Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Mossad będzie mordować?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ludzie ukraińskiego gangstera oligarchy z izraelskim paszportem, Ihora Kolomoyskiego (zdjęcie), znaleźli sposób na dalsze umacnianie postępu i demokracji na post-majdańskiej Ukrainie, chcą aby komanda izraelskiego Mossadu zabijały ich przeciwników.

Nic nie zatrzyma nieubłaganego marszu w stronę demokracji na Ukrainie, demokracji jakiej świat jeszcze nie widział. Ewentualni wrogowie demokracji muszą chyba przygotować się na ryzyko eliminacji poprzez komanda Mossadu.

Tak przynajmniej obiecał lider Prawego Sektora, Dmytro Jarosz, swojemu kamaradowi, deputowanemu oligarchy Kolomoyskiego Borysowi Filatowi. Poniżej przytaczamy słowa deputowanego Filatowa sprzed dwóch dni, w których zapowiada pojawienie się ekip Mossadu na Ukrainie (i chyba nie tylko): 

"После того, как "Моссад" выкрал в Буэнос-Айресе Адольфа Эйхмана и его казнили в Израиле, то Йозеф Менгеле бежал из Аргентины в Парагвай, а оттуда в Бразилию, где утонул в океане при невыясненных обстоятельствах.Я мечтаю о том дне, когда про наши спецслужбы тоже начнут слагать легенды. И наши враги начнут тонуть при невыясненных обстоятельствах. И этот день обязательно настанет. Дмитро Ярош  обещал мне это. А он никогда не обманывает".

Zabijanie przeciwników jest praktykowane przez wiele państw, ale w państwach demokratycznych wymaga to zgody prezydenta. W przypadku Ukrainy, wątpimy aby czekoladowy prezydent Poroszenko był pytany o zgodę.

 

Wygląda na to, że sprawę wezmą w swoje ręce ludzie gangstera oligarchy Ihora Kolomoyskiego czyli tzw. klan dniepropetrowski. Niektórzy już mają krew ukraińskich cywili na swoich rękach. A wczoraj ukraińska prokuratura podała informację o zabójstwie oficera SBU przez ludzi powiązanych z dniepropetrowskim deputowanym do Rady Ukrainy, Andriejem Denisenko (zdjęcie poniżej), a klan dniepropetrowski został oskarżony o kierowanie grupami przestępczymi na wschodzie Ukrainy, trudniącymi się przemytem i porwaniami.

 

W 2010 roku gangster oligarcha Kolomoyski gościł w synagodze w Dniepropetrowsku ówczesnego prezydenta Izraela Szymona Peresa (wideo poniżej). W uroczystych przemówieniach klan dniepropetrowski oddawał się wtedy bezpośrednio pod opiekę Izraela.

 

Czy izraelski Mossad zacznie zabijać w Europie na rachunek kilku gangsterów?

 

 

Borys Filatow, deputowany Kolomoyskiego, wraz z żydobanderowcem

 

Dmytro Jarosz, deputowany Prawego Sektora, wraz z żydobanderowcem

 

Andrij Denisenko, deputowany Prawego Sektora (ma na rękach krew cywili)

 

Komando kilerów Mossadu (rok 2011) - czy pojawją się teraz na Ukrainie?

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031