Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Propaganda się opłaca

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dużo mówi się o trollach Putina ale bardzo mało o propagandystach opłacanych przez drugą stronę. W ciągu ostatnich dwóch lat małżonka Radka, Anne Applebaum, zarobiła 4.000.000 PLN na promowaniu demokracji i obsmarowywaniu złowrogiego Putina.

Trwa ostra walka o rząd dusz na Ukrainie. Propagandyści z obu stron frontu zimnej wojny używają wszystkich dosiępnych środków informacji i sprawdzonych rzeszy służbowych dziennikarzy, niezależnych komentatorów i anonimowych trolli. Dużo mówi się o agentach wpływu opłacanych przez Moskwę, mało o tych opłacanych przez drugą stronę.

A daleko nie musimy szukać, małżonka marszałka Radka (któremu przemówienia po angielsku pisali gentlemeni z brytyjskiego MI6) Anne Applebaum zarobiła w latach 2013-14 około 4 miliony PLN na książkach i konferencjach skoncentrowanych przede wszystkim na dowalaniu złowrogiemu czekiście Putinowi. Co jest zarobkiem godnym prezesa banku.

 

Ciekawe tylko dlaczego Applebaum siedziała cicho kiedy w Smoleńsku spadł nasz prezydencki TU-154 M a pan Bronisław poleciał migiem do Pałacu Prezydenckiego szukać aneksu do raportu o likwidacji WSI?

 

Applebaum wyjechała z Polski wkrótce po otrzymanu polskiego paszportu i dostała hojną ofertę pracy w tajemniczej londyńskiej fundacji Legatum Institute, bedącej podobno własnością równie tajemniczego miliardera z Nowej Zelandii. Wokół tej fundacji kręci się kilku nakręconych, takich jak Peter Pomerantsev czy też Michael Weiss, znany ze swojego słynnego artykułu sprzed kilkunastu miesięcy pod tytułem "Can Radek Sikorski save Europe?".

 

Pisaliśmy już o tym, że ostatnio Applebaum zaczęła także czepiać się naszego prezydenta elekta Andrzeja Dudy (podczas kiedy jej małżonek z kopyta powygaszał prezydentowi elektowi to co tylko mógł powygaszać) ale jazda na złowrogim czekiście Putinie pozostaje jej głównym zajęciem.

 

Chodzi oczywiście o rząd dusz na Ukrainie i o wprowadzenie tam demokracji jakiej świat jeszcze nie widział, nazwanej roboczo "Oligarchicznym Oświeceniem", gdzie dobry oligarcha Petro Poroszenko będzie rządził mądrze i sprawiedliwie Ukrainą tak długo, aż ta doczeka się swojego Pendolino i swojego okresu Jagiellońskiego.

 

Kilka dni temu Applebaum ujawniła w wywiadzie dla ukraińskiej telewizji Hromadske TV, że jej przyjaciele doradzają członkom ukraińskiego rządu w zakresie komunikacji. A to przypomina nam o tym, że były pracownik izraelskiej firmy wywiadowczej PRISM STRATEGY GROUP, Miś Kamiński, doradza członkom naszego rządu w zakresie komunikacji.

 

Widocznie w Kijowie, tak jak w Warszawie, każdy tubylczy mąż stanu musi mieć jakiegoś starszego i mądrzejszego za plecami, inaczej byśmy sobie z tą całą demokracją nie poradzili.

 

Tyko od czasu od czasu ciemny lud budzi się z odurzenia i daje starszym i mądrzejszym tortem w paszczu, jak jak to zdarzyło się kilka dni temu w Belgii (poniżej), gdzie protegowany potężnej masońskiej loży B'nai Brith i architekt siłowego wprowadzania demokracji w Serbii, Libii i na Ukrainie, Bernard-Henri Levy, posmakował kremu cukierniczego. Czy rewolucja wisi w powietrzu?

 

Pamiętamy przecież że w 1792 roku, kiedy francuska królowa Marie Antoinette dowiedziała się że lud nie ma chleba, powiedziała podobno "niech jedzą ciastka".

 

 

Słodko, słodko! Ojciec chrzestny puczu w Kijowie powitany tortem w Belgii

 

KOMENTARZE

 • @
  jaka szybka ewakuacja...
 • @Maciej Piotr Synak 14:01:22 Przecież wiadomo,
  że wyznawcy mamona to tchórze patentowane. jak widać pieniądz nie zawsze daje osłonę.
 • Proszę o nierozpowszechnianie tego kłamstwa!
  //Pamiętamy przecież że w 1792 roku, kiedy francuska królowa Marie Antoinette dowiedziała się że lud nie ma chleba, powiedziała podobno "niech jedzą ciastka"./// Nie powiedziała. To była osoba o bardzo dobrym serduszku, udzielająca się charytatywnie. To o powiedzenie o ciastkach, to wymysł masonów, by ją zochydzić i by ludzie nie żałowali królowej skazanej na gilotynę.
 • kne-sejm ajwaja mongoła
  Od poniedziałku mamy w polskim sejmie oficjalne lobby żydowskie. Będzie ono chyba uzupełniało rolę jakie pełni lobby nieoficjalne. Filosemitów w polskim parlamencie nie brakuje, a wręcz pojawiają się kolejni. Teraz do pierwszego szeregu wystąpił poseł PiS i dawny rzecznik rządu Jarosława Kaczyńskiego - Jan Dziedziczak.

  Tak jawna manifestacja swojej przynależności może zaskakiwać, ale widocznie wśród polskich parlamentarzystów poparcie dla Izraela jest czymś oczywistym. Gdy do tego przypomni się niedawną nocną próbę zmiany konstytucji, aby sprzedać polskie lasy na spłatę roszczeń żydowskich względem naszego kraju, to aż trudno uwierzyć, że komuś przyszło do głowy tworzenie grupy otwarcie wspierającej takie dążenia.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-polskim-parlamencie-powolano-oficjalne-lobby-zydowskie
 • @moher 14:31:25
  Zgadzam sie, ale mi ten cytat bardzo pasowal do tekstu ...
 • @kfakfa 14:46:18
  Czegoś jednak tutaj nie rozumiem. Dlaczego z jednej strony PiS deklaruje wszechstronne poparcie dla żydów, a z drugiej strony głosuje przeciwko ustawie pozwalającej na prywatyzację lasów państwowych. Czy to był tylko krok dla zwiększenia wiarygodności tego ugrupowania przed rokiem wyborczym?
  Coś ta owcza skóra nie leży na tym wilku.
 • To samo zdarzenie w wersji kina niemego
  https://www.youtube.com/watch?v=ARlGdMeDdoQ

  Z podkładem muzycznym – o wiele sympatyczniej, nieprawdaż?
 • @Stanislas Balcerac 15:45:23
  To nieuczciwe.
 • Znakomity wpis.
  Zapodałem go na "NP" w zakładce "Polecanki".
  Zobaczymy jak farbowane lisy powychodzą z nor.
  Pozdr.
 • @Lotna 22:09:18
  Dlatego uzylem slowa "podobno".
 • @
  Ruth Lang?
 • @sara fin 08:23:18
  Ruth to osoba bystra, dominująca, a zarazem podatna na zranienie, przebiegła, neurotyczna, dumna ze swego męża, a jednocześnie nie mogąca się pozbyć uczucia wzgardy wobec niego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930