Podczas kiedy minister Kopaczowej z potłuczonym łbem, Miś Kamiński, wznosi toasty na cześć "zgody i bezpieczeństwa" (zdjęcie), jego była szefowa z izraelskiej firmy wywiadowczej PRISM STRATEGY GROUP opowiada jak wygrała wybory w Izraelu.

Czołowy strateg premierowej Kopaczowej jest chodzącym przykładem tego jaki to ogromny skok cywilizacyjny zaszedł w naszej Polszy podczas tych naszych "25 lat wolności". Nie chodzi tylko o drogie szwajcarskie zegarki Misia, którymi zajmuje się teraz ABW. Albo o eleganckie szelki z Brukseli, które podtrzymują spodnie na ogromnym brzuszysku piwosza Misia.

Miś Kaminski dokonał także gentryfikacji konceptu budki z piwem, która królowała w czasach PRL. Wtedy piło się piwo z butelki na stojąco (wideo poniżej). Dzisiaj ekwiwalentem budki z piwem, gdzie można wyskoczyć w godzinach pracy, jest luksusowa knajpa, w której można spożywać piwo na siedząco, w białej koszuli, czyli po europejsku. By piło się lepiej.
 

 


Miś pije. A jego była szefowa z izraelskiej spółki wywiadowczej PRISM robi pijar.

Barbara Fiala (zdjęcie poniżej) jest Czeszką, wytrenowaną w izraelskim ośrodku analiz antyterrorystycznych, usytuowanym niedaleko centrali Mossadu na przedmieściu Tel Awiwu (Herzilya). Niestety Miś pracował w jej firmie PRISM STRATEGY GROUP tylko przez 3 miesiące, szybko uciekł kiedy sprawą zaczęła interesować się nasza dzielna ABW:


monsieurb.neon24.pl/post/118656,trzy-miesiace-kondora 


W najnowszym wydaniu czeskiego tygodnika Echo został opublikowany wywiad z panną Fiala pod uroczym tytułem "Divka, ktora umi wyhrat volby" czyli "Dziwka, która potrafi wygrać wybory". A może raczej "dziewka" lub "dziewczyna"?

 

Tygodnik Echo radośnie reklamuje wywiad z panną Fiala, w którym możemy podobno dowiedzieć się jak to Netanyahu wygrał wybory w Izraelu na złość prezydentowi Obamie i "kupie amatorów". Panna Fiala uchyla także rąbka tajemnicy dobrej kampanii wyborczej – najważniejsze to mieć dobrego wroga:

 

"Rozhovor pro Týdeník Echo poskytla expertka na volební kampaněBarbara Fiala. V interviewMartina Weisses názvem.Mít správného nepřítele je v kampani nejdůležitějšívysvětluje, proč v Izraeli opět vyhrál Netanjahu a proč je Obamův zahraniční tým skupinou amatérů".

 

Jeżeli Netanyahu wygrał dzięki pannie Fiala, to czy Kopaczowa i Komorowski wygrają dzięki Misiowi? Słuchając Komorowskiego, można odnieść wrażenie, że dobrych wrogów "zgody i bezpieczeństwa" w Polsze nie brakuje.


 

 

Précédent