Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Ile dywizji ma Papież ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trwa wojna o rząd dusz. Premierzyca Kopacz nie ma programu więc wchodzi nam z butami w religię i wiarę. Wcześniej Sikorski donosił na Kościół, teraz na ten temat bzyczy Mucha. A Zakon Ojców Celebrytów (Sowa, Boniecki, Lemański) już przebiera nogami.

Nie ma przypadków, są tylko znaki. Kilka dni temu w Brukseli jeden z prowodyrów europejskiego lewactwa Daniel Cohn-Bendit powiedział prosto z mostu w wywiadzie prasowym dla lewicowego dziennika "Liberation" (będącego w rękach finansistów): "dla lewicy Europa jest niezbędną utopią" i dał do zrozumienia, że lewicowy salon będzie nas dalej pchał na siłę w kierunku federalizacji Europy, tak aby wykorzenić "narodowe egoizmy" ...

 

Nie musimy nawet czekać na wojnę ze Wschodu, Zachód czyli Bruksela, już zadeklarował nam od dawna wojnę religijno-obyczajową, pod płaszczykiem tzw. modernizacji, według starej recepty rewolucyjnej komucha Gramsciego, o czym Stanisław Michalkiewicz przestrzegał nas już dekadę temu:

 

www.michalkiewicz.pl/tekst.php

 

Zamiast dogmatu niepokalanego poczęcia mamy więc już teraz dogmat poczęcia w szklance, wkrótce nadejdzie kolej na eutanazję (na początek dobrowolną, później przymusową) a w pewnym momencie na stole pojawi się temat legalizacji pedofilii. Nie jest wszak przypadkiem, że powyżej wspomniany prowodyr europejskiego lewactwa Daniel Cohn-Bendit (nota bene kumpel Michnika) promował pedofilię już w latach 70-tych:

 

monsieurb.neon24.pl/post/91817,pedofil-wyborczej

 

Drugim frontem walki w chrześcijaństwem jest rozmydlenie ciemnych ludów chrześcijańskich poprzez masowy napływ migrantów z krajów muzułmańskich. Procedura jest prosta -- najpierw wywołuje się wojny bez sensu (Syria, Libia) a później otwiera się szeroko wrota Europy, jak wrota do stodoły, dla masowego napływu uciekinierów z tamtych krajów. Ciekawe, że muzułmanie nie uciekają jakoś do Arabii saudyjskiej, kraju Mekki i Mediny muzułmańskim mlekiem i miodem płynącego (i petrodolarami), tylko masowo pchają się do chrześcijańskiej Europy?

 

Ciekawe jest też to, że Bruksela, która metodycznie ściga obywateli za ich niepoprawne politycznie słowa np. o propagandzie homoseksualizmu, jest z kolei bezradna kiedy chodzi o kontrolę swoich granic. W Brukseli rozkładają ręce. Tamtejsze urzędasy żyją z naszych pieniędzy ale dla nas nic nie robią!

 

Ale nie daj Boże, aby kraj członkowski nie chciał przyjąć muzułmańskich mas, według ukazu z Brukseli. Słowacja zadeklarowała chęć przyjęcia tylko syryjskich chrześcijan, ściągając od razu na siebie gniew lewackiej Brukseli:

 

www.euractiv.com/sections/justice-home-affairs/commission-frowns-christian-only-solidarity-migrants-316932 

 

Przypomnijmy tylko, że preferowanie muzułmanów nad chrześcijanami jest perfidną strategią lewicy zmierzającą do wykorzenienia chrześcijańskich tradycji z Europy. Dla przykładu: postawienie bożonarodzeniowej szopki w paryskim merostwie wywołało w swoim czasie przeogromną histerię lewaków, ale ci sami lewacy obcmokali później oficjalne życzenia mera Paryża z okazji końca Ramadanu !

