Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Gdzie żonę wepchał Boni

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Ch.. , d.. i kamieni kupa" czyli PISM. W tej podległej MSZ budżetowej instytucji rozsiedli się znajomi królika, m.in. trzecia żona Boniego (zdjęcie), kumpel Radka i oligarcha Zbigniew Niemczycki, w którego hotelu Radek lubi sobie zjeść i popić.

W ramach integracji europejskiej były kapuś SB i były minister od "cyfryzacji" (ha ha ha) w rządzie Tuska, Michał Boni, zintegrował się w sierpniu 2012 roku na kobiercu małżeńskim z brukselską urzędniczką Hanną Jahns (zdjęcie powyżej). Młoda para wiadomo musi jakoś się urządzić, więc panna młoda Hanna Jahns dostała fuchę w instytucji budżetowej podległej MSZ, Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych (PISM). By żyło się lepiej.

 

Jakim cudem brukselska urzędniczka zasiada w radzie instytucji żyjącej z pieniędzy polskich podatników, nie wiemy. Czy to objaw przyspieszonej integracji europejskiej, tak drogiej naszemu wodzowi Martinowi Schulzowi?


A może to raczej przejaw troski o rodzinę, podstawową komórkę społeczną, nawet w naszej postępowej tęczowej Unii, w przeddzień szariatu ?

 

W instytucji budżetowej PISM już panuje wesoła rodzinna atmosfera, w jej radzie zasiadają m.in. Bartosz Jałowiecki, kumpel Radka, którego Radek mianował ambasadorem RP w Luksemburgu oraz oligarcha rodem z PRL-u, Zbigniew Niemczycki, właściciel nomenklaturowego hotelu „Bryza”, gdzie Radkowi bardzo się podoba:


www.pism.pl/instytut/rada

 

Mało tego, niedawne śledztwo dziennikarskie ujawniło, że instytucja budżetowa PISM zamiast oświetlać naszą nieszczęsną dyplomację zajmuje się za kasę lobbyingiem na rzecz zagranicznych koncernów i rządów:

 

kulisy24.com/nasze-sledztwa/dyplomatyczny-folwark

 

Jednym z finansowych sponsorów PISM jest np. propagandowa instytucja CEPA, w której dorabia małżonka Radka Anne Applebaum i beneficjent Orderu Bene Merito Radka, Edward Lucas (żona Lucasa pracuje razem z Applebaum w tajemniczej fundacji w Londynie). Rodzina przede wszystkim.

 

monsieurb.neon24.pl/post/114815,agentura-otacza-radka

 

Nie dziwmy się potem, że polska dyplomacja klęczy na kolanach i robi łaskę oraz, że nikt już nas nie bierze na poważnie, nawet Grupa Wyszehradzka.

 

Ale niektórym żyje się lepiej. Gratulujemy młodej parze Boni-Jahns, 100 lat !

 

PISM czyli parada: od Giertycha poprzez Kulczyka po Niemczyckiego

 

pism-sikorski-giertych-kulczyk-bielecki-applebaum.jpg

PISM czyli prywatny folwark na państwowym i lobbying na telefon 
 
 
PISM czyli darmowe żarcie: Sikorski w hotelu "Bryza" Niemczyckiego
 
Jaśnie Pan pije do dna

KOMENTARZE

  • Matka Michała Boniego o swoim synu i jego ziomkach w tekście poniżej :
    http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=4846:albin-siwak--w-ciechocinku-na-cz-i&catid=34:zrdowie&Itemid=56

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031