Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Zdechła suka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszyscy wiemy, że mężczyźni to płeć słaba, kiedy umiera ich lepsza część, często tracą głowę. Rozpacz po śmieci suki Saby doprowadziła z czasem Ludwika Dorna na próg politycznego samobójstwa. Zrozpaczony Dorn startuje na liście PO.

Często słyszymy lub widzimy historie zrozpaczonych wdowców, którzy nie chcą żyć po śmierci ich ukochanych żon. Chcą też do ziemi. Wczoraj zrozpaczony marszałek Ludwik Dorn oznajmił w lifestylowej TVN24, że chce być w partii, która jest coraz bliżej ziemi (cytat): "..jeśli mam do wyboru między formacją, która powiązana jest z ziemią..".

 

Dlaczego marszałkowi Dornowi tak spieszy się do politycznego piachu ? Czy dlatego, że jego ukochana suka Saba zdechła parę lat temu, co wywołało z czasem depresję marszałka, pogrążając go w "bulu" bez "nadzieji" ?

 

To że premierzyca Kopacz, po przekopaniu ziemi w Smoleńsku na metr, kopie swojej partii dół w ziemi, to wszyscy wiemy i widzimy. Ale dlaczego marszałek Dorn też się chce tam rzucić? Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, to fakt, ale tak jak nie ma ludzi niezastąpionych nie ma chyba niezastąpionych psów?

 

Jedno wiemy na pewno, swoim szczekaniem Stefan suki Saby nie zastąpi.

  
 
Dopóki żyła Saba, Ludwik Dorn wiódł się raczej dobrze
 

 "In Vodka Veritas" czyli Kwaśniewski apeluje do Saby

KOMENTARZE

 • To polityczne qrewstwo
  Tak bezideowe przejścia z partii do partii są dowodem, że te wszystkie polityczne pieski tańczą wokół jednego pana.
 • Przecież to był 3 bliźniak...
  No to jak?
 • To zemsta
  za odspawanie od koryta...
 • Może ma facet wrodzony instynkt parcia na stanowiska ?
  https://lh3.googleusercontent.com/7FCoeR8wFExG9O6nYi1LqV7SPvCo2e_H56nZDv9HamrrdL61MFazQFCU4qg6Rl9oD_Zm2w=s114
 • żydowsko-chazarska nacja NIE posiada poczucie WSTYDU !!!
  Słowianie ! ta pasożytnicza nacja praktycznie nie umie ! to nacja która bez pasożytowania nie pożyje ! [ poso-żyd pasożyt ]
  !
  ich cała żydowska energia jest nastawiona na to by wskoczyć na posadę pasożyta ! stąd takie bezwstydne skoki z partii na partie !
  !
  WSTYD i HONOR to dla żyda chazara rzeczy nie znane !!! ja osobiście i w mediach nie widziałem nie słyszałem żyda żydówka która by posiadała poczucie wstydu !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! czas juz Słowianie na wyjści z tej żydowsko-syjonistycznej UE !! TO NASZ JEDYNY RATUNEK !!!!!!
 • Suka Saba
  Gratulacje za wpis
  Pozdrawiam najserdeczniej
 • Judasz zostanie Judaszem .
  Ojcem Ludwika Dorna był Henryk Dornbaum (1910–1982; w latach 60. rodzina zmieniła nazwisko na Dorn)[1], który pochodził z asymilującej się rodziny żydowskiej z Tarnopola[2]. Dziadek Ludwika Dorna prowadził w Tarnopolu zakład optyczny. Jego syn, Henryk, uczył się na optyka i zegarmistrza w Jenie. Przed II wojną światową należał do Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy oraz KPP. Za działalność polityczną odbywał w okresie międzywojennym karę pozbawienia wolności. Kiedy wojska niemieckie w 1941 zbliżyły się do Tarnopola, Henryk Dorn uciekł do Kazachstanu[3]. Z ZSRR wrócił wraz z armią Berlinga. Po wojnie działał w PPR i PZPR, wykładał marksizm-leninizm na Politechnice Warszawskiej[2]. Po rezygnacji z etatu, od 1956 pracował jako optyk w Warszawie, otworzył zakład optyczny w pawilonach przy ulicy Marszałkowskiej. Był osobą niewierzącą, a Ludwik Dorn został wychowany w tradycji agnostycyzmu i jako dziecko nie został ochrzczony[4].
 • @ele 10:16:11
  Masz rację .Ave . http://www.nacjonalista.pl/2011/11/11/ludwik-dorn-potwierdza-swoje-korzenie/
 • @Aleszuma 17:24:48
  Autorowi 5* .Ave.
 • @klementyna 20:38:01
  Nie przesadzajmy...
  Parcie na szkło i pociąg do kasy nie tylko Dorna charakteryzują.
  Kto posmakował "władzy" - jest przeważnie zarażony trwale.
  Polska ma niestety bardzo bogatą tradycję sprzedajnej władzy.
  "Ktoś musi" to kultywować :(
 • Zachowanie typowe jak na gudlaji przystalo beda psioczycz jeden na drugiego
  ale jak sa na horyzoncie jakies koryto to wszytko co bylo kiedys jest niewazne.
  Zyd to typowa swinia jesli mu lujesz w pysk i placisz za to to on sie oblizuje i to chwali ze to manna leci z nieba.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031