Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Bajka dziadka Waltera

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Myśleliśmy że emeryt ze specjalną wielomilionową emeryturą offshore, Mariusz Walter, siedzi w Hiszpanii i przelicza kasę. Ale nie, okazało się że Walter wypłakuje się u kolegi Michała Broniatowskiego w Forbes Polska i "żałuje, że sprzedał TVN".

Były "właściciel" TVN Mariusz Walter ma pierwsze oznaki demencji. Poszedł do kolegi Michała Broniatowskiego (były członek rady nadzorczej TVN i ITI, aktualnie sprawdzający się na odcinku naczelnego Forbes Polska) i oznajmił, że resortowa struktura ITI/TVN była (cytat) "firma rodzinną":

 

www.wirtualnemedia.pl/artykul/mariusz-walter-sprzedaz-tvn-wymusila-rodzina-jana-wejcherta-bylem-przeciwny-zatrudnieniu-tellenbacha

 

Walter, macie Alzheimera czy co ? Nie pamiętacie jak spółka ITI Holdings SA w Luksemburgu, trzon przyszłej piramidy na której szczycie stanęła później TVN, została założona 29 grudnia 1988 roku przez szwajcarską sekretarkę Barbare Trautweiler i przez adwokata Josepha Ackermanna ?

 

Nie pamiętacie jak do ITI Holdings SA w Luksemburgu wpłynęły następnie dziesiątki milionów dolarów wyprane wcześniej w założonej w 1983 roku spółce ITI Panama, transfery opisane niezdarnie jako "dywidendy" ? Zawiadomienie w tej sprawie leży w prokuraturze:

 

monsieurb.neon24.pl/post/119320,iti-do-prokuratury

monsieurb.neon24.pl/post/123839,ostrzegalismy-o-iti
 

ITI spółką rodzinną Walter ? Uwierzyliście w swoją własną legendę ? To, że wskazano wam w 1984 roku, wraz z Wejchertem, małą spółkę polonijną o takiej samej nazwie co spółki ITI Panama i ITI Holdings SA Luxembourg, która to spółka została później podklejona pod piramidę ITI, nie oznacza że możecie teraz fantazjować u kolegi Broniatowskiego i opowiadać bajki.

 

Sprawa prania brudnych pieniędzy przez ITI Holdings SA Luxembourg w okresie działalności FOZZ, czyli w latach 1988-1992, powróci tak czy owak. To, że teraz tzw. "niezawisła prokuratura", chluba demokracji III RP, boi się was ruszyć nie oznacza, że tak będzie zawsze.

 

Żałujecie, że sprzedaliście TVN ? A od kiedy TVN był wasz? A te dziesiątki milionów Euro, które pozwolono wam wyciągnąć z ITI i TVN też nie były wasze, tylko są pochodną kryminalnego prania pieniędzy. Postukajcie się trochę w głowę Walter. I uważajcie w międzyczasie aby was nie stuknęli ...

  

 
Plutonowy żałuje, że sprzedał nie swoje ...
 
2015/09 Forbes
 
Ciekawe czy rodzina też tego żałuje ?
 

KOMENTARZE

  • chłop nad grobem stoi. ..
    poszedł by się wypowiadać. Może Miłosierdzie Boże go obejmie. Bo to że tutaj odstrzeli go jakiś samobójca, to jest to bardzo, bardzo mały pikuś

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031