 

Co się dzieje u nas w Polsce to widzimy wszyscy. Lewicowy salon już zmontował sobie kościół alternatywny, salonowy, którego trzonem jest Zakon Ojców Celebrytów z salonowym ojcem Sową na czele:


monsieurb.neon24.pl/post/85267,ksiadz-uwiedzony

monsieurb.neon24.pl/post/122097,zakon-lehman-brothers

 

Ojcowie Celebryci mają oczywiście dyspensę na robienie polityki i na przedwyborcze fotografowanie się z panem Bronisławem, ale za to Kościół katolicki ma surowo zabronione "wtrącanie się" do polityki.

 

Wino, kobiety i śpiew czyli ojciec Sowa z Zakonu Ojców Celebrytów

 
 
 
Władza PO już wcześniej donosiła na kapłanów do Watykanu, piórem męża stanu Radka Sikorskiego, teraz karci i krytykuje Kościół ustami innego "autorytetu moralnego" PO od siedmiu boleści, byłej ministro Muchy:
 

wpolityce.pl/polityka/260486-mucha-zali-sie-paradowskiej-sam-protest-kosciola-powoduje-ze-ustawy-sa-okreslane-jako-tematy-lewicowe 

 

Każdy padający totalitarny reżim ratuje się rozpaczliwie rytuałami i kultem jednostki. Widzimy jak premierzyca Kopacz jest podtrzymywana na rękach, jak Andropow i Czernienko w końcowych miesiącach władzy. To żenujący spektakl, który pokazuje nam tylko jak płytkie i patetyczne jest życie tzw. elit III RP, które poza obżeraniem się na koszt podatników u "Sowy i Przyjaciół" oraz przyjmowaniem z prezencie szwajcarskich zegarków nie mają do zaoferowania żadnego konceptu na życie, ani sobie ani innym.

 

Pytanie "ile dywizji ma Papież?" padło już z ust komucha w 1945 roku w Poczdamie, teraz przeżywamy tylko smutną powtórkę z historii ... 

 

