Miś Kamiński kiepsko się starzeje, pogrubiał i wyłysiał. Miś nie ma jeszcze Alzheimera jak Radek (który słyszy głosy i plącze daty) ale ma za to ataki paniki, na wieść o obywatelskim zawiadomieniu do ABW rzucił młodą blondynkę dla pani po liftingach.

Życie Misia Kamińskiego stało się chaotyczne. Wiosną zeszłego roku chciał powrócić do brukselskiego koryta na plecach PO, ale to mu nie wyszło. Potem płakał o jakiś stołek u Kopaczowej, nawet za (cytat): "parę tysięcy złotych". W końcu Misia wyłowili Izraelczycy, ugościli go w Tel Awiwie i dali mu robotę w firmie wywiadowczej PRISM STRATEGY GRPUP:

monsieurb.neon24.pl/post/118151,piekna-antyterrorystka-misia

Miś popracował tam trzy miesiące, ale spłoszylo go obywatelskie zawiadomienie do ABW aby sprawdziła jak to jest, że pracownik izraelskiej firmy wywiadowczej wchodzi do siedziby KPRM o każdej porze dnia i nocy, jak do stodoły:

 

monsieurb.neon24.pl/post/118394,zawiadomienie-do-abw

 

Kilka dni potem Miś podał się do dymisji u Izraelczyków i przeszedł na pełny etat u Kopaczowej. W międzyczasie Miś zażegnywał się w mediach, że dla Izraelczyków wcale nie pracował nad Polską. Chociaż jego szefowa, była izraelska analityczna antyterrorystyczna Barbara Fiala (zdjęcie powyżej) przyjeżdżała wtedy często do Warszawy. Może tylko chodzili razem po sklepach, wybierając zegarki dla Misia?

 

monsieurb.neon24.pl/post/118725,izrael-zaciera-rece

 

Miś siedzi w KPRM a Barbara Fiala obserwuje bacznie wydarzenia w Polsce:

 

 

Incumbent Polish president leads presidential poll via

 

Prezydent Komorowski oświadczył wcześniej, że Polska wyda 180 mld PLN na zbrojenia. Nic dziwnego, że Komorowski znalazł się pod troskliwą obserwacją naszych izraelskich sojuszników, którzy już zbroją naszą niezwyciężoną armię.

Izraelski koncern zbrojeniowy Raphael już zamontował dodatkowe pancerze na transporterach opancerzonych Rosomak a teraz montuje swoje rakiety Spike (zakupione przez MON w 2013 roku za 1.5 mld PLN). Jeden pocisk Spike kosztuje nas 100.000 dolarów czyli tyle co 10 dobrych szwajcarskich zegarków.

Całe szczęście, że ABW weźmie się w końcu za sprawdzanie Misia. Sprawdzanie kompleksowe, nie tylko jego niezadeklarowanych zegarków za 40.000 PLN sztuka.

 

 

 

"Zegarmistrz Światła Purpurowy" czyli Platformerski Purpurat