Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Lewacy na granicy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ataki migrantów na węgierską granicę są reżyserowane i wspomagane przez lewackie organizacje, za którymi być może stoi fundacja spekulanta Sorosa. Migranci dostają instrukcje jak działać a operacje napadania na granicę są filmowane z bliska.

Wczorajszy napad migrantów na węgierskie przejście graniczne Roeszke był starannie wyreżyserowany. Dlatego też reporter rządowej TVP znalazł się nieprzypadkowo w drugim rzędzie tego "spontanicznego ruchu uchodźców", który przypomina nam wcześniejsze manipulacje medialne z Majdanu.

 

Jak funkcjonują lewackie organizacje, które przygotowują migrantów do napadów na węgierską granice, pokazują zdjęcia zrobione wczoraj przez burmistrza przygranicznego miasta Asotthalom, pana Laszlo Toroczkai.

 

Schemat lewackich prowokacji wygląda w skrócie następująco:

 

1. Lewacy przyjeżdżają samochodami pod węgierską granicę, zganiają migrantów, rozdają im materiały propagandowe i rozstawiają fotografów.

 

2. Prowodyrka daje migrantom instrukcje jak się zachowywać (dzieci jako żywe tarcze są mile widziane, "płaczące kobiety" też, o ile takie są pod ręką).

 

3. Migranci ruszają na granicę a lewacy starannie fotografują całą prowokację, fotografując nie osiłków ale "kobiety i dzieci", czekając na reakcje sprowokowanej węgierskiej policji.

 

4. Kiedy prowokacja się uda, materiały błyskawiczne idą do mediów i jak na telefon zaczyna się wyzywanie pemiera Orbana od "faszysty", itd, itd.

 

W 1956 roku Węgry miały najazd czołgów, dzisiaj mają najazd piechoty ...

 

Prowodyrka (w środku zdjęcia) daje instrukcje migrantom 
 
 
Migranci z „materiałem”, fotografowie organizacji po prawej stronie 
 
 
Prowodyrka i fotograf czekają na "dobre" zdjęcia z prowokacji
 
 
Prowokatorzy zostali sfotografowani przez burmistrza Asotthalom
 

KOMENTARZE

 • Po rzekomym skuciu mordy
  shabes goya z TVParch zaczął nadawać kolejny- z PR i Krytyki Politycznej.Mam nadzieje ,że policja węgierska rozprawi się z tą szumowiną z Polin.
 • @autor
  Jak zwykle świetny, merytoryczny tekst - krótko, zwięźle i na temat.
  Sam wcześniej domyślałem się, że starannie wykonane transparenty, którymi "uchodźcy" posługują się w trakcie rozrób, zwanych demonstracjami, raczej nie zostały wykonane na łódkach, płynących pośrodku Morza Śródziemnego.
  Pański wpis dał jasną i rzeczową odpowiedź na powyższą wątpliwość.
  Wczoraj na kilku portalach ukazały się zdjęcia z rozróby na granicy Węgier i kilka z nich pokazywało niezłych byczków, wyglądających tak, jakby właśnie wyszli z siłowni.
  Sam nieco się gimnastykuję i wiem, że utrzymanie muskulatury wymaga regularnych ćwiczeń i dobrego odżywiania.
  Zaniedbanie ćwiczeń i dieta uboga w białka powoduje, że tkanka mięśniowa znika w bardzo szybkim tempie.
  Zatem gdzie ci biedni emigranci mogli tak skutecznie zadbać o tężyznę fizyczną i odpowiednie odżywianie?
 • @
  //Mamy zatem odpowiedź na pytanie, do czego służą imigranci, do czego służy masowa imigracja, najlepiej z najbardziej odległych od Niemiec (Europy) pod względem kulturowym, religijnym, społecznym i politycznym krajów świata. Chodzi o wykorzystanie mas imigrantów, stanowiących zastępczy proletariat, do przeprowadzenia „zmian społecznych” i zbudowania „Nowych Niemiec”, w których ulegną przekształceniu systemy aksjologiczne i porządki symboliczne, dominujące jeszcze w „Starych Niemczech”. Zmiany obejmą wszystko: sposoby życia tubylców, przyzwyczajenia, normy, rutynę dnia codziennego, znane i swojskie otoczenie, edukację (czyli wychowanie dzieci i młodzieży), postawy i zachowania, życie polityczne i stosunki społeczne. Nowe antagonizmy etniczne, religijne i kulturowe oraz konflikty na tle dążenia do sprawiedliwego podziału dóbr (zastępcza „walka klasowa”), choć bolesne, to w ostatecznym rozrachunku są drogą do urzeczywistnienia, w jeszcze większym stopniu niż dotychczas, ideałów równości

