Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Zły sen TVN

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cena akcji Scripps, nowego właściciela TVN, spada znacząco na amerykańskiej giełdzie. Błękitny Helikopter TVN24 spadł już w sierpniu na ziemię. A dyrektorem marketingu TVN został dyrektor marketingu banku dla emerytów, PKO BP. Jak żyć?

Na resortowym TVN zęby połamał sobie już nie jeden inwestor. Najpierw był nim Ron Lauder, potem SBS Broadcasting, potem Canal Plus a od lipca tego roku jest nim amerykański Scripps Interactive. Kiedy rok temu Scripps negocjował kupno TVN cena jego własnej akcji na amerykańskiej giełdzie wynosiła około 80 $. Dzisiaj ta cena wynosi 56 $ a bank Goldman Sachs oszacowuje cenę docelową akcji Scripps jeszcze niżej, na 47 $:


www.americanbankingnews.com/2015/10/05/scripps-networks-interactive-downgraded-by-goldman-sachs-to-sell-sni/

 

Wszyscy wiemy już od dawna, że wbrew propagandzie TVN ta stacja nigdy nie była stacją dla młodych i wykształconych z dużych miast w przedziale wiekowym 16-49 lat. Profil nowego inwestora, lifestylowej stacji Scripps dla majsterkowiczów i gospodyń domowych, tylko to potwierdza.

 

Potwierdza to też niedawna wiadomość o rekrutacji nowego dyrektora marketingu dla TVN, Tomasza Marszałła, który przychodzi z państwowego banku dla emerytów PKO BP. Czy przybędzie nowy slogan reklamowy stacji: "Oj dana dana, oglądaj TVN w kapciach od samego rana"?

 

www.wirtualnemedia.pl/artykul/tomasz-marszall-zegna-sie-z-pko-bp-zostanie-szefem-marketingu-tvn

 

Reklamy TVN już są w dużej części sponsorowane przez koncerny farmaceutyczne. Może dlatego by reklamy lęków na zatwardzenie balansowały nieustanną biegunkę propagandową TVN24?


Teraz spodziewamy się jeszcze większej ilości reklam past do czyszczenia protez, maści na ból stawów i aparatów słuchowych na wizji TVN.

 

Stacja próbuje co prawda zapolować na młodszą widownię, oferując miesięczny abonament internetowy poprzez Player.pl. Ale reakcja potencjalnych klientów "z internetów" nie pozostawia złudzeń, oto komentarz jednego z nich umieszczony na portalu wirtualnemedia.pl: "Płacenie za ofertę TVN to jak płacenie za ulotki reklamowe w skrzynce na listy".


Nie ma przypadków, są tylko znaki. Słynny Błękitny Helikopter TVN24 rozwalił się w końcu sierpnia na polu pod Radomiem (zdjęcia poniżej).


Z stacją TVN i jej nowym lifestylowym inwestorem może być podobnie.


Udziałowcy insiderzy Scripps Interactive już wyprzedają swoje akcje na giełdzie, tak jak to robili wcześniej udziałowcy insiderzy TVN:

 

www.octafinance.com/reasons-for-molly-mccabes-shares-unload-of-scripps-networks-interactive-inc-nysesnis-stock/

 

"Ch.., d... i kamer kupa" ?


  

Kiedy Scripps kupował TVN jego akcja była warta 80 $, teraz to 56 $
 
 
Błękitny Helikopter TVN24 rypnął na ziemę w sierpniu tego roku
 

KOMENTARZE

 • Powinni szukać inwestora w innym kraju !
  Zważywszy na skład osobowy TVN oraz sposób przedstawiania rzeczywistości (sztandarowy program TVN24 to "Wstajesz i łżesz) to raczej powinni poszukać inwestora w Izraelu !
 • @Drab61 19:23:31
  Dla informacji, pierwszy inwestor w TVN w 1996 roku, Ron Lauder, to były szef Światowego Kongresu Żydów.
 • dobre
  Ten obrazek na pudle wyjaśnia wszystko.
 • :))
  ,,Teraz spodziewamy się jeszcze większej ilości reklam past do czyszczenia protez, maści na ból stawów i aparatów słuchowych na wizji TVN."

  Nie na darmo Alex Jones, amerykański weteran mediów alternatywnych, nazywa media głównego nurtu, dinozaurami. Tym szybciej wymierają, im szybciej podnosi sie świadomość społeczeństw. Jedynym dla nich ratunkiem jest ograniczenie informacji w internecie. Nie chce krakać.
 • .
  Teraz tylko czekać na to kto kupi cały Scripps :D Ciekawe co nasze elity powiedziałyby jakby to był jakiś FOX...
 • Medialne kłamstwa
  Pochanke, Kajdanowicz, Lis i im podobni zęby zjedli na manipulacji i lansowaniu amerykańskiej poprawności politycznej. W ostatnich dniach przed wyborami znowu pokazali swoją "polityczną bezstronność" i "troskę" o dobro Polski i Polaków. Najgorsze jest to, że wcale niemała rzesza telewidzów przyjmuje te telewizyjne rewelacje jako prawdy objawione, a dziennikarze wykorzystując prawo do wolności słowa kłamią, manipulują, ukazują zafałszowaną rzeczywistość bez najmniejszych skrupułów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031