Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Dawaj socjal i zdychaj

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rodzina Merah wzbogaciła Francję po wielokroć: jeden syn terrorysta zamordował siedem osób (w tym trójkę dzieci), drugi syn siedzi w areszcie śledczym, córka dołączyła do ISIS w Syrii a ojciec odsiedział 5 lat w więzieniu za handel narkotykami.

Francja chełpi się na cały świat swoją republiką laicką, która podobno integruje migrantów w duchu republiki (espirit républicain). Oczywiście kordon laicyzmu obowiązuje przede wszystkim znienawidzonych katolików.

 

Kilka dni temu jeden z wpływowych francuskich masonów, Alain Minc, zaapelował o zawieszenie rozdziału Kościoła i państwa na 5 lat, tak aby państwo mogło finansować meczety dla nowych migrantów.


Szopki bożonarodzeniowe w budynkach publicznych są zakazane ale laickie merostwo Paryża wysyła w świat życzenia z okazji końca Ramadanu.

 

W tak radosnej laickiej atmosferze muzułmańscy migranci integrują się wzorowo i wzbogacają Francję przykładnie. Na powyższym zdjęciu widzimy panią Souad Merah, Francuzkę algierskiego pochodzenia, modelowo wychowaną przez obcmokiwany francuski laicki i republikański system, która jako samotna matka czworga dzieci pobierała 2500 Euro socjalu a teraz znajduje się w Syrii i walczy po stronie Państwa Islamskiego. Wszczęto wobec niej śledztwo.

 

Souad Merah miała brata Mohameda Meraha, który w 2012 roku dokonał krwawej rzezi w Tuluzie i okolicach, zabijając 7 osób – młodego rabina, trójkę małych dzieci i trzech młodych żołnierzy francuskiej armii. Kilka osób zostało poważnie rannych, w tym inny żołnierz który jest teraz sparaliżowany.

 

Ofiary Mohameda Meraha 

Oddziały francuskiej policji po neutralizacji Mohameda Meraha

Souad Merah ma też drugiego brata Abdelkadera Meraha, który został aresztowany w dniu akcji policji na mieszkanie Mohameda Meraha (który został zastrzelony). Abdelkader siedzi w więzieniu z wydłużającą się listą oskarżeń prokuratorskich o wspieranie terroryzmu.

Trzeci brat Souad Merah, Abdelghani, żyje na rencie inwalidzkiej.

Spośród rodzeństwa młodych Merahów pracuje tylko jedna siostra Aicha, jest fryzjerką w Paryżu. Mamusia oczywiście nigdy nie pracowała, przyjechała do Francji w ramach łączenia rodzin migrantów a tatuś miał w sumie 5 żon i zaliczył 5 lat więzienia za handel narkotykami.

 

Kto podliczy ile kosztowało republikę francuską wzbogacenie jej poprzez rodzinę Merah ? Nie tylko finansowo ale też w czasie spędzonym przez służby bezpieczeństwa na pilnowaniu Merahów oraz w krwi francuskich obywateli, ofiar Mohameda Meraha, przelanej na francuskim gruncie.

 

Polskie służby nie maja nawet 1/100 możliwości technicznych i kompetencji w śledzeniu islamistów, jakie mają francuskie służby. No ale podobno muzułmańskich migrantów zweryfikuje nam Mossad. Ho, ho !


Skoro tak, to możemy spać spokojnie widząc sukcesy Mossadu na jego własnym gruncie, w Izraelu, który odgrodził się od Arabów wysokim betonowym murem i zapowiedział, że żadnych uchodźców brać nie będzie.Rodzina migrantów modelowo zintegrowana przez laicką republikę:

 