  W swoim artykule Leggewie i Cohn-Bendit piszą, że „imigracja stanowi eksperyment społeczny dla samorządów lokalnych”, ale, jak łatwo dostrzec, eksperyment ten ma zostać przeprowadzony na wszystkich szczeblach – gmin, krajów związkowych i całego państwa. Ma on jeszcze jeden aspekt, na który wskazała, zaprzyjaźniona ideowo i politycznie z Clausem Leggewie i Cohn-Benditem, Anetta Kahane, prezes Fundacji im. Amadeu-Antonio (Amadeu-Antonio-Stiftung) jednej z czołowych niemieckich organizacji zajmujących się zwalczaniem „rasizmu, ksenofobii i antysemityzmu”. Fundacja jest też bardzo silnie zaangażowana w finansowany przez państwo program „Walka przeciwko prawicy”. Kahane do wszystkich sposobów użycia imigrantów wymienianych przez obu piewców „Nowych Niemiec”, dołożyła jeszcze jeden. Otóż oświadczyła ona niedawno, że we wschodnich landach Niemiec żyje zbyt mało ludzi, którzy na pierwszy rzut oka rozpoznawani byliby jako mniejszość, czyli np. czarnoskórych. Według Kahane świadectwem politycznego bankructwa niemieckiej polityki po zjednoczeniu, jest fakt, że jedna trzecia obszaru Niemiec nadal jest „biała”. I to należy zmienić; na tym terytorium potrzebny jest nowy infrastrukturalny, emocjonalny i kulturalny przełom – jego autorami będą właśnie masy imigrantów; Kahane domaga się, aby zmienić obowiązujący w Niemczech klucz, według którego rozdziela się azylantów na poszczególne landy, i umieszczać ich przede wszystkim na „białym” obszarze dawnej NRD. Jest to nic innego jak program inżynierii etniczno-rasowej.//
  http://nowadebata.pl/2015/09/14/do-czego-sluza-imigranci-glosy-zza-odry/
 • Piękna inscenizacja
  Ciekawe, czy nikt oglądający zdjęcia zrobione przez tych podstawionych fotografów nie pomyśli o tym, że migranci, często nazywani uchodźcami, czyli ludzie ratujący życie ucieczką ze swojej ojczyzny, nie przybywają do obcego kraju z transpantarentami bezczelnie żądającymi przepuszczenia ich przez granicę bez żadnych dokumentów?
  Nie dość, że dobrze ubrani i dobrze odżywieni, na dodatek przygotowani ideologicznie - i jak widać, finansowo, do walki z porządkiem kraju, od którego bezpardonowo domagają się mieszkania, wiktu i opierunku, tak jakby to oni byli gospodarzami, a nie niepożądanymi i nieproszonymi przybyszami. To nie są migranci, to są najeźdźcy.

  Prawdziwi uchodźcy wyglądają tak:
  https://www.joshuafund.com/images/sized/downloads/MickeyAlon-4768-500x325.jpg
  http://1.bp.blogspot.com/-Kxu9AOzv7NA/U-x5QzIb-FI/AAAAAAAAgiA/OVW25kl_9P8/s1600/YazidisFleeingAugust112014ReutersViaTimeMag.jpg
  https://www.google.com/search?q=refugees&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAgQ_AUoAmoVChMI9qDZq6v-xwIVy3o-Ch0E4Q92&biw=1366&bih=633#imgrc=qSvkG5zxtJxkXM%3A
  http://media1.s-nbcnews.com/i/streams/2013/August/130821/6C8695211-pb-130821-iraq-da-05.jpg
  http://resources3.news.com.au/images/2013/08/23/1226703/080703-130824-syria.jpg
 • x
  Muzułmanina nie hańbi życie na koszt niewiernego. Jest to odbierany haracz. dżizja, choć to jest raczej pogłówny. Ok, leci to tak:

  Chrześcijanie zobowiązani są do płacenia: podatku indywidualnego zwanego pogłównym (dżizja) oraz gruntowego, w przypadku posiadania ziemi (haracz). Ciągle zmniejszająca się liczba chrześcijan powoduje, że coraz mniejsza grupa musi dźwigać obciążenia podatkowe. Dżizja jako podatek osobisty jest oznaką niższości społecznej i obywatelskiej. Prawnicy, zgodni co do jego hańbiącego charakteru, różnią się w poglądach na temat tego, w jaki sposób chrześcijanin powinien być traktowany podczas jego pobierania. Tolerancja i łagodne traktowanie w okresach pokoju i pomyślności państwa muzułmańskiego przeradzają się w niesprawiedliwą dyskryminację w okresach kryzysu. Wysokość dżizji wynosi równowartość od dwutygodniowego do dwumiesięcznego wynagrodzenia za pracę. Haracz jest jeszcze bardziej przygniatający.

  W UE nazywany socjalem dla zmylenia.

  Oprócz tego, wszystko co sobie weźmie jest jego, szczególnie jeśli to poniża niewiernego. Gdyż, jak powiedział Mahomet, poniżanie jest gorsze niż śmierć. Dlatego częściej biją niż zabijają, tych którzy im nie zagrażają i biorą sobie ich kobiety na szmaty.
  Zabijają i to bezpardonowo, tych którzy mogą im zagrozić.
 • Nośny temat i cisza !! żydostwo milczy chodz zagląda
  Żydostw na sie bbie nie bedzie donosić !!!!
  !
  DLACZEGO mój APEL do żydówki Kopacz o dopisaniu jej pytania do Polaków został praktycznie tutaj zlikwidowany ? kto chroni żydów tutaj ??!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! zbieramy podipsy o wyjście z żydo-UE
 • Bezczelna szumowina lewacka...
  bydlaki mieszające w spokojnie żyjących narodach.
  Jak długo jeszcze, te narody pozwolą sobą manipulować tej szumowinie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031