Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Bruksela wkopała Orbana

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bruksela wiedziała już rok temu, że węgierska granica staje się gorącym punktem przerzutu nielegalnych migrantów do Unii. Zamiast pomóc Węgrom lepiej chronić granice Unii, Bruksela poczekała, aż migranci zaleją Węgry i okrzyknęła Orbana "faszystą".

Bruksela wiedziała już od końca 2014 roku, że granica Węgry-Serbia znajduje się pod naporem wielotysięcznych mas nielegalnych migrantów, kierowanych tam przez międzynarodowe mafie szmuglerów. Na początku tego roku europejska agencja ochrony granic FRONTEX z siedzibą w Warszawie opublikowała powyższą mapę (zdjęcie), która pokazuje że granica Węgry-Serbia jest trzecim największym punktem przemytu nielegalnych migrantów do Unii europejskiej. Już w 2013 roku zanotowano tam prawie 50.000 nielegalnych migrantów (?!).


FRONTEX napisał też w swoim raporcie z końca zeszłego roku (cytat):

 

"In 2014, the vast majority of migrants were detected at the HungarianSerbian border, indicating that similar to last year, Hungary remains the main transit country for migrants travelling across the Western Balkan region to EU destination countries"

 

Co Bruksela zrobiła aby pomóc Węgrom lepiej kontrolować tę zewnętrzną granicę Unii ? Nic. Biurokraci z Brukseli czekali cierpliwie, aż sytuacja na granicy Węgry-Serbia zaostrzy się tak bardzo, że rząd Viktora Orbana będzie musiał wprowadzić nadzwyczajne środki bezpieczeństwa i wtedy jak na telefon na znienawidzonego przez lewaków premiera Orbana posypały się w lewicowych mediach obelgi porównujące go do "dyktatora" i "faszysty".

 

To pozwala teraz niemieckiemu lewakowi Martinowi Schulzowi grzmieć z brukselskiej trybuny jak Hitler w Norymberdze i grozić krajom Europy Środkowej, w tym Węgrom. Będzie Anschluss ?

 

Przypominamy, że już w 2009 roku brytyjski europoseł Godfrey Bloom nazwał Martina Schultza anty-demokratycznym faszystą (Undemocratic Fascist). Za co został wywalony z posiedzenia Europarlamentu przez naszego wybitnego demokratę Buzka.

 

Agencja ochrony zewnętrznych granic Unii Europejskiej FRONTEX tych granic jak widzimy nie chroni, ale za to zainstalowała się w nowych eleganckich biurach w Warszawie (Spire Tower) i produkuje papier.

 

Roczny budżet tej agencji to 600 mln PLN. 28% budżetu jest przejadana przez 360 urzędników, część jest wydawana na konferencje a nawet 120.000 PLN jest przeznaczone na "upominki". By żyło sie lepiej.


frontex.europa.eu/assets/About_Frontex/Governance_documents/Budget/Budget_2015_N2.pdf

 

A pozostały budżet FRONTEX-u idzie przede wszystkim na operacje na Morzu Śródziemnym, których "efektywność" widzimy codziennie w telewizji.
 

Nie widzieliśmy żadnej informacji FRONTEX-u w sprawie wsparcia władz Węgier w zwalczaniu inwazji nielegalnych migrantów. Węgrzy muszą sobie radzić sami.

 

A gdyby tak zaprosić po sąsiedzku szefa FRONTEX-u na posiedzenie Sejmu w przyszłą środę aby wyjaśnił posłom, Polakom i dzienikarzom dlaczego zewnętrzne granice Unii są dziurawe jak sito i dlaczego węgierski rząd stał się celem szytej grubymi nićmi manipulacji brukselskiej biurokracji?

 

40-osobowa grupa prawicowych europarlamentarzystów przewodzona przez Francuzkę Marine Le Pen już kilka dni temu oznajmiła na konferencji prasowej w Brukseli, że tzw. "kryzys migrantów" jest starannie przygotowaną operacją destabilizacji. Zgadzamy się z tym coraz bardziej.

