Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Heil Hejt !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Berlin ma historycznie słabość do malarzy, więc jak na telefon Fundacja Batorego domalowała Kopacz gębę pewnego słynnego malarza z Berlina a sama Kopacz wzięła się za malowanie. Pomimo ostrzeżeń salonowego wieszcza III RP Marcina Mellera.

Meller Marcin

 
Partia PO, która wystawia przy każdej okazji Stefana Niesiołowskiego i której posłowie krzyczą w Sejmie RP do Jarosława Kaczyńskiego (cytat) "zadzwoń do brata!" postanowiła ocieplić swój wizerunek. Po swojemu.

 

Nawiązując do pewnych europejskich tradycji XX wieku, członkowie tej partii pojawili się na ulicach w czarnej skórze i w towarzystwie zakapturzonych młodzieńców, na tle kolorystyki czerwonego kręgu na czarnym tle. Czy to symbole zjednoczonej Europy, jaką pamiętają jeszcze niektórzy Polacy...?
 
Czarna skóra i kaptury czyli "tolerancyjna i otwarta" Polska Kopacz 
 
 
 
Osobnicy ubrani w czarną skórę z koszulami na których krzyczy słowo "Hejt" odzwierciedlają standardy publiczne wypracowane podczas 8 lat władzy PO, które w skrócie opisał wczoraj Rafał Ziemkiewicz:
 

"Potępianie nienawiści, zwłaszcza nienawiści rasowej, zwłaszcza polskiego szowinizmu, ksenofobii, rasizmu, w ogóle polskości, Polski, jej zacofania, jej prowincjonalizmu, jej szabelek i dusznych oparów mesjanizmu, jej martyrologii, jej powstańczej nekrofilii, jej płytkiego katolicyzmu, jej endeckiego ciemnogrodu - ta wyliczanka mogłaby nie mieć końca - w tym pin jest prawdziwym mistrzem. To jest żywioł pina, to mu zastępuje seks, kasę i rozkosze stołu, to siła, która go napędza":

   
  
Zauważyła to też Fundacja Batorego, finansowana przez spekulanta Sorosa, która właśnie wylansowała kampanię przeciwko nienawiści, w której pojawia się twarz malarza z Berlina dziwnie przypominająca nam naciągniętą przez chirurgów twarz Ewy Kopacz (poniżej).
  
Nie ma przypadków, są tylko znaki. Heil Hejt !

 
Ten uśmiech, te oczy - Ewa Kopacz już stała się medialną ikoną hejtu
 

KOMENTARZE

 • "Nawiązując do pewnych europejskich tradycji XX wieku"
  Tradycja to tradycja musi trwać :)
  https://odyssynlaertesa.files.wordpress.com/2013/03/unia-europejska.jpg
 • Wszyscy!
  Ostrzeżenie!!! Wiadomość z pierwszej ręki, bo znajomego od "kreta" z komendy stołecznej..! Żydolewactwo śle donosy...czytając portale i wpisy komentatorów. Zaczęło się ściganie komentatorów na dziś ze sputnika.pl, na dziś rozpracowywany jest niejaki Borowski tam komentujący, pewnie nas także czytają i nas to czeka, w końcu pozamykają portale nieprawomyślne, tak oto wygląda wolność słowa, wypowiedzi w żydolewackiej JEWUE! Chcą nas wszystkich zastraszyć, zamknąć usta, lecz nas są miliony więc mają roboty na lata świetlne, choć wyrywkowo to mogą nabruździć pojedynczym osobom.
 • @Kula Lis 62 09:45:45
  Ps....Oni biorą się za te fakty, dostępne w sieci, filmy z You Tube, jest to według żydolewactwa mowa nienawiści, a posiłkowanie się faktami ogólnie dostępnymi jako propagowanie mowy nienawiści. Takie policja i prokuratorzy dostali zlecenie!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31