Tatuś miał 5 żon i spędził 5 lat w więzieniu za handel narkotykami

Mamusia przyjechała w ramach łączenia rodzin, nigdy nie pracowała 

Syn Mohamed, zamordował 7 osób, filmował morderstwa kamerą 

Syn Abdelkader siedzi w areszcie oskarżony o wspieranie terroryzmu 

Córka Souad inkasowała 2500 Euro socjalu, teraz walczy w Syrii 

Syn Abdelghani inkasuje rentę inwalidzką 

Córka Aicha jako jedyna z rodziny pracuje, jako fryzjerka 

KOMENTARZE

 • W Syrii to właśnie laickie państwo broni chrześcijan, jazydów i wszystkie inne mniejszości religijne i etniczne
  Ideę nowoczesnych państw arabskich niszczyła, obok monarchii arabskich i bractwa muzułmańskiego również laicka Francja i kilka innych krajów NATO. Groźną dla międzynarodowej lichwy doktrynę lewicy narodowej krajów arabskich próbuje się w zachodnich diasporach zamienić na wojujący islam, jego skrajną wahhabicką formę. Dziś był film na ten temat, w cyklu Ewa Ewart poleca, gdzie pokazano z jak nowoczesnych technik przekazu informacyjnego korzysta państwo islamskie. Bez wsparcia materialnego wyżej wymienionych nie udało by się fundamentaliom tak rozwinąć.
 • @
  Za masakrowanie Palestyńczyków i okupację wszystkich krajów dookola Izraela, głowy złapanych agentów tegoż "najbradziej demokratycznego kraju na świecie" są zcinane. (Nie wiele pomaga w odzyskaniu wolności.) Miejmy tylko nadzieję, że Polacy nie wezmą udziału w następnej agresji wojsk USraela na kraje spisane przez Izrael jako tereny pod "Większy Izrael". (Syria i Iran są wysoko na liście.)
 • @Zdzich 17:02:04
  Polska pod mądrymi rządami powinna używać dyplomacji, bez dawania się wciągnąć w gierki innych państw. Na tym polega różnica pomiędzy suwerennością a tym co mieliśmy często do tej pory, pod Millerem i pod Tuskiem.
 • @Stanislas Balcerac 18:06:34
  Pełna racja! Tak powinno być. Tylko że lojalni Izraelowi (za pieniądze, oczywiście) syjoniści rządzący Polską są pionkami w tej grze innych państw.
  A Araby nie są winni za programy socjalne państw socjalistycznych. Każdy z nas im podlega, a nawet musi!
 • @Stanislas Balcerac 18:06:34
  Cioty na usługach islamu ! Czy Islam opanuje świat ? TAK ! Islam już to czyni dzięki PIĄTEJ KOLUMNIE jaką usadowił w Brukseli ! Ta PIĄTA KOLUMNA , to pederaści, lesby oraz pospolici zboczeńcy , którzy wykonują WSZYSTKO za co mają PŁACONE ! Co nastąpi później ? Później to WSZYSTKIE CIOTY , HOMOSIE i pozostałe ZBOKI , wzorem Adolfa H. zostaną .....ZUTYLIZOWANE jednym posunięciem , ba w jedną noc ...KRYSZTAŁOWA NOC(dla homosiów). Z hymnu zboczeńców: Zwycięża pedalstwo nasze dziś, a jutro pedofilia, zoofilia z nekrofilią! Ps. Tolerancja dla odmienności obyczajowych i seksualnych w III RP Tuska a obecnie alkoholiczki koślawego 5tego Peronu obowiązuje wszystkich za wyjątkiem księży katolickich.
 • @Stanislas Balcerac 18:06:34
  http://media.wplm.pl/pictures/835x460/crop_center/upscale_True/path/2015/10/25/800/400/125b3cb5ad3e4464a8ff69faf186e278.png "Dzieci uchodźców służą jako żywe tarcze ludziom z iPhone'ami, aby usprawiedliwić zalew migrantów" - mówi prezydent Czech

