na moje pytania do końca minionego tygodnia, to uznam swoje zarzuty jako słuszne i potwierdzone przez samego Wojtasa. - Zdzich 22.01.2015 00:00:11
  Moje zarzuty postawione Wojtasowi były następujące:
  1. "K.Wojtas zawsze mówił źle o Chrystusie i Chrześcijanach";
  2. "Ewangelia interpretowana przez Wojtasa jest sprzeczna z postacią i naukami Chrystusa";
  3. "Wojtas napisał, że Dekalog jest plagiatem wyprodukowanym przez Mojżesza";
  4. "Wojtas napisal, że Prawo Boże, oraz jego interpretacje przedstawione przez św. Tomasza z Akwinu są błędne";
  5. "Wojtas napisał, że "Chrystus nie zapoczątkował chrześcijaństwa";
  6. "Wojtas napisał, że "Nowa religia musi być napisana"";
  7. "Wojtas jest rewolucyjnym ateistą, promującym światopogląd Loży Masońskiej" (co nie znaczy, że jest jej członkiem).

  Waga i proceduralne znaczenie tak formułowanych zarzutów jako dowodów winy w rzetelnym postępowaniu ma kluczowe znaczenie dla rozstrzygnięcia sprawy. Dlatego, dałem Wajtasowi w pierwszej kolejności szansę "Wątpliwości" na obalenie w/w zarzutów poprzez zadanie mu trzech podstawowych pytań:
  1. Czy Chrystus był Żydem?
  2. Czy Chrystus zastapil ST Nowym Testamentem?
  3. Czy Katolicy są Żydami, a nie Chrześcijanami?

  Jest to zgodne z zasadą procesu, że podejrzany nie ma obowiązku dostarczania dowodów na swoją niekorzyść. Wtedy znaczy to, że po prostu przyznaje się do winy. Nie musi nawet podawać powodów, dla których odmawia składanie wyjaśnień. Powody te wynikają z samych zarzutów.
  I z tego właśnie "Prawa do odmowy składania wyjaśnień" Wojtas skorzystał. Początkowo usiłował wykrecić się z odpowiedzi poprzez zadawanie pytań (Krzysztof J. Wojtas 19.01.2015 08:14:16) zmierzających do odwrócenia uwagi od moich zarzutów.
  Niemniej jednak, podstawę moich zarzutów stanowi CAŁOKSZTAŁT PUBLIKACJI Wojtasa do wglądu w witrynie NEon'u 24 mających kluczowe znaczenie dla rozstrzygnięcia mojej opinii o nim, gdyż "nieusprawiedliwione uchylenie się od złożenia wyjaśnien nie tamuje dalszego postępowania."
  Wg wszystkich powyższych zasad i publikacji, Wojtas dał sie poznać jako ŻMIJOWATY ATEISTA, który przede wszystkim (1) Nie uznaje Boga ani Jego Dekalogu, (2) Obelżywie wyzywa Chrystusa i Chrześcijan od "żydów" i "sku..synów", oraz (3) podstępnie maskuje swoje niecne przekonania udając patriotę wymyślonej przez siebie i anty-katolickiej "Polskiej Racji Stanu", w której to "Katolików należy zlikwidować".

  Jeszcze raz powtarzam, Wojtas miał okazję wyjaśnić wszystko tutaj: http://spiritolibero.neon24.pl/post/117854,zrzucic-gorset-i-wrocic-do-korzeni#comment_1103999, czekałem tydzien, ale Wojtas wybrał uchylenie się od obalenia w/w zarzutów, przez co potwierdził moją rację.

  Eksponujmy takich więcej - NEon24 nabierze sensu!
 • @tadman 00:00:32
  ...pewnie, że tak, a ilu już "murzynków" już zostało wyrzuconych...:))

  ...ja bym zwrócił uwagę na kierownictwa tzw partii opozycyjnych...oczywiście bezzębnych :))...typuję tych, którzy najbardziej krzyczą o patriotyźmie...pozdrawiam
 • @Rzeczpospolita 13:16:54
  "Synem jednego z biskupów KK w Polsce, a biskup ma niemieckie pochodzenie." ?

  Jeszcze raz, domagam się szczegółów; albo oskarżę o pomówienie.
  Nie tchórz teraz!
 • @trybeus 09:09:52
  Mnie cholernie nie pasi to nazwisko, powiem więcej te nazwiska , a więc Kapuścińskie, Lewińskie, Lewandowskie, Bieleckie... ;)
 • @Stanislas Balcerac 14:00:33
  To wręcz nie pojęte, że jawnie już agenci mossadu, cia i inni decydują o Polsce i blisko 40 mln narodzie. PIS kolejnego agenta obcych wylansował, wcześniej już trupa Sikorskiego wyciągnął. Obecny obraz Polski to rozszarpujące płótno z stołu przez agentów Berlina i Tel Avivu. Agenci ci wskazują nam innych fałszywych gentów, tak by od siebie odwrócić uwagę.
  Ciekawe co na to koledzy Kamińskiego Giertych, Wierzejski (pomagał mu w kampanii wyborczej do PE z Lublina z PO).
  Marcinkiewicz to dla kogo pracuje???

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031