Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Izraelski wywiad Misia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Podwładna Michnika dostała dzisiaj rano prikaz zbagatelizowania i wyśmiania izraelskich powiązań Misia. Podczas wywiadu z Misiem w TOK FM nie padło ani jedno poważne pytanie, np. kim są udziałowcy PRISM?

Żyjemy w kraju politycznych schizofreników. To samo salonowe towarzycho, które ściga wściekle posła Antoniego Macierewicza za zlikwidowanie agentury obcego wywiadu w Polsce (WSI), usiłuje obrócić w żart informacje o pracy Misia Kamińskiego dla izraelskiej firmy wywiadowczej PRISM STRATEGY GROUP.

Dzisiaj rano na front medialny wysłano Dominikę Wielowieyską ze stajni Michnika. Wielowieyska przeprowadziła w radiu Agory SA wywiad z Misiem, w którym sprawa PRISM STRATEGY GROUP została zbagatelizowana i obrócona w żart. Słuchaczom wyjaśniono wesoło, że Miś nijak nie mógł pracować dla izraelskiego wywiadu, skoro wcześniej był posłem z ziemi łomżyńskiej, znanej według Wielowieyskiej z (cytat) "pewnego poziomu antysemityzmu":

 

www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,17355570,Wielowieyska_o_Kaminskim__Od_posla_znanego_z_antysemityzmu.html#Czolka3Img

 

Wielowieyska zapomniała widać, że Miś jest genderowo poprawną "kobietą pracującą" rodem z "Czterdziestolatka" i że żadnej pracy się nie boi, byle mu tylko dobrze płacili. Niech więc Wielowieyska wepcha sobie swoje insynuacje o "łomżyńskim antysemityzmie" głęboko gdzieś, na przykład do kieszeni.

 

Dzielna dziennikarka Wielowieyska nie zadała Misiowi ani jednego poważnego pytania na temat PRISM STRATEGY GROUP, co pokazuje na poziom dziennikarstwa mainstreamu. Nie zapytała też Misia dlaczego propozycja od Kopacz padła w akurat ten poniedziałek, tzw. kilka dni po tym jak ABW zwrócono uwagę na Misia. Miś skamlał o te "kilka tysięcy złotych" już od września!

 

Wielowieyska nie zapytała się też Misia dlaczego rzucił intratną pracę w PRISM dla tych "kilku tysięcy złotych" akurat 31 stycznia, tzn. dwa dni po wpłynięciu zawiadomienia w jego sprawie do ABW?

 

monsieurb.neon24.pl/post/118656,trzy-miesiace-kondora

 

Mamy takie dziennikarstwo i taką politykę na jakie zasłużyliśmy w ciągu tych naszych "25 lat wolności". Nic dziwnego, że żadne duże obce państwo nie bierze Polski na poważnie.

 

 

Zaraz Miś powie, że pracował dla Izraelczyków "bez swojej wiedzy i zgody"

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031