  Czeski prezydent Milosz Zeman, który już kilkakrotnie przestrzegał przed migrantami ekonomicznymi napływającymi do Europy na skalę niespotykaną od II wojny światowej, oskarżył ich o wykorzystywanie dzieci w charakterze „żywych tarcz”.
  Dzieci uchodźców „służą jako żywe tarcze” ludziom z iPhone’ami (migrantom ekonomicznym), aby usprawiedliwić zalew migrantów
  —powiedział Zeman w wywiadzie opublikowanym na stronie internetowej poczytnego tabloidu „Blesk”.
  Ci, którzy chowają się za dziećmi (…) nie zasługują na współczucie. Zabierają dzieci na małe łodzie, wiedząc, że ryzykują utopienie się
  —dodał Zeman.
  W ostatnich Zeman wygłaszał już podobne uwagi na temat migrantów, poczynając od tego, że „nikt ich tu nie zapraszał”, że nowo przybyli „będą respektować szariat zamiast czeskiego prawa” i „kamienować cudzołożne kobiety, a złodziejom obcinać dłonie”.
  Na koniec oświadczył, że muzułmańskie hidżaby i burki:
  pozbawią nas kobiecej urody, gdyż kobiety będą okutane od stóp po głowy.
  W czwartek wysoki komisarz NZ do spraw praw człowieka Zajd Raad Zajd al-Husajn określił wypowiedzi czeskiego prezydenta jako „islamofobiczne”.
  W reakcji na to rzecznik Zemana oświadczył, że najwyraźniej kampania przeciwko Czechom w związku z ich stanowiskiem w sprawie kryzysu migracyjnego nasila się. Powiedział również, że prezydent podtrzymuje swoje poglądy na temat migracji i islamu i nie zgadza się z krytyką wyrażoną przez wysokiego komisarza.
  Prezydent od dawna ostrzegał przed islamskim fundamentalizmem. Podtrzymuje swoją opinię i nie zmieni jej pod presją z zagranicy
  —powiedział jego rzecznik.
  Zajd Raad Zajd al-Husajn (z szanującej prawa człowieka Saudi Kingdom... pusty śmiech mnie ogarnia, na poprawność polityczną dającą mu ten stołek!) skrytykował w czwartek także warunki w ośrodkach, w których Czesi przetrzymują migrantów. W niedzielę prezydent Zeman zaprosił go do przeprowadzenia osobiście ich inspekcji.
 • @Kula Lis 65 20:44:12
  14.01.2014 20:39:34 Jan Paweł napisał:
  "Zaś Iran przyjął po wojnie tysiące polskich sierot, dla których wybudował specjalne osiedla gdzie była nawet szkoła. A teraz PIS i np Sakiewicz nawołuje do inwazji na Irak... Taka wdzięcznośc.
  Kiedyś senator Małachowski opowiadał jak jeździł motocyklem po Bliskim Wschodzie i wszędzie gdzie dojechał spotykał się z serdeczną gościnnością, więc nie gadaj o Arabach z plecakami."

  1. Miliony Polaków są emigracją ekonomiczną, aby SOBIE zarobić i zadomowiają się wszędzie gdzie chcą. Tylko w roku 2014, 2 miliony(!) Polaków wyemigrowało w poszukiwaniu dollarów i euro.
  2. Uchodźcy syryjscy uciekają przed śmiercią. Gotowi są ciężko pracować.
  3. Przyjęcie uchodźców jest sprawą kultury i gościnności narodu. Z tych powodów jeszcze się nie zadarzyło aby ktoś zechciał wyemigrować do Polski, ale w obliczu śmierci tonący brzytwy się chwyta.
  Nie rwijcie sztachet z płotu na przyjęcie gości, gdyż to rzeczywiście staropolski zwyczaj.
  W cywilizowanym kraju przyjmuje się gości dobrym obiadem i dociekliwą rozmową (o Żydach :).

  Trzeba być ślepym aby nie zauważyć biblijnej sytuacji jaką Bóg nam daje, aby zorganizować się z Arabami i resztą Chrześcijan w Europie i USA, i ruszyć na matecznik bestii, czyli Izrael. Putin jest po naszej stronie. Spodziewam się, że Stanislas Balcerac to widzi.
  Zniszczenie Izraela jest nieuniknione, ponieważ zostało przepowiedziane w Torze i w Nowym Testamencie oraz w Koranie. Fragmenty tutaj:
  http://izrael.org.il/islam/1128-koniec-izraela-i-unicestwienie-zydow-przez-muzulmanow-wszystko-przepowiedziane-w-koranie-i-w-biblii.html
 • @Stanislas Balcerac 18:06:34
  Dyplomacja typu starca z gór jest skuteczna i tania pod warunkiem że dotyczy faktycznych decydentów
 • @Zdzich 00:00:15
  Syryjczycy owszem ale mocno opaleni to tez Syryjczycy. Ci z brodami po pas to też raczej najemnicy
 • @Zdzich 00:00:15
  A le bzdury,!!!!Ha ha ha!!! oni chcą pracowac! ha ha ha !
 • @Zdzich 00:00:15 Poczytaj sobie jak oni chcą pracować i jakie żądania mają!!!
  Niemcy: Żądania osób ubiegających się o azyl!!!
  Osoby ubiegające się o azyl rozpoczęły strajki głodowe w Birkenfeld, Böhlen, Gelsenkirchen, Hannowerze, Walheim i w Wittenberdze.

