Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

To wciąż ten TVN

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Amerykanie dogadali się z rozwiedką nad naszymi głowami. Po przejęciu TVN przez Scripps nic się w stacji nie zmieniło, nadal trwa ujadanie na patriotyczną opozycję a specbankier Kostrzewa pozostaje w radzie nadzorczej spółki. Ładny nam sojusz PL-USA!

Patrzymy na TVN pod amerykańskim inwestorem i możemy tylko ze smutkiem potwierdzić tezę Stanisława Michalkiewicza: "po Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Most, jaka odbyła się 18 czerwca br. w Warszawie, podczas której tubylczy bezpieczniacy, przy rekomendacji bezpieki izraelskiej złożyli Amerykanom ofertę utrzymywania w ryzach mniej wartościowego narodu tubylczego w zamian za możliwość dalszego na nim pasożytowania, a oferta została według wszelkiego prawdopodobieństwa przyjęta".

 

Nic dodać nic ująć. Amerykański Scripps hojnie wykupił w lipcu wizjonerskie towarzystwo z panamskiej ITI, nie zmieniając niczego w resortowej TVN. Nadal trwa wściekłe ujadanie na patriotyczną opozycję a specbankier III RP Wojciech Kostrzewa, obwieszony niedawno orderem państwowym "za zasługi" przez pana Bronisława, pozostaje w radzie nadzorczej spółki:

 

monsieurb.neon24.pl/post/124581,prezioligarchia

 

Mało tego, niezawisłe sądy, których zazdrości nam cały świat, orzekły kilka dni temu, że były sekretarz programowy TVN Milan Subotić nie był od 1993 roku współpracownikiem WSI. Subotić przyznał się co prawda do kontaktów z wyjskową razwiedką ale zaprzeczył, że był agentem WSI i że manipulował programem TVN24 "Teraz My", w którym pokazano słynne "Taśmy Prawdy" we wrześniu 2006 roku, w czasach kiedy podsłuchy były obcmokiwane i oklaskiwane przez Salon a nie piętnowane jak dzisiaj.

 

W odróżnieniu od kelnerów od Sowy, dziennikarze TVN24 od Subotica dostali za podsłuchy dziennikarską nagrodę, przy oklaskach Salonu !

 

WSI, których "nie ma", mówią więc nam wyraźnie: "no i co nam zrobicie" ?

A my pytamy się co to za amerykańskiego sojusznika mamy, który pozwala pod swoim nadzorem kapitałowym na dalsze funkcjonowanie panamskiej i antypolskiej linii programowej TVN ?

 

Pytanie do sojusznika USA -- dlaczego wspieracie antypolskie WSI ?!

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Bardzo dobre pytanie. Można by rzec pytanie dziesięciolecia.
  Skromny komentator Rymark podłączam się i wzywam sojusznika
  by pokazał że jest sojusznikiem a nie "sojusznikiem" pod wezwaniem
  "polskieobozykoncentracyjne" i przestał pozwalać na finansowanie polskojęzycznej gadzinówki.
  Autora pozdrawiam.
 • USA nie jest i nie będzie
  sojusznikiem Polski.Bajera propagandowa na którą plebs mozna nabrać.Liczy się tylko to co z tego będą miały USA.
  http://litera.fr/category/news/
 • @prese 07:41:47
  Liter już setki jak nie większy rząd a i tak konkret to kawał schabowego.
  Oczekiwania od sojusznika mamy prawo mieć konkretne, w sferze ducha niewiele chcemy, żeby nam nie podkarmiał wewnętrznego kacapa, to też
  sprawdzian intencji.
 • Zamiast sie slimaczyc przyjedzcie do Rockford , Illinois.Ta niedziela.
  Polski fest.http://st-stanislaus.org/
 • Nasuwa się banalne pytanie .
  Czy kapitał Amerykańskiego Scripps
  jest faktycznie Amerykański
  czy też jest to kolejna pralnia
  wielkiego brata ze wschodu.
  Może jak by dobrze poskrobać
  to z pod cienkiej warstwy
  złota wylezie ruski tombak :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031