Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Stare jądra demokracji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzięki kasie ze spółek z kapitałem państwowym, towarzyszka Bochniarz zaprosiła starą komuszkę Hübner i wierchuszkę dygnitarzy PO na coroczną luksusową wyżerkę w Sopocie, nazwaną dowcipnie "forum nowych idei". Nowe to tam były chyba tylko zegarki ...

Jedna z najbardziej kuriozalnych nasiadówek za pieniądze polskich podatników ma miejsce co roku w Sopocie. W końcu września spotykają się tam stare komuchy, lewacy i wybitni przedstawiciele masońskich lóż, aby gaworzyć sobie i biesiadować w "Sheratonie" i "Grand Hotelu".


Nasiadówka nosi humorystyczną nazwę "Europejskie Forum Nowych Idei" (efni.pl/) i jest finansowana przez zrzutkę kasy z instytucji publicznych i firm z kapitałem państwowym (PZU, PKN Orlen, Totalizator Sportowy). A w tym roku Citi Bank Handlowy oferował uczestnikom kawusię i herbatkę ..


Słowem czytelniku, jeżeli jesteś klientem PZU lub Citi Handlowego, kupujesz paliwo w stacjach Orlenu lub grasz w Totolotka to finansujesz wyżerki starych komuchów, lewaków i masonów.


O tym forum starych komuchów pisaliśmy już rok temu:

 

monsieurb.neon24.pl/post/113453,gala-mitu-dobrobytu
 

Herszt-babą całego przedsięwzięcia jest towarzyszka Henryka Bochniarz, partyjny beton w czasach PRL, dzisiaj prezes PKPP Lewiatan, konfederacji "pracodawców prywatnych", w której największą kasę wnoszą akurat firmy z kapitałem państwowym, takie jak PZU czy PKN Orlen:

 

monsieurb.neon24.pl/post/92790,lewiatan-z-tuba-wazeliny 

 

Kolejna już edycja forum nowych idei miała miejsce pomiędzy 30 września i 2 października w Sopocie. Do tradycyjnego stada dinozaurów dołączył mieszkający w Sopocie Król Europy, który wniósł doniosły wkład w dyskusję nowych idei ogłaszając na cały świat swoją nową maksymę męża stanu (cytat): "zmiana jest dobra tylko wtedy, kiedy jest dobra".

 

Były podopieczny Tuska, Sławku Nowaku, też mieszka niedaleko, uczestnicy forum zajęli się więc wymianą informacji na temat swoich zegarków (zdjęcia).

 

Zgodnie z masońską linią, towarzyszka Bochniarz i stara komuszka Hubner gardłowały o potrzebie większej otwartości Polski na uchodźców:

 

 

"Nowe idee" czyli stara komuszka Hübner plus Hartman i Środa

 

Gadaninę rozweselił tylko Buzek, mówiąc krotochwilnie o forum starych komuchów jako "jądrze demokracji" ("to jest właśnie jądro demokracji"):

biznes.trojmiasto.pl/EFNI-Europe-laczy-idea-potrzeba-zjednoczonego-swiata-n95022.html#

 

Już jemu Magdalena Środa pokaże jądro demokracji ! Na usprawiedliwienie Buzka przypominamy, że jego kochanka Teresa Kamińska, zasiada w radzie tego forum "nowych idei". Nic dziwnego, że Buzek się trochę zagalopował.

 

"Europejskie Forum Nowych Idei" pokazuje nam dobitnie co roku, że te całe "25 lat wolności" to ściema i że kasta starych komuchów i masonów trzyma nas za jądra. Jądra demokracji. 

 

EFNI 2015: Spotkanie nowych idei (ha, ha, ha !)

EFNI 2015: Czy Kraśko pokazuje Buzkowi swój nowy zegarek?

EFNI 2015: Tusk "zmiana jest dobra tylko wtedy, kiedy jest dobra"

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031