  ***

  „Handlarze ludźmi i media w ich ojczystych krajach czynią obietnice, które nie odpowiadają rzeczywistości” – Hans-Joachim Ulrich, regionalny koordynator ds. uchodźców.
  Migranci powiedzieli, że byli wzburzeni, gdy poproszono ich, by spali w wielkim magazynie a nie w prywatnych mieszkaniach. Przedstawiciele władz Hamburga twierdzą, że w mieście nie ma już wolnych mieszkań. „Miasto nas okłamało. Byliśmy zaszokowani, gdy tutaj przyjechaliśmy” powiedział syryjski uchodźca, Awad Arbaakeat.
  Jeden z mężczyzn, mówiący łamanym niemieckim, powiedział, że oni [rodzina uchodźców z Syrii] nie byli zainteresowani oglądaniem mieszkania, ponieważ jestem kobietą…Byłam zaskoczona. Chce się pomóc, a później jest się odsyłanym, niechcianym we własnym kraju.” – Aline Kern, agent obrotu nieruchomościami.
  „Państwo konstytucyjne nie może pozwolić sobie na to, by je szantażowano” – Marcel Huber, polityk z Bawarii.
  „Ja mężczyzna. Ty kobieta. Ja idę przodem.” – Muzułmanin z wypełnionym po brzegi wózkiem w supermarkecie.
  Migrant z Somalii pozwał z pozytywnym skutkiem Niemiecką Agencję do Spraw Migracji i Uchodźców (Bundesamt für Migration und Flüchtlinge, BAMF) o to, że zbyt długo rozpatrywała jego wniosek o udzielenie azylu – 16 miesięcy. Agencja poinformowała, że w chwili obecnej ma zaległości – 250 tys. nierozpatrzonych wniosków o azyl.
  Siedemdziesiąt procent migrantów z Afganistanu, Iraku i Syrii, którym zaproponowano praktyki zawodowe, nie ukończyło ich. Według dyrektora Monachijskiej Izby Handlu, wielu młodych migrantów uważa, że odbywanie praktyk zawodowych jest dla nich uwłaczające.
  Azylanci coraz częściej uciekają się do metod takich, jak strajki głodowe, procesy sądowe i

  grożenie przemocą, próbując zmusić władze niemieckie, aby zgodziły się na ich wciąż rosnącą listę żądań.

  Większość migrantów, niezadowolonych z warunków mieszkaniowych w niemieckich ośrodkach dla uchodźców, domaga się, aby państwo natychmiast dało im własne domy lub mieszkania. Inni są oburzeni, że niemieccy biurokraci zbyt długo zajmują się rozpatrzeniem ich wniosków o azyl. Jeszcze innych denerwują opóźnienia w uzyskaniu wypłat świadczeń socjalnych.

  Pomimo, że gros osób ubiegających się o azyl w Niemczech ma dach nad głową i dostaje trzy gorące posiłki dziennie, jak również darmową odzież i opiekę zdrowotną, wiele z nich żąda jeszcze więcej: więcej pieniędzy, bardziej wygodnych łóżek, więcej gorącej wody, więcej etnicznego jedzenia, więcej obiektów rekreacyjnych, więcej prywatności i, oczywiście, własnych domów.

  Według oszacowań rządu, Niemcy przyjmą w 2015 r. około 1,5 miliona azylantów, włączając w to 920 tys. tylko w ostatnim kwartale tego roku. Ta liczba wynosi prawie dwa razy więcej niż poprzednie szacunki z sierpnia, 800 tys. imigrantów w całym 2015 roku. Dla porównania, w całym 2014 r., Niemcy przyjęły 202 tys. uchodźców.

  W sytuacji, kiedy ośrodki dla uchodźców w całym kraju już wypełnione są po brzegi, a codziennie przyjeżdża 10 tys. kolejnych migrantów, Niemcy ledwo dają sobie radę, aby zadbać o wszystkich nowo przybyłych, z których wielu okazuje się być niewdzięcznymi i niecierpliwymi gośćmi.

