Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Ochrona Kopacz z Izraela?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Nie ma przypadków, są tylko znaki" mawia często Stanisław Michalkiewicz. Wczoraj we Wrocławiu premiero Kopacz ochraniali przed rozsierdzonym tłumem obywateli rośli młodziankowie poubierani nie jak BOR tylko jak izraelskie służby (zdjęcie).

Od półtora roku obowiązuje u nas ustawa zezwalająca na działalność obcych służb w Polsce. Oczywiście wiemy, że III RP to folwark na którym obce służby robią to co chcą, czasami zostawiając trochę kasy naszej rozwiedce, w kartonach. Ale ustawa przegłosowana przez PO reguluje jawną i otwartą działalność obcych służb, na przykład podczas imprez masowych.

 

A podróże po Polsce premiero Kopacz to przecież imprezy masowe, na każdym przystanku pojawiają się tłumy rozwścieczonych obywateli, którzy najchętniej zrobiliby Kopacz na miejscu drugą Tunezję albo drugi Egipt.


Czy to przypadek, że wczoraj na zdjęciach z ucieczki Kopacz z ulic Wrocławia pojawili się rośli młodzieńcy, już nie poubierani klasycznie jak BOR, tylko odziani tak jak izraelskie służby ochrony VIP-ów (zdjęcia) ?

 

Czyżby Kopacz już nie ufała BOR-owi, któremu kiedyś zbytnio ufał śp. prezydent Kaczyński? A może chłopaki z BOR są na wakacjach i mamy zastępstwo? Chyba, że jest offset za izraelskie rakiety koncernu Raphael, kupione przez Siemoniaka?

 

Pamiętajmy też, że Miś Kamiński, alkoholowy mózg kampanii Kopacz, pracował jeszcze kilka miesięcy temu dla izraelskiej firmy wywiadowczej PRISM STRATEGY GROUP:

 

monsieurb.neon24.pl/post/122624,byla-firma-misia-czuwa

monsieurb.neon24.pl/post/118725,izrael-zaciera-rece

 

Mamy tylko nadzieję, że po jesiennych wyborach Kopacz nie ucieknie do Izraela przed pytaniami obywateli na temat tego co ona właściwie robiła w Moskwie po katastrofie smoleńskiej?  

 

 
 
Teraz Polska ?
  

KOMENTARZE

 • Nie ma obawy
  Obecne chazarum-mongołum zastąpione zostanie nowym-lepszym syfilisem. Goye z Polin potrafią,alleluja/aj waj i do przodu.
 • III Żydo-RP i Izrael - sojusz i braterska współprca
  Podejrzewam, że to w ramach wymiany kulturalnej między Żydami z III Żydo-RP i Żydami z Izraela.

  _____________________

  Nie głosuj na PO! Głosuj na PiS! – ? - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/117544,nie-glosuj-na-po-glosuj-na-pis
 • ---------- CAŁY DZIEŃ O TYM MYŚLĘ
  -------- bez broni , bez Orła na czapce ...................
 • @ninanonimowa 22:57:44
  Lecz nie bezdomni...

  Oczywiście podobieństwo do mossadu zupełnie przypadkowe. Po prostu Miś stopniowo przygotowuje nas do sceny kulminacyjnej, gdzie po powrocie do Gdańska wszyscy wyskoczą na plażę: Kopaczowa ( ps. Iwierzciemi ) w bikini ,a borowcy w kąpielówkach. Wg planu : tu włączą się do rozgrywek w plażówce, tu Pani Premier pomoże dzieciom lepić zamki z piasku, a na koniec(!) :" zwariowana kąpiel w morzu do utraty sił"- "razem" i tak Szydło-wiec pokona Szydło-samo.
 • Słowianie to OKUPCJA !!! żydo-ukrainska Okupacja !
  Policja w okupowanej Polsce jest juz w większości żydowsko ukraińska !!! można to zobaczyć na na filmikach w internecie z akcji jak bronią żydowski bojówki lewackie !!
  Słowianie ! patrzcie uważnie na twarze tych policjantów !
  w 80 % to twarze żydowsko-chaazarskie !!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! Polska to totalitaryzm żydowski !!! precz z żydowskimi faszystami !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031