Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Kijów na nas wściekły

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ale się narobiło! Nasze ostatnie posty o kombinacjach reprezentanta MFW w Kijowie weszły na angielskojęzyczne portale, podczas kiedy Ambasador RP w Kijowie został wezwany na dywanik do ukraińskiego Ministra Informacji i Propagandy, Jurija Stecia.

I tak źle i tak niedobrze. Nie mówić o Ukrainie, to się zaraz służbiści z "Wyborczej" naindyczą, tak jak ostatnio taki jeden, Paweł Wroński, co nie mógł przeżyć, że prezydent Duda "nic nie powiedział" w swoim przemówieniu inauguracyjnym o Ukrainie.

 

A kiedy pisze się o Ukrainie, to się zaraz ukraińska bezpieka podnieca.

 

Napisaliśmy niedawno o reprezentancie MFW w Kijowie (który się z ukraińskimi ministrami na Facebooku spoufalał a kiedy postawiliśmy mu pytania to zniszczył dowody i schował się) i nasz post został szybko zauważony przez angielskojęzyczne serwisy informacyjne w Moskwie:

 

russia-insider.com/en/imf-erases-record-facebook-intimacy-ukraines-american-finance-minister/ri9080

 

Było to 4 sierpnia. Jak na telefon, dwa dni później - 6 sierpnia - ambasador RP w Kijowie, Henryk Litwin został wezwany na dywanik do ukraińskiego ministra informacji i propagandy:

 

Aug. 6, 2015, 8:23 p.m. | Ukraine —by Interfax-Ukraine

 

"Information Policy Minister of Ukraine Yuriy Stets discussed with Ambassador of Poland to Ukraine Henryk Litwin the information security issues, the government's press service reported".

 

Ukraińskie ministerstwo informacji i propagandy zostało stworzone w celu duraczenia Ukraińców o tym, że czekoladowa rewolucja oligarchów jest szczytem demokracji jakiej świat jeszcze nie widział, a ci którzy czekoladowej rewolucji oligarchów nie popierają, są hejterami, trollami i agentami Moskwy.

 

Odważniejsi dziennikarze przeciwko ministerstwu manifestowali, na próżno:

 

 

Skoro szef ukraińskiej propagandy ciąga na dywanik biednego Ambasadora RP w Kijowie za wpisy które ukazały się pierwotnie na NEon24.pl w Warszawie, to my postanowiliśmy pójść za ciosem i dołożyć trochę do tematu kontrowersji MFW na Ukrainie i to już bezpośrednio w Moskwie:

 

russia-insider.com/en/stanislas-balcerac 

 

Oby się tylko ukraiński minister informacji i propagandy nie rozchorow ...
 
 
Ambasador RP w Kijowie został wezwany na dywanik do ministra 
 
 
George Orwell odżył na czekoladowej Ukrainie, by żyło się lepiej?    
 

KOMENTARZE

 • @
  Już pod pana wpisem o ochronie izraelskiej E. Kopacz, ze znakiem zapytania oczywiście:)) zebrał Pan 1,5 tys lajków i ponad 10 tysięcy wejść :)
  http://monsieurb.neon24.pl/post/124475,ochrona-kopacz-z-izraela

  //Napisaliśmy niedawno o reprezentancie MFW w Kijowie (który się z ukraińskimi ministrami na Facebooku spoufalał a kiedy postawiliśmy mu pytania to zniszczył dowody i schował się) i nasz post został szybko zauważony przez angielskojęzyczne serwisy informacyjne w Moskwie//

  Żadne "napisaliśmy... to Pan napisał :)
  Balcerac had written to the IMF pointing out that “Natalie Jaresko is on the other side of the negotiation table…and Stepan Kubiv was fired from the post of chairman of the National Bank of Ukraine once his past performance of defrauding Kredobank was revealed.” Vacher and the IMF management were asked: “will you be able to maintain required professional independence necessary to guard the IMF funds from being misused and/or defrauded?”

  http://russia-insider.com/en/imf-erases-record-facebook-intimacy-ukraines-american-finance-minister/ri9080

  Jest Pan rasowym blogerem, gratulacje !! :)))
 • @Astra 00:17:34
  Dziękuje -:)
 • @Stanislas Balcerac 00:20:33
  Witam swoją drogą czy te banderopiteki się mogą odtniutniać od Polski ?. Pzdr . i 5 *.
 • @Stanislas Balcerac 00:20:33
  Ja także gratuluję, za b. dobrą robotę. Pzdr!
 • @Stanislas Balcerac 00:20:33
  5*****
  Witam!
  - że czekoladowa rewolucja oligarchów jest szczytem demokracji jakiej świat jeszcze nie widział, a ci którzy czekoladowej rewolucji oligarchów nie popierają, są hejterami, trollami i agentami Moskwy:)

  Serdecznie Pozdrawiam
 • To chyba jaja?
  Jak jakiś upaiński śmieć może wzywać "na dywanik" Polaka?Gdyby na przykład taki patroszenkowy,czy jajcyniukowy chcial ze mną porozmawiać,to przecież musiałby cierpliwie czekać na przyjęcie,przy budzie mojego kundla.Dostałby w miskę wody,bo jednak upał.
 • Autor,
  Gratulacje !! Praca pana nie poszła jednak na marne.
  Można ? Jednak można! Tylko czułe miejsce trzeba znaleźć.
 • @
  dobry myk z linkiem do fotki klik i już twoje ip zarejestrowane w krainie czarów ,http://russia-insider.com/en/stanislas-balcerac
  No no zastanawiałem się nad tym że jeden może a drugi w morze.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031