  W Berlinie, 20 azylantów podało do sądu Państwową Agencję Zdrowia i Opieki Społecznej,(Landesamt für Gesundheit und Soziales, Lageso), chcąc zmusić lokalne władze do przyspieszenia wypłat ich świadczeń socjalnych.

  Berlin szykuje się na przyjęcie 50 tys. azylantów w 2015 r. Niemieccy podatnicy wydadzą w tym roku 600 milionów euro (680 milionów dolarów), aby opłacić koszty utrzymania migrantów.

  Również w Berlinie, ponad 40 migrantów, głównie z Pakistanu, przejęło kontrolę nad tarasem widokowym miejskiej wieży telewizyjnej i zażądało odroczenia deportacji, prawa do pracy i zwolnienia z tzw. Residenzpflicht, tzn. zakazu opuszczania miejsca zamieszkania poza granice określone przez miejscowe władze imigracyjne. W akcji „usuwania” protestujących z wieży brało udział ponad 100 funkcjonariuszy policji. Poddano ich krótkiemu przesłuchaniu, a następnie zwolniono. Policja oświadczyła, że nie zostało popełnione żadne przestępstwo, ponieważ migranci kupili bilety na taras widokowy, znajdujący się na wysokości ok. 200 m nad Berlinem.

  W berlińskiej dzielnicy Kreuzberg, ponad 400 migrantów, przede wszystkim z Afryki, zajęło opuszczoną szkołę, ponieważ nie chcieli dłużej mieszkać w namiotach na pobliskim placu. Gdy na miejsce przybyło 900 funkcjonariuszy policji, aby usunąć uchodźców z budynku, niektórzy migranci rozlali wewnątrz benzynę i zagrozili, że się podpalą, podczas gdy inni zagrozili, że będą skakać z dachu szkoły. „W chwili obecnej negocjujemy z władzami lokalnymi, co robić dalej” powiedział sudański migrant Mohammed. „Nie opuścimy budynku, dopóki nasze żądania [dostosowując niemieckie przepisy imigracyjne tak, żeby uchodźcy mogli pozostać w kraju] nie zostaną spełnione. ”

  W Dortmundzie, 125 migrantów złożyło skargę na „katastrofalne warunki bytowe” w ośrodku sportowym Brügmann, który służy teraz za centrum dla uchodźców. W skład listy zażaleń wchodziły m. in.: niedobre jedzenie, niewygodne łóżka i zbyt mała liczba pryszniców.

  Zaledwie po kilku godzinach od przybycia do Fuldatal, 40 azylantów z Afganistanu, Pakistanu i Syrii skrytykowało warunki w tamtejszym ośrodku dla uchodźców i zażądało, by przydzielono im domy wyłącznie dla nich. Regionalny koordynator do spraw uchodźców, Hans-Joachim Ulrich powiedział, że migranci przyjeżdżają do Niemiec z nierealistycznymi oczekiwaniami. „Handlarze ludźmi i media w ich krajach czynią obietnice, które nie odpowiadają rzeczywistości” powiedział.

  W Hamburgu, ponad 70 osób ubiegających się o azyl ogłosiło strajk głodowy, aby zmusić lokalne władze do przydzielenia im lepszych kwater. „Jesteśmy na głodówce” oznajmił syryjski uchodźca, Awad Arbaakeat. „Miasto nas okłamało. Byliśmy zaszokowani, gdy tutaj dotarliśmy.” Migranci powiedzieli, że byli oburzeni faktem, iż poproszono ich, żeby spali w ogromnym magazynie, a nie w prywatnych mieszkaniach. Przedstawiciele Hamburga twierdzą, że w mieście, drugim co do wielkości w Niemczech, nie ma już wolnych mieszkań.

  Również w Hamburgu, ponad 100 migrantów zebrało się przed urzędem miasta i protestowało przeciwko brakowi ogrzewania w ich namiotach. Lokalne władze powiedziały, że zaskoczył ich wczesny mróz i że wszystkie namioty będą miały ogrzewanie przed początkiem zimy. Według burmistrza Hamburga, Olafa Scholtza, ok. 3600 migrantów spędzi nadchodzącą zimę w namiotach ze względu na brak alternatywnego zakwaterowania w mieście.

