Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Allah Być Wielki (ABW)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Według "Der Spiegel" Kopacz już obiecała Merkel, że weźmie 9.200 muzułmańskich migrantów. Czy nasze państwo, które według byłego nadzorcy służb specjalnych, istnieje tylko teoretycznie, będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwo obywatelom? Nie będzie.

Podczas kiedy rzecznik rządu Cezary Tomczyk robi za błazna w mediach w dyskusji na temat importu nielegalnych muzułmańskich migrantów do Polski, mówiąc że (cytat) "o liczbach będziemy rozmawiać, kiedy będą spełnione nasze warunki", niemiecki "Der Spiegel" już wczoraj podał, że Kopacz zgodziła się na liczbę 9.200.


Skoro żyjemy w systemie neokolonialnym, to wiadomo że najlepsze informacje idą z ze stolicy czyli z Berlina, a nie z prowincji czyli z Warszawy.

 

Czy nasze dzielne służby są na gotowe na napływ mas muzułmańskich migrantów do Polski? Oczywiście, że nie.


Polskie służby mogą działać wobec dżihadystów tylko wtedy kiedy dostaną cynk od innych zachodnich służb. Wykrztusił to mimo woli Piotr Kraśko podczas niedawnego pojedynku słownego z ministrem Antonim Macierewiczem w TVP. Kraśko z wytrzeszczonymi oczami oznajmił, że zamachowcy mogą przyjechać do Polski z zachodnimi paszportami. To jest właśnie ta jedyna nadzieja ABW i innych naszych dzielnych służb, że ktoś da im w porę cynk z Paryża lub Londynu.

 

A nawet to nie jest żadnym pocieszeniem, ponieważ większość zamachowców, która rozlała krew w ostatnich latach we Francji, była już wcześniej znana służbom. Niektórzy nawet z nimi współpracowali. A ten iracki salafista, który próbował wczoraj zadźgać nożem policjantkę w Berlinie, był już wcześniej skazany za terroryzm i spędził 8 lat w niemieckim więzieniu. Widać jak został zresocjalizowany i jak wzbogacił niemiecką kulturę.

 

Skoro dżihadyści wodzą za nos zachodnie służby, to co będzie w Polsce ?

 

Pisaliśmy już o tym, że kilka dni temu talibowie uwolnili setki więźniów w Ghazni, byłej polskiej strefie w Afganistanie, i że zachodni eksperci od anty-terroryzmu boją się, że część z nich wyląduje wkrótce w Europie na fałszywych syryjskich paszportach:

 

monsieurb.neon24.pl/post/125756,paszport-na-polske  

 

Kto nas obroni? Paweł Wojtunik, ofiara spisku kelnerów ? Pani z torebką, Teresa Piotrowska, która zrzekła się nadzoru nad służbami? ABW co to z Brunonem K. nawóz zbierała ? Śmiechu warte.

 

 

Ich najsłynniejszy terrorysta to wyhodowany przez nich Brunon K.

 
Prowincjonalny policjant z dużym zegarkiem co to u "Sowy" zjeść lubi
 
 
Dzisiejsza pierwsza strona brytyjskiego "The Times"
 
Permalien de l'image intégrée 

KOMENTARZE

 • Szczera prawda
  "Skoro żyjemy w systemie neokolonialnym, to wiadomo że najlepsze informacje idą z ze stolicy czyli z Berlina, a nie z prowincji czyli z Warszawy."

  Dlatego dobrze jest znać język okupanta.
 • "Terroryzm,służby i uchodźcy" WITOLD GADOWSKI
  "... W dzisiejszej Syrii ciągle działa kilka tysięcy rosyjskich „doradców wojskowych”, a pod zajętym przez ISIS Aleppo nadal funkcjonują nowoczesne bazy rakietowe kierowane przez Rosjan.

  Jak to więc fanatyczny ISIS nie rusza rosyjskich specjalistów? Ano nie rusza… Przypominam, dzisiejszy terroryzm nie przeżyje jednego dnia bez wsparcia profesjonalnych, państwowych służb specjalnych."

  http://www.gadowskiwitold.pl/publicystyka/terroryzms%C5%82u%C5%BCby-i-uchod%C5%BAcy

  Od 5:17
  temat uchodźców
  https://www.youtube.com/watch?v=dZ-7kz_mDmY


  "Czy nasze dzielne służby są na gotowe na napływ mas muzułmańskich migrantów do Polski? Oczywiście, że nie."

  Oczywiście że nie .
  BO NIE MAJĄ BYĆ :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031