Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Radexit

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Radek odchodzi godnie, tak jak pan Bronisław. Na pożegnanie dedykujemy mu cytat umieszczony na Facebooku przez Siergieja Leszczenko, ukraińskiego dziennikarza i posła, którego Radek nagrodził w 2011 roku nagrodą Fundacji Reporterów i MSZ.

Nasz były mąż stanu z Afganistanu zadeklarował właśnie na Twitterze, że nie będzie startował w jesiennych wyborach parlamentarnych. Podobno w Bydgoszczu już wszystkie flagi narodowe i europejskie zostały opuszczone na pół masztu.

Tak się składa, że ukraiński poseł i dziennikarz Siergiej Leszczenko (Сергій Лещенкоopublikował dzisiaj na Facebooku cytat z "Financial Times" na temat korupcji: "Skorumpowani nie myślą, że są skorumpowani. Ci którzy używają publicznych pieniędzy na swoje własne cele myślą, że są to ich pieniądze. I kupują za nie szampan, kolacje, wibratory i kupony na paliwo” (tekst w oryginale poniżej).

 

Cytat z brytyjskiego "Financial Times", zauważony przez ukraińskiego posła, pochodzi z wywiadu z włoskim politykiem Beppe Grillo, ale pasuje jak ulał do watahy PO która od lat bezkarnie żeruje na naszym.

 

Ciekawe skąd Beppe Grillo wie o Pomerolu, kolacyjkach za 1500 PLN i kilometrówkach? No a co do wibratorów, to czekamy na dalsze rewelacje z saloników u "Sowy i Przyjaciół" ...

 

Siergiej Leszczenko jest znany w Polsce, w 2011 roku otrzymał nagrodę dziennikarską zafundowaną przez Fundację Reporterów i MSZ Radka:

 

www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_publiczna/wreczono_nagrode_dziennikarska_forum_partnerstwa_wschodniego;jsessionid=ABAE0B8139CC6F8B6125869AB03D3B8F.cmsap4p  

 

W marcu tego roku Leszczenko odwiedził Polskę z delegacją ukraińskich parlamentarzystów, która została godnie przyjęta na stojąco na krzesłach w Belwederze (zdjęcie poniżej, Leszczenko pierwszy z lewej w drugim rzędzie, stojący - po prezydencku - na krześle).

 

Pośle Leszczenko, przyjeżdżajcie częściej do Polski. U nas też ciemny naród jest obżerany i okradany przez oligarchię i plutokrację. Zapraszamy!

 

Cytat z "Financial Times", który Leszczenko promuje na Facebooku
 
  
Leszczenko goszczony w Belwederze tradycyjnie, stojąco na krzesłach
  
PrécédentSuivant

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031