Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Porwanie Gęsiarki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zanim jeszcze Komorowski zdążył ratyfikować konwencję o zapobieganiu przemocy wobec kobiet, jego ludzie już uprowadzili Gęsiarkę i sprzedali ją potem za 10.000 PLN. Czy to znak że III RP już stała się otwarta i tolerancyjna wobec Państwa Islamskiego?

Powtarzamy często za Stanisławem Michalkiewiczem, że nie ma przypadków, są tylko znaki. Tej zimy, kiedy były prezydent Komorowski pochylał się w majestacie nad konwencją przeciw przemocy wobec kobiet, jego ludzie porwali Gęsiarkę. Już w marcu tego roku kontrola wykazała, że Gęsiarka przepadła bez śladu. A były prezydent Komorowski, jakby niby nic, ratyfikował konwencję o zwalczaniu przemocy wobec kobiet w kwietniu.

 

Mało tego, kiedy tylko okazało się, że Państwo Islamskie planuje wysłać do Europy kilka tysięcy bojowników, Gęsiarka została sprzedana na aukcji w Warszawie za 10.000 PLN. Nastąpiło to po fali niepokojących informacji medialnych z Syrii o tym, że Państwo Islamskie sprzedaje swoim bojownikom schwytane wcześniej w niewole chrześcijańskie kobiety.


To nie przypadek, że porwane kobiety w chustach wygladają jak Gęsiarka:

 

www.dailymail.co.uk/news/article-3199105/ISIS-post-pictures-Christian-women-kidnapped-Syria-threatening-sex-slaves-ransom-not-paid.html

 

Sprzedanie przez ludzi Komorowskiego Gęsiarki na publicznej aukcji mogło tylko rozbudzić entuzjazm ochotników Państwa Islamskiego do najazdu na Polskę. Tym bardziej, że już wcześniej furorę na całym Bliskim Wschodzie zrobił klip wideo o chętnych polskich kobietach z długimi blond włosami:

 

 

Teraz fala byczków z iPhonami szturmuje na Europę a nasz Salon wychodzi z siebie aby przelicytować się w otwieraniu szeroko ramion migrantom. Niektóre autorytety, takie jak feministka Kinga Dunin, otwierają od razu szeroko nogi (cytat): "A czemuż to wśród uchodźców jest aż tylu mężczyzn, i to najczęściej młodych? Nie wiem, jak można zadawać takie pytanie w kraju, który usiłował podbić świat piosenką o hożych, cycatych Słowiankach, które wiedzą, jak używać mowy ciała. I są najlepszymi żonami":


niezalezna.pl/71299-odlot-lewicowej-publicystki-namawia-polki-aby-szukaly-mezow-wsrod-uchodzcow

 

Co będzie dalej, boimy się nawet pomyśleć. Rzeczniczka PO Joanna Mucha już obiecała, że muzułmańscy migranci wzbogaca nas kulturowo. Wcześniej wzbogacać nas mieli finansowo Katarczycy Aleksandra Grada. Skończyło się na obiecankach cacankach. Tym razem może być inaczej.

 

Porwanie Gęsiarki przez ludzi Komorowskiego wydaje się więc być dobrze przemyślaną akcją polityczno-propagandową, oświatowym rezonansie.


Oczywiście porwanie Gęsiarki, kobiety pracującej powiązanej z wiejskim elektoratem, musiało oburzyć polityków z PSL. Wygląda na to, że ludzie Komorowskiego musieli zapłacić koalicjantom z PSL tzw. "odstępne".


To może wytłumaczyć znikniecie z biur kancelarii Komorowskiego japońskiej wieży stereo. Poniższe zdjęcie na samym końcu wpisu wskazywałoby na to, że japońska wieża stereo została już przekazana skarbnikowi PSL Janowi Buremu. Wszystko gra i koliduje.


  

Mucha obiecała - "My, Słowianki" czekają na kulturowe wzbogacenie
 
us_slavs
 
Kingi Dunin nie trzeba nawet porywać, odda się sama i za darmo

 

 
Czy japońska wieża stereo to kompensacja dla PSL za Gęsiarkę ?
 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031