Nowa świecka tradycja  
 

KOMENTARZE

 • A ekskomunika to gdzie?
  Czy czlowiek reprezentujacy Kosciol katolicki ma prawo utrzymywac zazyle kontakt z czlowiekiem,ktory ten Kosciol atakuje?Mowie o Nergalu i ksiedzu Bonieckim zeby bylo jasne.
 • @
  "Kościół alternatywny" - otóż to! Prawdziwi kapłani zostali wymordowani przez ateistów NKVD i UB (Departament IV i V). Obecnie, nawet ten stworzony przez nich samych "kościół alternatywny" również im przeszkadza. Zatem, nie chodzi im o eliminację Kościoła, ale eliminację Chrześcijaństwa! Jest to walka religijna, walka o umysły! Uwierzcie w Żyda teraz, rozmnażajcie się (części niemowląt potrzebne na transplanty, aborcja ustawowa) i płacćie podatki.
  PS: Oznajmianie, że "Jezus był Żydem" jest częścią tej nagonki.
 • Widzę to inaczej
  "Drugim frontem walki z chrześcijaństwem jest rozmydlenie ciemnych ludów chrześcijańskich poprzez masowy napływ migrantów z krajów muzułmańskich."
  Widzę to inaczej. Każda religia jest ponad narodowa i nie zamyka się
  w granicach państwa. Chrześcijaninem lub wyznawcą innych religii może być reprezentant każdego kraju, Arab także. Gdyby w Europie panował Hinduizm zaatakowana była by w podobny sposób jak dzisiaj. Dla tego też nie uważam aby była to bezpośrednio walka skierowana przeciw chrześcijaństwu. Uważam natomiast iż jest to walka w celu zniszczenia państw narodowych, wywodzących swoją dumę z ich długowiecznych historii. Państwa o zniszczonej własnej narodowej dumie łatwo podlegają obróbce. O to właśnie chodzi. Stworzyć jeden globalny rząd na którego drodze do celu stoją państwa o wartościach silnie narodowych z ich religią włącznie.
  Głównym atakiem NWO na Europe którego skutki zaczynamy odczuwać poprzez działania brukselskich lewaków oraz migracje ludów był fakt ataku "koalicji" na Irak który wymierzony był de facto w Europe a nie jak to media sugerują w arabską ropę. Tak więc mówić o celu ataku
  wskazując chrześcijaństwo jest moim zdaniem błędem. Co więcej, jeżeli zajdzie taka potrzeba Watykan będzie współpracował z NWO w celu globalizacji swoich wpływów poprzez religie.
 • podstawowym celem watykanu i jego sługusów
  jest osłabianie i niszczenie Polski.
  Po wybuchu powstania na Ukrainie, do którego walnie przyczynili się Skargi, Hozjusze, Kuncewicze, Bobole, po klęskach wojsk koronnych, stanął w roku 1649 trudny pokój ze zwycięską Kozaczyzną Chmielnickiego. Ugoda zborowska punktowała, jako jeden z podstawowych warunków, przyznanie hierarchii prawosławnej czterech miejsc w senacie Rzeczypospolitej. W jej żywotnym interesie leżało, by przeobraziła się w Rzeczpospolitą trojga narodów.
  Ale Rzym storpedował traktat zborowski. Nuncjusz papieski Jan de Torres zadbał o to, ażeby biskupi katoliccy, z urzędu zasiadający w senacie państwa polskiego, założyli stanowczy i skuteczny protest - "odgrażając się wyniść wszyscy z senatu." Tym biskupom, którzy się wyróżnili w owej akcji, nuncjusz złożył podziękowanie.1)
  Znowu więc rozgorzała wojna. Potrzebne były pieniądze na wojsko. "Wszystkie sejmiki uznały, że duchowieństwo powinno bezwzględnie uczestniczyć w wydatkach na obronę państwa. Sprawa ta miała swoje głębokie uzasadnienie. Duchowieństwo tradycyjnie wolne od opodatkowania uchylało się od jakichkolwiek świadczeń na wojnę od początku powstania na Ukrainie. Jeszcze na sejmie koronacyjnym zdołało się oprzeć ostrym żądaniom w tej mierze."2)
  ***
  W roku 1768 sejm pod naciskiem Rosji przyznał różnowiercom równouprawnienie. Historyk Władysław Smoleński zanotował mimochodem, że "...Klemens XIV zachęcał do skasowania praw z roku 1768..." Zachęcał. Nieco więcej o tym papieżu wzmiankuje obcy autor. "W instrukcji dla nuncjusza Garampi w Warszawie papież pisał: >>Co szczególnie zatrważa nas, to nie tyle plany zagranicznych ministrów, ile lekkomyślność i obojętność katolików, a zwłaszcza biskupów. Napominamy bardziej patriotycznych spośród biskupów, by nie występowali tak mocno z powodu własnych, choćby najbardziej oczywistych i ciężkich uraz, lecz by przypomnieli sobie, że są w pierwszym rzędzie katolikami, a potem dopiero Polakami.
 • @czerwony baron 18:16:06
  nie można służyć dwóm panom. albo służysz Rzeczpospolitej albo watykanowi, innej drogi nie ma.
 • @czerwony baron 18:17:48
