Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Radek, weź migrantów !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kiedy zbombardowano Libię, nasz mąż stanu z Afganistanu wypiął dumnie brzuch i ogłosił (cytat) "ten sukces powstańców libijskich jest też naszym sukcesem". Skoro tak, to niech Sikorski na fali swojego sukcesu weźmie 200 migrantów do Chobielina Dworu.

Podczas kiedy hordy bogatszych muzułmańskich migrantów z Syrii (ci biedni koczują w Libanie) trzymają w szachu całą Unię europejską i robią co chcą ("chcemy do Niemiec!"), premier Finlandii zapowiedział, że odda swój dom migrantom. Skoro tak, to my jako przedni Europejczycy musimy pokazać, że nas stać jest na więcej, tak aby o nas dobrze mówili w restauracjach w Brukseli.

 

Skoro zbombardowanie Libii w 2011 roku odbyło się przy aplauzie Sikorskiego i Buzka, to są oni teraz oczywistymi kandydatami na przekazanie swoim domów migrantom z Libii. A i wypadałoby także aby nasz były prezydent Komorowski w geście europejskiej solidarności przekazał migrantom z Syrii państwową willę w Warszawie, którą okupuje mniej czy więcej nielegalnie, wraz z małżonką.

 

Kiedy w 2011 roku Francuzi zbombardowali Libię pod naciskiem loży B'nai B'rth, państwo libijskie przestało istnieć, co otworzyło drogę (i wojskowe magazyny broni) dla przeróżnych islamskich band, które dzisiaj trzęsą nie tylko terenem dawnej Libii ale też Tunezją, częścią Algierii i Sahelem.

 

Na gruzach libijskiego państwa pojawili się z miejsca jak ćmy nasi ówcześni mężowie stanu, Radosław Sikorski i Jerzy Buzek. Ponieważ ani Sikorski ani Buzek nie kumają co to jest dalekowzroczna polityka, obaj wpadli w radosny trans lemingów i zaczęli gratulować sobie samym przed kamerami.

 

Sikorski wpadł do Libii na parę godzin, pościskał kilka rąk, pobił pianę i oświadczył, że załatwi Polsce kontrakty. Na te kontrakty czekamy do dziś. Chyba, że chodziło o kontrakty dla Biedronki?

 

monsieurb.neon24.pl/post/31097,sikorski-zalatwi-kontrakty-w-libii

 

Buzek też przyleciał do Libii, witany radośnie okrzykami "Allahu Akbar":

 

monsieurb.neon24.pl/post/34447,allahu-akbar-jerzego-buzka 

 

"Jak nawarzyłeś piwa, to je wypij". Czekamy więc, że Sikorski i Buzek pokażą, że są Europejczykami z których może być dumna cała Bruksela i oddadzą swoje posiadłości migrantom, tak jak to obiecał premier Finlandii.

 

Ale rozumiemy, że obaj nasi mężowie stanu mogą się trochę ociągać, prosimy więc o kontakt asocjacje które zajmują się muzułmańskimi migrantami w Polsce, przekażemy im dokładne adresy rezydencji Sikorskiego w Chobielinie Dworze i Komorowskiego w Warszawie.

Nawet nie trzeba tam dzwonić, wystarczy podejść, przejść przez płot i zająć teren. W stylu budapesztańskim ... 

 
 
Chobielin Dwór pomieści 200 migrantów (a Biedronka jest niedaleko)
  
2009 , zdjęcie Marek Kujawa
 
Komorowski, bądźcie Europejczykiem i oddajcie tą willę migrantom !  
 
KOMOROWSCY ZAMIESZKAJĄ W WILLI PREZYDENCKIEJ.
 
Europejskość nakazuje by Buzek poślubił jakąś niewiastę z Libii
 
Buzek on the streets of Tripoli

KOMENTARZE

 • Strefa zislamizowana
  Radek będzie miał jak za młodu w Afganistanie. Doskonały postulat. Niech przyjmują. Kwaśniewski, Miller i Kaczyński też powinni przystąpić do tego programu.
 • Aktualny podział w Libii
  Tereny kontrolowane przez:
  zielony - Bractwo Muzułmańskie (protektorat Kataru, Turcji)
  czerwony - władze w Tobruku (pro USA, Egipt, ger. Chalifa Haftar agent CIA, autonomia Cyrenejki)
  żółty - Tuaregowie
  niebieski - Kaddafiści
  szary - Państwo Islamskie

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/90/Libyan_Civil_War.png/1024px-Libyan_Civil_War.png
 • Nie 200 ale 500 !
  Mamy już pierwsze obywatelskie postulaty czytelników: właśnie padła propozycja aby Radek przyjął nie 200 a 500 migrantów. Postulat popieramy.
 • @PontoSarmata 14:27:27
  Oczywiście to bardzo duże uogólnienie. W każdej osadzie rządzi starszyzna plemienna, i to od niej zależy kogo na daną chwilę popierają. Mapa z wikipedii też jest przekłamana. W miastach Sabha i Syrta są całe dzielnice opanowane przez lojalistów płk. Kaddafiego. Podejrzewam że w wielu innych również. Tuaregowie też są za powrotem do systemu jaki był przed wojną.
 • @Stanislas Balcerac 14:30:53
  Miejsca w Chobielinie Dworze dostatek. Niech okaże gościnność, jaką zaznał w Afganistanie.
 • "sukces powstańców libijskich jest też naszym sukcesem"
  Zd-radek się chwalił ,ale nie wspomniano ,że "sukces chazarów" z PO to opłacona przez polskiego podatnika amunicja i broń dla libijskich bandytów.
 • spadek radka zdradka !
  https://tajnearchiwumwatykanskie.files.wordpress.com/2014/10/judeopolonia2.jpg
 • Marzenia ściętej głowy!
  Wszyscy imigranci chcą do Niemiec , Austrii, UK ..
  i słusznie musza mieć niewolników do roboty ! Zwłaszcza Niemcy musza nam zapłacić za II wojnę , haracz za holokaust!
 • Radek nie może przyjąć imigrantów z powodów oczywistych
  Islam zabrania picia alkoholu, a bez tego Radek ani rusz, musiałby usunąć wszystko z piwniczki, a dla małżonki przygotować burkę. Jeśli ma psy to też je przepędzić, bo to zwierzęta wg. islamu nieczyste. No i gdzieś w pobliżu rzeźnia dla bestialskiego uboju zwierząt, bo innego muzułmanie nie jedzą. O zakazie jedzenie w domu wieprzowiny nie wspomnę, więc dal Radka rzecz nie do przejścia, he,he A z drugiej strony może Radek cały czas jest na koszernym żarciu więc jeden problem by mu odpadł.
 • Радек Сикорски, возьмите мигрантов к себе домой!
  http://www.polska-kaliningrad.ru/home/10-newsfrompoland/5704-radek-sikorski-vozmite-migrantov-k-sebe-domoj
 • Raport generałów:
  administracja Obamy zbroiła dżihadystów. Ambasador zaproponował współpracę Al – Kaidzie - See more at: http://www.bibula.com/?p=79236#sthash.bizeN1Jy.dpuf

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31