  Według hamburskich urzędników miejskich, w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy 2015 r. do miasta przybyło 35 021 migrantów. Policja wyjeżdżała do miejskich ośrodków dla uchodźców ponad tysiąc razy, włączając w to 81 razy, aby rozproszyć masowe bijatyki, 93 razy w celu przeprowadzenia dochodzenia odnośnie przypadków molestowania seksualnego i napadów, a także 28 razy, by zapobiec samobójstwom migrantów.

  Tymczasem, niemiecka gazeta „Bild”opublikowała tajny dokument, którego autorzy twierdzą, że zarząd hamburskiej komunikacji publicznej (Hamburger Verkehrsverbund, HVV) nakazał konduktorom „odwracać wzrok”, ilekroć napotkają migrantów, którzy korzystają z transportu publicznego bez biletu. Krok ten ma rzekomo na celu ochronić HVV przed „złą prasą”.

  Według ujawnionego dokumentu, konduktorzy powinni okazywać łagodny stosunek do azylantów, ponieważ wielu migrantów stało się „ofiarami zawodowych oszustów fałszujących bilety”, a wielu innych „ledwie pojmuje” taryfę opłat HVV.

  Ekspert do spraw transportu partii CDU, Dennis Thering, powiedział, że polityka HVV nie może pozostać niezakwestionowana. „Ta polityka „odwracania wzroku” musi być zmieniona. W Hamburgu istnieje możliwość zakupu biletów ulgowych, wydawanych przez HVV całkowicie jawnie, także dla osób, które otrzymują świadczenia socjalne na podstawie

  Ustawy o Świadczeniach dla Osób Ubiegających się o Azyl.” Każdy nowo przybyły uchodźca otrzymuje co miesiąc 149 euro kieszonkowego. Wchodzi w to 25,15 euro, celowo przeznaczone na zakup biletów”.

  W Halle, czterech ochroniarzy odniosło obrażenia, kiedy próbowali powstrzymać tłum azylantów z Afryki i Syrii przed wtargnięciem do biura miejskiej pomocy społecznej przed jego otwarciem. Migranci, którzy przyszli tam pobrać swoje zasiłki, popadli w szał, gdy zdawało im się, że niektórzy uchodźcy przeszli na początek kolejki. Później okazało się, że niektórzy migranci byli w biurze w zupełnie innych sprawach i dlatego nie musieli stać w żadnej kolejce.

  W Monachium, 30 migrantów rozpoczęło strajk głodowy przeciwko wspólnemu zakwaterowaniu w ośrodkach dla uchodźców. Dwóch ze strajkujących mężczyzn straciło przytomność i zostało na sygnale odwiezionych do szpitala. „Państwo konstytucyjne nie może pozwolić sobie na to, żeby ktoś je szantażował” powiedział bawarski polityk Marcel Huber. „Jesteśmy zwolennikami zerowej tolerancji wobec takich czynów”.

  W Nürnberg, sześciu migrantów z Afganistanu, Etiopii i Iranu rozpoczęło głodówkę, aby zaprotestować przeciwko odrzuceniu ich podań o udzielenie azylu. Mężczyźni, którzy mieszkają w namiocie w centrum Nürnbergu od kilku miesięcy, żądali rozmowy z przedstawicielami lokalnych władz. Ich podania o azyl zostały odrzucone sześć lat temu, ale mężczyźni nadal mieszkają w Niemczech.

  W Osnabrück, migrant z Somalii pozwał z pozytywnym skutkiem Niemiecką Agencję do Spraw Migracji i Uchodźców (Bundesamt für Migration und Flüchtlinge, BAMF) o to, że zbyt długo rozpatrywała jego wniosek o udzielenie azylu. Sędzia nakazał BAMF, aby podjęła decyzję odnośnie wniosku Somalijczyka w ciągu najbliższych trzech miesięcy lub zapewniła mu rekompensatę finansową.

  Mężczyzna powiedział, że na odpowiedź od BAMF czekał 16 miesięcy. W swojej obronie, BAMF poinformowała, że w chwili obecnej ma zaległości – 250 tys. nierozpatrzonych wniosków – i że liczba ta gwałtownie wzrośnie, gdy do Niemiec przybędzie jeszcze więcej azylantów.

