Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Ciupaga chce Tomahawka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Drżyj złowrogi Putinie! Mamy nie tylko generała Kozieja z samurajskim mieczem, prezydenta Komorowskiego z ciupagą oraz kawalerię (zdjęcie). Nasz minister obrony Siemoniak oświadczył niedawno, że Polska chce do tego kupić jeszcze tomahawki.

Nasza niezwyciężona armia kroczy od sukcesu do sukcesu. Według niepotwierdzonych informacji złowrogi prezydent Putin zemdlał ze strachu, kiedy dowiedział się parę dni temu, że nasz minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak chce zakupić pociski manewrujące typu Tomahawk:

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/polska-chce-kupic-pociski-tomahawk,523336.html

 

Od tego czasu Putin zniknął ze sceny publicznej.

 

To kolejny miazdżący sukces naszej armii, po tym jak nasz wojskowy samolot TU-154M storpedował taktycznie brzozę w pobliżu strategicznego rosyjskiego lotniska wojskowego w Smoleńsku.

 

Jestesmy już głównym filarem sojuszu NATO. Ostatni szef WSI gen. dyw. Janusz Bojarski kieruje Akademią Obrony NATO w Rzymie. Co prawda Radek Sikorski nie został szefem NATO (pomimo tego, że bardzo dobrze czyta po angielsku przemówienia napisane przez panów z brytyjskiego MI6 i marzy o tym aby dorżnąć watahy) ale to nic, Siemoniak i Tusk są już merytorycznie przygotowani do objęcia przywództwa NATO w razie zaostrzenia się konfliktu z Rosją.

 

 

Jesteśmy merytorycznie przygotowani do dowodzenia strukturami NATO

 

 

Dla uśpienia czujności złowrogiego Putina, Radek Sikorski otworzył w 2011 roku naszą granicę z uzbrojonym po zęby Okręgiem Kaliningradzkim jak wrota do stodoły - dla "małego ruchu przygranicznego" - a MON polikwidował taktycznie wszystkie garnizony wojskowe w tej okolicy, poza Giżyckiem.

 

Ale są to tylko mylące pozory naszej bezbronności. Biuro Bezpieczeństwa Narodowego, pod dowództwem generała Kozieja, konsekwentnie wprowadza od 12 kwietnia 2010 roku najlepsze rozwiązania sztuki wojennej, oparte na klasyce chińskiego generała Sun-Tzu ("Sztuka Wojny").

 

Pierwszą z pięciu zasad prowadzenia wojny według Sun-Tzu jest (cytat) "jedność moralna ludu z władcą" czyli po naszemu "zgoda i bezpieczeństwo".

 

 

Imperium Słońca Peru: najpierw Szogun, teraz generał Sun-Tzu

 

Jaka Ciupaga, Taki Tomahawk

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031