Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Demolka w TVN

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pomimo naszych ostrzeżeń amerykańska stacja lifestylowa Scripps Networks sfinalizowała przejęcie TVN. Hitem Scrippsa są programy o rozwalaniu młotami domów, kuchni, tarasów i o ich rekonstrukcji (zdjęcie). Przyda się w sam raz. Do roboty!

Scripps Networks sfinalizował wczoraj przejęcie pakietu 52% akcji TVN SA od francuskiego Canal Plus i panamskiej ITI. Wcześniej wyjaśnialiśmy cierpliwie Amerykanom, że pchanie się do resortowej stacji, która powstała na wypranej w Panamie kasie nie jest w dzisiejszych czasach dobrym pomysłem:

monsieurb.neon24.pl/post/123839,ostrzegalismy-o-iti

Wszak generał Noriega, który rządził Panamą w latach kiedy lewa kasa płynęła przez panamskie konta ITI (1983-1989) został aresztowany przez Amerykanów, oskarżony o pranie brudnych pieniędzy i wsadzony do więzienia, gdzie przebywa do dzisiaj (najpierw w USA a teraz we Francji). A USA lansują się na lidera walki z praniem brudnych pieniędzy.

 

Amerykanie ze Scrippsa jakoś tego nie załapali. Nie dość, że przelali kasę za akcje TVN SA na konto panamskiej ITI to jeszcze pozostawili specbankiera III RP Wojciecha Kostrzewę w radzie nadzorczej TVN SA:

 

Zarząd TVN S.A. ( Spółka ), informuje, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki obradujące w dniu 1 lipca 2015 r. powołało w skład Rady Nadzorczej TVN S.A. 7 członków na okres wspólnej trzyletniej kadencji trwającej od 12 czerwca 2015 roku. W skład Rady Nadzorczej Spółki ( Rady ) zostały powołane następujące osoby:

 

Pan Joseph NeCastro,
Pan Wojciech Kostrzewa,
Pani Cynthia L. Gibson,
Pan James D. Samples,
Pan Krzysztof A. Zakrzewski,
Dr Wiesław Rozłucki,
Pan Maciej Witucki

 

Restet resetem, ale ludzie mają jednak krótką pamięć, zapominają że w latach 80-tych Kostrzewa szpiegował struktury portu niemieckiej marynarki wojennej w Kilonii, pod przykrywką studenta (w ramach planów Układu Warszawskiego wojska PRL miały zaatakować Danię, która sąsiaduje prawie z Kilonią).

 

W nowej radzie nadzorczej TVN SA obok Amerykanów z Knoxville i specbankiera Kostrzewy zasiadają także: Wiesław Rozłucki (który nadzorował pod Balcerowiczem pierwszą nomenklaturową prywatyzację giełdową spółki Exbud, na której ITI zarobiła ponad 7 mln $), Maciej Witucki (były szef TPSA, który podpisał umowę kooperacyjną z TVN) oraz prawnik Krzysztof Zakrzewski, który ma prawdopodobnie wyjaśniać na codzień Amerykanom w co się wkopali.

 

Wbrew legendzie lansowanej w mediach Scripps nie jest firmą "globalną", spółka dopiero w 2011 roku otworzyła biznes w Londynie i w zeszłym roku pozatrudniała całkiem nowych ludzi, którzy odpowiadają za inwestycję w TVN.

 

Byc może nikt im nie wyjaśnił, że są już czwartym z kolei zagranicznym inwestorem, który próbuje swoich sił na TVN SA, wcześniej mieliśmy epizody bermudzkiej CME, holenderskiego SBS Broadcasting i francuskiego Canal Plus. Wszystkie skończyły się wyjściem inwestorów.

 

Jedyną nadzieją Scrippsa jest wysłanie do Warszawy ekipy ze swoich programów dla majsterkowiczów (DIY Network), którzy przyjadą na Wiertnicza 166 z młotkami, łopatami i taczkami. Trzeba będzie tam przekopać ziemię na metr.


 

Tak, nie ma innego wyjścia, trzeba wszystko rozwalić i zacząć od nowa

 

Ochotnicy z łopatami są proszeni o meldowanie się na Wiertniczej 166

 

A i na taczkach będzie co i kogo wywieźć

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "A i na taczkach będzie co i kogo wywieźć"

  Okrągły stół... :-)

  Mega pozdro i 5*
 • oj spinasz się obywatelu :)
  https://www.youtube.com/watch?v=bjW3kMNaW2o

  watch & enjoy :D
 • @ALL
  Bardzo podobają mi się wymyślone nazwiska jak: NeCastro, Samples i ew. Gibson, którym towarzyszą Witucki, Rozłucki i Zakrzewski.
 • Wpakowali się, w co chcieli się wpakować
  Nie rozumiem tej troski Autora.
  Jeśli media do tej pory "niemieckie", o ile dobrze rozumiem, są przejmowane przez "amerykańskie", to znaczy, że amerykańskiej frakcji syjonistów zależy na nasileniu im odpowiadającej propagandy w Polsce, bo jak wiadomo, interesy USraela i Unii Jewropejskiej się ostatnio troszkę różnią, o dziwo.
  Podejrzewam, że teraz werble zagrzewające do wojny, a nawet cała orkiestra, będą grały 24/7.
 • Raczej to Canal Plus "wykanalił " się z TVN.
  Nnadają już osiem własnych polskojęzycznych kanałów i żadne akcje TVN nie były im już potrzebne. Na kogo natomiast kreują się sami Amerykanie, a co oni robią w rzeczywistości, to już jest temat na wielotomą powieść.
  Niech więc sobie mają TVN skoro ją odkupili od Canal Plus i chcą ją mieć. "Chcącemu nie dzieje się krzywda ", jak podpowiada prawo rzymskie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031