  Rzecznik prasowy sądu powiedział, że wyrok ustanowił precedens i że jest bardzo prawdopodobne, iż o wiele więcej osób ubiegających się o azyl będzie w niedalekiej przyszłości składać pozwy przeciwko BAMF. http://www.gatestoneinstitute.org/pics/large/1312.jpg W Walldorf, mieście w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia, grupa migrantów zażądała, żeby miejscowe władze natychmiast zapewniły im prywatne mieszkania, ponieważ byli zmęczeni życiem w ośrodku dla uchodźców z innymi dwustoma azylantami. Przywódca grupy, 46-letni uciekinier z Syrii powiedział, że oczekiwał więcej od Niemiec. Powiedział „To najwyższy czas, żeby Niemcy zaczęły traktować nas jak istoty ludzkie.”

  W odniesieniu na te skargi, przedstawiciele władz państwowych i lokalnych dokonali inspekcji ośrodka i stwierdzili, że panujące w nim warunki były „całkowicie do zaakceptowania”, z boksami oddzielonymi parawanami dla zachowania prywatności i obfitością jedzenia oraz ubrań.

  W Wetzlar, mieście w Hesji, migranci zagrozili strajkiem głodowym, chcąc zmusić miejscowe władze, aby przeniesiono ich do stałego lokum. Władze poinformowały uchodźców, że opóźnienia były wynikiem kwarantanny po tym, jak kilku migrantów zostało zdiagnozowanych na zakaźne zapalenie wątroby typu A.

  W Zweibrücken, 50 uchodźców z Syrii rozpoczęło głodówkę, aby zaprotestować przeciwko powolnemu tempu pozytywnego rozpatrywania podań o azyl. „Jesteśmy w stanie zaakceptować warunki mieszkaniowe w ośrodku dla uchodźców, ale potrzebujemy nadziei” powiedział jeden z mężczyzn. Miejscowi urzędnicy odparli, że proces rozpatrywania podań stanął w miejscu ze względu na bardzo dużą liczbę wnioskodawców.

  Osoby ubiegające się o azyl rozpoczęły strajki głodowe w Birkenfeld, Böhlen, Gelsenkirchen, Hannowerze, Walheim i w Wittenberdze.

  Natomiast nauczyciele w Gemeinschaftsschule St. Jürgen, szkole średniej w północnoniemieckim mieście Lübeck, kazali uczniom ósmych klas spędzić poranek w miejscowym ośrodku dla uchodźców i „aktywnie pomagać” migrantom przez ścielenie ich łóżek, układanie ubrań i pracy w kuchni.

  Niektórzy rodzice narzekali, że prosi się, żeby ich dzieci przynosiły upominki i jedzenie migrantom, którzy już otrzymują „prezenty” finansowane przez niemieckich podatników.

  Pewna kobieta napisała „Czasem sama nie wiem, jak uda mi się zdobyć jedzenie na mój własny stół.”

  Inna napisała zaś „To idzie za daleko. Uczniowie mają ścielić łóżka i sprzątać w ośrodku dla uchodźców. Czternastoletni syn mojej przyjaciółki ma to robić!!! Nie jestem agitatorką, jestem tolerancyjna, ale posunęło się to wszystko za daleko. Czy w szkołach w Lübeck wprowadzono nowy przedmiot: „niewolnictwo”???”

  Dyrektor szkoły, Stefan Pabst, powiedział, że negatywna reakcja była „katastrofą.” Dodał, że dzięki pracy w ośrodku dla uchodźców dzieci najszybciej i najlepiej „uczą się rozumieć zachowania społeczne.” Niemieckie czasopismo, Stern, narzekało, że sprzeciwiający się rodzice przynależą do „kół prawicowych” oraz że „szerzą swoje głupie slogany”.

  W Bad Kreuznach, rodzina uchodźców z Syrii umówiła się na spotkanie, żeby obejrzeć czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia, ale odwołała je, ponieważ agentem obrotu nieruchomościami okazała się być kobieta. Według słów agentki, Aline Kern:

  „Jeden z mężczyzn, mówiący łamanym niemieckim, stwierdził, że nie byli zainteresowani oglądaniem mieszkania, ponieważ jestem kobietą, blondynką i patrzyłam mężczyznom prosto w oczy. To było niewłaściwe. Moja firma powinna była przysłać mężczyznę.