 

FRONTEX kosztuje unijnych podatników 600 mln PLN rocznie
 
   
Tylko dlaczego FRONTEX nie pomógł Węgrom chronić granic Unii ?
 

KOMENTARZE

 • @LoneStar1776 15:08:18
  "Co Bruksela zrobiła aby pomóc Węgrom lepiej kontrolować TĄ zewnętrzną granicę Unii?"

  TĘ.

  Biernik zaimka wskazującego w rodzaju żeńskim w języku polskim, mniej więcej od czasu Mickiewicza, a może nawet nieco wcześniej, brzmi TĘ.

  Zwalczajmy "tą" sarmacko-warcholską manierę.
 • @maharaja 16:34:05
  tumanesku za błędy językowe w Świecie w którym nawija się makaron na uszy czy na sznurek dostał KaeSa od 25 lat wiadomo co sie kręci a wy dalej się pierdołami zajmujecie towarzyszu macharadżo
 • autor sugeruje ...
  Orban wiedział ,co szykują mongoloidalne chazary .Tylko za wiele nie mógł zrobić mając na karku ich V kolumnę .
  Już aszkenazi wyje z Berlina ,że słą nauczać każe... pożyjemy zobaczymy mongołki. Ąbyscie czasem nie skończyli na pustyniach arabii .
 • imigracja?
  przed chwila ang Mailonline zamiescil info ze Niemcy swych imigrantow umiescili w obozie conctr.BUCHENWALD.Czyli otwieraja obozy!!!!!!,Kiedys P.Michalkiewicz napisal ,ze Oswiecim jest chwilowo nieczynny ,czyzby przewidzial? szczekaczki nazwaly go faszystá zobaczcie jak latwo mentalnie Niemcy wracaja do OBOZOW SWYCH.Czy warszawa wezmie przyklad I dzis otworzy Oswiecim?
 • @maharaja 16:34:05
  Przez 5 lat mieliśmy prezydenta analfabetę, to się przeniosło na ciemny lud. Dziękuje za komentarz, poprawię.
 • Zdjęcie bojowników islamskich
  .
  powyżej, napuszczonych na Wągrów, mówi samo za siebie.

  - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/125662,imigranci-emigranci-i-polityka-swiatowego-syjonizmu#comment_1218559

  Służby specjalne USA i pomocników także z UE nieźle to zorganizowały. Zroganizowano napad na Węgry, interwencja FRONTEXU byłaby absolutnie sprzeczna z intencjami bandy brukselskiej.

  Kiedy wreszcie ludzi pojmą, że UE jest śmiertelnie groźnym reżymem dla ludności Europy.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#PEU
 • @maharaja 16:34:05
  nie jest to rażący błąd, raczej ta forma też jest dopuszczalna..czepiaj się tramwaju...
 • ha...
  ten beduin w zielonej koszulce ...w ręce smartfon Samsung Galaxy choćby nawet S3...koszt 500 -700 zeta...biedak to nie jest...gnać skurweli spowrotem...
 • @dlaczego ja 17:24:33
  Czemu jest pan tak obcesowy, "obywatelu" ?
  Maharaja nikogo nie obrazil a uwaga jest sluszna.
 • @trybeus 20:00:41
  Co do telefonów, ubawiłem się świetnie czytając w GowWyb artykuł wyjaśniający dlaczego "uchodźcy" maja najnowocześniejsze telefony. Konkluzja była mniej więcej taka : mają bo wszyscy teraz mają , nowe bo takie teraz sprzedają :-)))
  Tiaa... Będąc "uchodźca" czołgając się przez piaski pustyni, płynąc wpław przez morze Śródziemne, na pewno wziąłbym ze sobą telefon który trzeba ładować częściej niż co 24h :-))
 • @trybeus 20:00:41
  http://kmn.info.pl/?p=29012

  Broń i NA STRZELNICE!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930