  "Ojciec Święty, któremu Polacy zawsze ślepo wierzyli, pośpieszył jej odpowiedzieć w imieniu nieba i ziemi, >>że inwazja i rozbiór były nie tylko właściwe politycznie, ale i w interesie religii; że w Polsce Moskale mnożą się w sposób niebywały; że wprowadzają tam po kryjomu religię schizmatycką; i że dla duchowego dobra Kościoła było konieczne, ażeby dwór wiedeński rozciągnął swe panowanie w Polsce możliwie daleko.
 • @czerwony baran 18:17:48
  Jakież to głupie i prymitywne! Żeby płacić podatek od dochodu, trzeba najpierw mieć dochód, czerwony baranie.
  Kościół jest organizacją duchowną, a nie aparatem rządowym żerującym za pomocą policji na ekstraorbitalnych pensjach.
  Porównywanie Kościoła do rządu jest debilizmem.
 • @Zdzich 18:49:45
  kościół nie jest organizacją polityczną? nie wpływa na rządy? nie uzurpuje sobie prawa do tworzenia prawa? a wiesz co powiedział na ten temat Jezus - "co boskie Bogu, co cesarskie cesarzowi". kościł watykański nie jest Bogiem a jego pazerność jest równa pazerności żydłackim banksterom. ba nawet sam katolicyzm stoi w opozycji do 10 przykazań bo taką ilością świątków, którym cześć się oddaje może pochwalić się tylko hinduizm a podobno katolicyzm jest religią monoteistyczną. samych matek boskich są dziesiątki o ile nie setki...
 • @Zdzich 18:49:45
  kościół w tamtych czasach posiadał majątki z których czerpał dochód na takiej samej zasadzie jak szlachta czyli z pracy niewolników zwanymi chłopami pańszczyźnianymi - zresztą tą zdobycz cywilizacyjną zawdzięczamy kościołowi watykańskiemu, zaiste miłosierne to prawe a sprawiedliwe...
 • @czerwony baron 19:01:46
  A czy ty wiesz co to jest Kościół?
 • @Zdzich 19:32:05
  a ja zadam koledze inne pytanie, wiesz co to jest komunizm? jeżeli chodzi o kościół masz na myśli definicję dla baranków do skubania czy definicję stanu faktycznego? masz wpływ na przewały jakie robią sukienkowi? powiem ci drogi przyjacielu (bez przekąsu to piszę bo wierzę że jesteś dobrym człowiekiem i los naszej Ojczyzny nie jest ci obojętny) na przykładzie mojej parafii. dawno dawno temu, kiedy Polską rządzili zli komunisci lekcje religii odbywały się w kościołach w tzw salkach katechetycznych. jako że w tych okrutnych czasach zniewolenia ludzie płodzili zgodnie z nakazem bozym potomstwo salki stały się za ciasne (dzieciuf dużo i nie mieściły się) i trzeba było cosik z tym zrobić bo księża dobrodzieje nasi kochani strasznie zajęci i tylko o jednej porze mogli swoich światłych nauk udzielać. parafianie dobrzy ludzie zrobili ściepę obecnie znaną jako crowdfounding i postawili za własne pieniądze dom katechetyczny. szczęśliwie obalono złą komunę i radośnie wprowadzono katechezę do szkół - w znienawidzonych salach od matematyki czy innych zberezieństw humanistycznych w których za komuny wymagano myślenia i przykładania się do nauki zaczęto nauczać rekigii. efekt był prosty wszyscy to olali a biedny katecheta za podatki naszych rodziców leczył stresa wkibelku racząc się tymw co Jezus mógłby zmienić wodę o ile znałby technologię. ale nie o tym, sorki za dygresję przydługą. chodzi o dom katechetyczny. zaczęło się nowe, demokratyczne i katolickie m.in święcenie kibli publicznych i pokryw od kanałów a przy okazji dobrodzieje opędzlowali dom katechetyczny prywatnej firmie bez konsultacji z parafianami a dodatkowo przy okazji opędzlowali dom dziecka, który znajdował się obok... kościół to klechy - nie używam określenia księża z tego względu że pochodzi ono od słowa książę. na dokładkę dodam jak ma być dobrze w naszym kraju skoro jednym z jego głównych patronów jest niejaki biskup stanisław za zdradę przez króla Bolesława II Szczodrego skazany na śmierc za spiskowanie z niemcami.
 • Zdzich
  albo jesteś Polakiem albo katolikiem. Jezus nie został posłany do narodów świata tylko do żydów i tych co zboczyli ze ścieżki żydowskiej (w nowym testamencie jest to napisane (kobieta kananejska)).
 • jakie chrześcijaństwo
  to nie religia chrześcijańska, ale kadzielnicza....
  opium dla mas.. nikogo niczego nie nauczy....
  to politeizm..... a nie chrześcijaństwo (matki boskie, matki teresy, dody i tym podobne bożki, dzień bez świętego to dzień zmarnowany)
  to szkodliwa religia.... walczy jak widzimy z postępem, tylko dlatego, aby sobie politycznie przypunktować... ich trupy nie obchodzą, idą po trupach do swojej kościelnej władzy... warto by z taką religią powalczyć, bo nie jest nic warta....
 • @czerwony baron 18:17:48
  Albo służysz Reczypospolitej albo (służysz) płacisz podatki bandytom z nierządu. Innej drogi nie ma.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031