Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Radek utajnił oświadczenie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Radek ociąga się z upublicznieniem swojego oświadczenia majątkowego za rok 2014. Według sejm.gov.pl oświadczenie wpłynęło 30.04, ale do dzisiaj podatnicy nie mają do niego dostępu. Czy dlatego, że Radek nie chce dodatkowego smrodu w kampanii Bronka?

Jowita szepcze do ucha Bronkowi kiedy przytulić panią ale Radkowi nikt nie musi szeptać do ucha jak przytulić pieniądze. Nasz ekspert od szastania kasą podatników na prywatne obiadki za 1500 PLN wyszedł ostatnio suchą nogą z afery kilometrówek. Niezależna prokuratura, która jest dumą Polski na całym świecie, stwierdziła że nic się nie stało:

monsieurb.neon24.pl/post/121895,swieta-krowa-wsrod-bydla 

 

Wątpimy też, aby Radek zwrócił kasę podatnikom za kursy limuzyny BOR po pizzę. Podczas kiedy my wszyscy składamy się na Radka, on staje się powoli bogaczem. W 2013 roku jego małżonka mieszkająca w Londynie zainkasowała 800.000 $, m.in. za pracę w fundacji tajemniczego miliardera z Nowej Zelandii. Radek zarabia mniej, ale od lat żyje na nasz koszt - konia z rzędem temu kto dojdzie do wydruków z transakcji karty kredytowej, którą Radek posiadał przez lata w MSZ.

 

Konia z rzędem także temu, kto dojdzie do najnowszego oświadczenia majątkowego Radka za rok 2014, które zostało złożone w Kancelarii Sejmu 30 kwietnia i które wciąż nie jest dostępne do publicznego wglądu:

 

www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/posel.xsp 

 

Radek ma w tym roku bardzo komfortową sytuację, skoro nadzoruje bezpośrednio pracę Kancelarii Sejmu to od niego zależy, czy jego oświadczenie zostanie upublicznione czy nie. No i co mu zrobicie?

 

Podejrzewamy, że Radek chce przeciągnąć upublicznienie swojego oświadczenia majątkowego conajmniej do drugiej tury wyborów prezydenckich, tak aby nie bruździć swoim bogactem neo-proletariackiej kampanii wyborczej kolegi Bronka, który właśnie odkrył Polaków i spaceruje po ulicach, pochylając się (wraz z Jowitą) z bulem i troską nad bolączkami ciemnego ludu, tak jak robił to w czasach PRL dyrektor Sochacki z filmu "Uszczelka" ("ja to załatwię").

 

I tak oto państwo prawa tańczy wokół partyjnych interesów kolesiów.

 

Tańcz, głupia tańcz.

 

Grosz do grosza – oszczędził na benzynie, został milionerem

 

Typowa polska rodzina – dzieci w Eton a żona na pensji u miliardera

 

DwB_1654a

KOMENTARZE

  • na czym zarabiają ustawodawcy
    krótka odpowiedź: na tym samym co [powoduje] wszystkie obecne wojny i konflikty na świecie - na investowaniu w rynki światowe

    kiedyś był front widocznego hitlera, dzisiaj niewidocznego inwestora

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031