Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Niemcow: przecieki po akcji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trzy dni po zabójstwie Niemcowa znany niemiecki dziennikarz śledczy puścił informację o człowieku powiązanym z tą sprawą (cytat) "polskim oficerze i dyplomacie". Dwa dni później siedziba niemieckiego wywiadu BND (w budowie) padła ofiarą sabotażu.

Zabijanie w celach politycznych nie jest zabawą dla amatorów. Kiedy izraelskie służby zabiły w 2010 roku w Dubaju lidera Hamasu, Palestyńczyka Mahmouda Al-Mabhouha, w akcji na miejscu uczestniczyły 33 osoby, prawdopodobnie było ich więcej. Po zabójstwie zatrzymano dwie osoby, z palestyńskimi paszportami:

en.wikipedia.org/wiki/Assassination_of_Mahmoud_Al-Mabhouh

 

Historia kołem się toczy, po zabójstwie Borysa Niemcowa w Moskwie zatrzymano właśnie dwie podejrzane osoby, pochodzące podobno z północnego Kaukazu.

 

Ale prawdziwa bomba wybuchła wcześniej w Niemczech, które jak wiemy nie są zadowolone z kampanii jaką USA rozpętały na Ukrainie, przy pomocy żydowskich oligarchów (tzw. "majdańska rewolucja").

 

Pewien znany niemiecki dziennikarz śledczy puścił w niedzielę 1 marca informację o tym, że w zamach na Niemcowa jest wplątany "polski oficer i dyplomata".

 

Informacja zostala przyjęta z niedowierzaniem w Polsce, chociaż akurat nam na myśl przychodzi od razu pewien bardzo doświadczony oficer służb PRL i III RP, który spędził wiele lat w Ambasadzie Polski w Moskwie. Ten oficer został bez problemu zweryfikowany w III RP, pomimo swojej agenturalnej działalności za granicą w czasach PRL. W 1984 roku ten oficer mógł napotkać na swojej drodze, w pewnym pięknym mieście, naszego męża stanu Radka Sikorskiego. Od kilku lat o tym oficerze i byłym dyplomacie zrobiło się cicho.

 

Niemiecki przeciek musiał wywołać duże zaniedowolenie. Dwa dni po rewelacjach niemieckiego dziennikarza, we wtorek 3 marca, w budowanej właśnie siedzibie niemieckiego wywiadu BND dokonano sabotażu, nieznani sprawcy ukradli krany i spodowodali duży wyciek wody, uszkadzający infrastrukturę budowli. Przeciek - ostrzeżenie - wyciek. Niemieccy eksperci oficjalnie mówią już o sabotażu:


www.n-tv.de/politik/Experten-vermuten-Sabotage-beim-BND-article14642126.html

 

Następnego dnia, w środę 4 marca, Ośrodek Studiów Wschodnich, który realizuje analizy dla polskich służb, opublikował raport wskazujący na winnych zabójstwa Niemcowa w otoczeniu złowrogiego Putina (cytat): "Za najbardziej prawdopodobną należy uznać wersję, iż wykonawcami zabójstwa byli funkcjonariusze rosyjskich służb specjalnych lub osoby przez nie wynajęte, zabójstwa dokonano zaś na zlecenie osoby lub grupy osób z najwyższego kierownictwa państwowego":

 

www.osw.waw.pl/pl/publikacje/analizy/2015-03-04/zabojstwo-niemcowa-strzaly-ostrzegawcze-do-oponentow-kremla

 

Popatrzyliśmy, kto napisał ten raport. Autor raportu Marek Menkiszak (zdjęcia poniżej) odwiedził dwa lata temu Luksemburg aby uczestniczyć w konferencji na temat Rosji. Zaraz po przylocie Menkiszak spotkał się w hotelu z Bartoszem Jałowieckim, protegowanym Radka Sikorskiego, którego Radek umieścił w ambasadzie RP w Luksemburgu.

 

Menkiszak udzielał się też w wywiadach i na konferencjach z pracownikami ukraińskich oligarchów oraz z naszym walecznym posłem Pawłem Kowalem, który cytując Stanisława Michalkiewicza: "sprawia wrażenie, że gdyby tylko mógł, to natychmiast ruszyłby na Moskwę. Naturalnie na taką samowolkę nie pozwoliłby mu oficer prowadzący - ale właśnie dlatego pan Kowal tak się wyrywa".

 

W międzyczasie ukraiński "kotik" Anna Duricka, która towarzyszyła Niemcowowi na moście, schowała się pod ochronę ukraińskiej bezpieki SBU, bo podobno "grożono jej śmiercią". Ale skoro zabójca Niemcowa wpakował w niego cztery kule a Durickiej nawet nie zadrasnął, to kto miałby jej teraz "grozić śmiercią"?

 

Czy wszystko tutaj gra i koliduje?

 

 

Menkiszak i Marek Siwiec, pracownik ukraińskiego oligarchy Pinczuka

 

Menkiszak i nasz waleczny poseł Paweł Kowal

 

 

KOMENTARZE

 • @komisarz 17:42:37
  Bo to nowy news ....
 • ha
  ..czy to nie czasem ukraińska Inka...bo polską była "sympatyczna przyjaciółka" Jacka Dębskiego min. sportu:)))
  ...dobry tekst ...pozdrawiam Autora

  ps a choć se Niemcow przed śmiercią zakosztował "hurysy" :))
 • @Stanislas Balcerac 18:02:51
  Neonowcy kochają nowe njusy :)
  Pozdrawiam.
 • @trybeus 19:41:41
  A Ty tylko d... masz w głowie :))))
 • @trybeus 19:41:41
  Tak, o "Ince" Debskiego pisalem kilka dni temu:

  http://monsieurb.neon24.pl/post/119762,brunetka-wieczorowa-pora
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:55:07
  jak śmiesz się tak wypowiadać o hurysach !!:))..zwłaszcza ukraińskich, Ty ukrainofobie przebrzydły :))
 • @Stanislas Balcerac 20:13:36
  ...kurde..przegapiłem...poczytam :)
 • No to..
  już się zgubiłam(głupia!) Petro Kowal czy Radek to szuja?!
 • ach..jeszcze pytanko
  a Duricka to bohater czy q**a?
 • @Olka P. 21:25:12
  Mam dla Pani dobrą radę. Proszę uczyć się, czytać i analizować..
  Jak przestaną Pani przychodzić do głowy głupie pytania, to znaczy że można podyskutować na Neonie.. Daję Pani rok.. wcześniej proszę nie wracać.. dużo wiedzy przed Panią
 • Zdjęcia
  Tak mało profesjonalne zdjęcia świadczą, że Duricka modelką nie była i te zdjęcia zrobił jakiś kolega smartfonem.
  Tych "modelek" trochę kręci się koło polityków, a potem wybuchają jakieś afery lub robią pif-paf.
  Pozostańmy przy nazwie modelka, bo Ne24 czytują też małolaty. ;)
 • @Autor
  Borys Niemcow zginął, bo brunetka przebiegła mu drogę...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031