Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Zawiadomienie do ABW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

20 lat lat po aferze "Olina" w KPRM mamy być może aferę Misia Kamińskiego. To, że KPRM zaczyna przypominać stodołę z otwartymi wrotami do której każdy może wejść, jest nadzwyczaj niepokojące. Wysłaliśmy więc zawiadomienie do ABW.

On Thursday, January 29, 2015 9:59 AM, Stanislas Balcerac wrote:

W związku z podejrzeniem działania na niekorzyść państwa, działania na rzecz obcego wywiadu i korupcji, składam poniżej zawiadomienie w sprawie MICHALA KAMINSKIEGO, pracownika izraelskiej firmy wywiadowczej Prism Strategy Group. MICHAL KAMINSKI, były eurodeputowany, został zatrudniony przez Prism Strategy Group w końcu października 2014 roku. Prism Strategy Group ma biura w Tel Awiwie i Pradze i jest oficjalnie kierowana przez 32-letnią Czeszkę o nazwisku BARBARA FIALA. Prism Strategy Group podaje, że zajmuje się marketingiem politycznym oraz koordynacją inwestycji w spółki technologiczne. BARBARA FIALA ukończyła prywatny uniwersytet "Interdisciplinary Center Herzliya" i pracowała jako analityk w "Interational Institute for Counter-Terrorism" także w Herzliya. Obie instytucje maja powiązania z izraelskim wywiadem i sztabem głównym armii. Informacja o udziałowcach Prism Strategy Group jest niedostępna. 
 
MICHAL KAMINSKI podał w mediach, że doradza premier KOPACZ w sprawach ukraińskich. Media opublikowały też zdjęcia MICHALA KAMINSKIEGO wchodzącego do KPRM wejściem dla pracowników. Brak jest jednak informacji o jakiejkolwiek umowie wiążącej MICHALA KAMINSKIEGO z KPRM. Prism Strategy Group doradzała za to w zeszłym roku w kampanii prezydenckiej jednego z kandydatów na Ukrainie. 
 
Zachodzi więc podejrzenie, że MICHAL KAMINSKI, jako lobbysta Prism Strategy Group, ma nieograniczony dostęp do premier KOPACZ i może wpływać na kształtowanie polskiej polityki w sprawie Ukrainy niekoniecznie zgodnie z interesem państwowym. BARBARA FIALA odwiedzała wielokrotnie Warszawę w ciągu ostatnich miesięcy.
 
W związku z powyższym wnoszę o podjecie działań mających na celu wyjaśnienie zakresu operacji podjętych przez MICHALA KAMINSKIEGO i Prism Strategy Group wobec premier KOPACZ i KPRM.
 
Z poważaniem,

Stanislas Balcerac
 
 
 

Pewne podobieństwo

 

KOMENTARZE

 • @Netwalker 12:44:34
  Tak, Stanisław Michalkiewicz od dawna tłumaczy nam, że trzy obce stronnictwa trzęsą naszym nieszczęśliwszym krajem i dyktują muzykę pod którą ćwierkają nasi politycy. Proszę zauważyć jak rzadko politycy PO używają słowa "interes państwa" ...
 • "Sabbath Hex"?
  Kyng Donaldynio pomiedzy charataniem w gale uczyl sie intensywnie jez. angielskiego z kaszubskim akcentem oczywiscie za jedyne 100000 zlotych polskich z kieszeni polskiego podatnika tez oczywiscie. Moze prawda jest tez oczywiscie arcybolesnie prosta. PO prostu ucza sie oczywiscie tez ale juz za ta wybrana tfarda waluta : "How to Tie Your Own Tzitzit" albo "How to Light the Shabbat Candles" przy muzyce neoklasycznej np. ORANGE GOBLIN - "Sabbath Hex"

  https://www.youtube.com/watch?v=FehK2VPVlWE

  https://www.youtube.com/watch?v=RqZSfEtAVmk

  https://www.youtube.com/watch?v=KiGIvnnejRg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031