Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Salon nam leci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Salon III RP jak Ikar wznosił się ku słońcu na skrzydłach LOT-u (i na naszej kasie) - Madame Komorowska witała Dreamlinera, którego sprzedała nam towarzyszka Bochniarz a prezes Mikosz dzielnie restrukturyzował LOT - aż w końcu wszystko szlag trafił.

Nasza narodowa duma LOT jest od lat zarządzana przez tą samą sitwę i wysysa miliardy za miliardami z kieszeni podatników, by niektórym żyło się lepiej. A przy okazji polscy podatnicy finansują bez swojej wiedzy i zgody agitpropy post-komunistycznych feministek.

 

Wczoraj podał się do dymisji prezes LOT Sebastian Mikosz, który podobno obraził się na resort skarbu na brak postępów w (kolejnej już) prywatyzacji LOT-u. Mikosz znalazł podobno fundusz finansowy Indigo Partners jako idealnego kandydata do wejścia w kapitał LOT-u. A my pytamy się po cholerę fundusz finansowy, skoro funduszem finansowym LOT-u od lat jesteśmy my, podatnicy ?


LOT potrzebuje porządnego operatora biznesowego a nie kolejnych finansistów, którzy będą przejadać kapitał. Pachnie nam to brzydko próbą nachalnego uwłaszczenia się prezesa Mikosza na spółce LOT jeszcze przed przewidzianą na jesień zmianą władzy.

 

Sebastian Mikosz dostał fotel prezesa LOT od resortowego Salonu, w którego łaski wchodził wcześniej odważnie, bez wazeliny:


monsieurb.neon24.pl/post/88166,lewiatan-przejmuje-lot

monsieurb.neon24.pl/post/88875,nalot-sluzb-na-lot

 

Mikosz brał np. udział w wesołych nasiadówkach w Świnoujściu (zdjęcie), między innymi jako partner dyskusyjny córki Jana Kulczyka, Dominiki, na temat kluczowy dla nomenklatury III RP czyli "jak inwestować w siebie":

 

karuzelacooltury.pl/archiwum2013/jak-inwestowac-w-siebie 

 

Podczas kiedy Mikosz zainwestował w wazelinę i w siebie aby załapać się na fotel prezesa LOT, Dreamlinery spółce LOT sprzedała towarzyszka Henryka Bochniarz, partyjny beton lat PRL-u, którą nasi sojusznicy Amerykanie uznali za wystarczająco przyzwoitą do bycia wiceprezesem Boeing International na Europe środkową i wschodnią:

 

monsieurb.neon24.pl/post/88041,blondynka-boeinga 

 

Skoro Amerykanie tak nas traktują już od lat, to czy dziwimy się, że nic nie zmieniło się w resortowej stacji TVN po przejęciu jej w lipcu przez Amerykanów ze Scripps International?

 

monsieurb.neon24.pl/post/124888,to-wciaz-ten-tvn 

 

Podczas kiedy my braliśmy kredyt bankowy na zakup Dreamlinerów i płaciliśmy Boeingowi kasę, towarzyszka Bochniarz urządzała w Warszawie nasiadówki feministek, finansowane przez kasę Boeinga, którą zarobiono wcześniej na nas. A my zostaliśmy po raz kolejny zrobieni w bambuko:

 

www.bochniarz.pl/pl/a/Calej-pensji-i-polowy-wladzy 

 

Po problemach z Dreamlinerami Bochniarz najpierw schowała się:

 

monsieurb.neon24.pl/post/96837,jak-henryka-dreamlinera-unika 

 

A następnie odeszła z Boeing International (albo została wywalona):

 

www.bochniarz.pl/pl/a/Henryka-Bochniarz-odchodzi-z-Boeing-International 

 

Co będzie dalej z LOT-em to pal licho, ale kto będzie dalej finansował nasiadówki feministek w Warszawie?!


Łożymy duże nadzieje w nowym prezesie LOT-u, który zastąpi potulnego Mikosza. Jesteśmy przekonani, że nowy prezes LOT, którego wybierze nam na dniach Salon, nie wyskoczy sroce spod ogona. Zakładamy się ?

 

 
 
Podczas kiedy Mikosz trzymał się potulnie spódnic feministek ..
 
 

.. Bochniarz urządzała za pieniądze Boeinga feministyczne nasiadówki

 

KOMENTARZE

  • Jan Antony Vincent Rothfeld jeszcze nie sprawdzał się w lotnictwie,
    i akurat nadaża się okazja żeby się wreszcie sprawdził. Pozdrawiam.
  • zakład...
    podjąłbym - gbyby był klarowniej postawiony. Ja obstawiam, że albo dymisja nie zostanie przyjęta (jest wiele sposobów na otarcie łez obrażonego Prezia) albo wyłoniony zostanie ("członek wysunięty z ramienia...") nowy, udoskonalony, jeszcze więcej obiecujący SuperPrezes... a karawna będzie podążać ku następnemu etapowi, a karuzela stanowisk dokona kilku wyćwiczonych wielokrotnie przesunięć cyklicznych. Jeden poczciwy policjant powiedział mi: ryba psuje się od głowy a skrobie się ją od ogona - ot taka sobie analogia. Sporo jeszcze wody spłynie wyschniętą Wisłą zanim to państwo zacznie działać jako tako.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930