  „Byłam zaskoczona i poirytowana. Chce się pomóc, a jest się odsyłanym, niechcianym w swoim własnym kraju.”

  W Idar-Oberstein, mieście w kraju związkowym Nadrenia-Palatynat, imam w centrum dla uchodźców odmówił podania ręki Julii Klöckner, odwiedzającej ośrodek dygnitarz, ponieważ jest kobietą. Gdy Klöckner, wiceprzewodnicząca Związku Chrześcijańsko-Demokratycznego (CDU), podzieliła się swoim przeżyciem z niemieckim czasopismem „Focus”, otrzymała ponad osiemset emaili od kobiet z całego kraju, opisujących jak też były źle traktowane przez muzułmańskich migrantów.

  Klöckner sugeruje, żeby Niemcy wprowadziły nową ustawę, na podstawie której migranci i uchodźcy musieliby integrować się z niemieckim społeczeństwem. Powiedziała: „Potrzebujemy ustawy integracyjnej. Jesteśmy liberalnym i wolnym krajem. Jeśli odrzucimy fundamenty naszej liberalności, obudzimy się w innym kraju.”

  Klöckner twierdzi, że migranci muszą być pouczeni o niemieckich „zasadach gry” od pierwszego dnia swojego pobytu w nowym dla nich kraju. „Osoby, które chcą tu pozostać, muszą, od pierwszego dnia, zaakceptować i nauczyć się, że w tym kraju różne wyznania koegzystują pokojowo i że nie możemy używać siły, by rozwiązywać konflikty” powiedziała.

  Pewna kobieta opisała, jak muzułmańscy mężczyźni wciskali się przed nią w kolejkach w supermarkecie. „Dwukrotnie, gdy robiłam zakupy w niemieckim supermarkecie, pokazano mi, że jestem obywatelem drugiej kategorii” napisała. W pierwszym przypadku, wepchnął się przed nią dorosły muzułmanin z wypełnionym po brzegi wózkiem. Łamanym niemieckim powiedział „Ja mężczyzna. Ty kobieta. Ja idę pierwszy”. W innej sytuacji, młody muzułmanin szturchnął kobietę, wciskając się przed nią do kolejki. „Kiedy powiedziałam mu, że przepuściłabym go, gdyby mnie o to poprosił, zostałam pouczona przez jego siostrę, że chłopcy nie muszą pytać, oni po prostu żądają.”

  Nauczycielka ze szkoły zawodowej napisała: „Najtrudniejszymi uczniami są muzułmańscy chłopcy, którzy nie uznają autorytetu nauczycielek (kobiet) i którzy przeszkadzają podczas lekcji.”

  Pewna matka napisała, że podczas wizyty w szkole jej córki, podeszła do kobiety-uchodźcy w burce i zapytała, czy mogłaby jej jakoś pomóc. „Mężczyzna w eleganckim garniturze i trzydniowym zaroście, wyglądający jak model z katalogu Hugo Bossa, powiedział: ‚Moja żona nie mówi językiem nieczystych.’ Gdy zapytałam go, kto tutaj jest nieczysty, odpowiedział, że ja. Zapytałam go, co to znaczy. Powiedział, że to nie było skierowane do mnie osobiście, ponieważ wszystkie Niemki są nieczyste i że jego żona nie powinna mówić językiem nieczystych, aby pozostała czysta.”

  W Berlinie, ponad 150 młodych migrantów z Afryki Północnej i Europy Wschodniej jest „zatrudnionych” jako pełnoetatowi złodzieje torebek i kieszonkowcy. Zwani także klau-kids(dzieci-złodzieje), publikują zdjęcia swoich kradzieży (smartfonów, laptopów, markowych okularów przeciwsłonecznych) w Internecie, żeby szydzić z policji. 16-latek znany jako Ismat O. był ponad 20 razy zatrzymywany z podejrzeniem o kradzież, ale za każdym razem był wypuszczany, tylko po to, by móc kraść dalej. Walid K. był aresztowany ponad dziesięć razy i także chodzi wolny po ulicach.

  ssWedług dyrektora związku zawodowego policji w Berlinie, Bodo Pfalzgrafa, „jest dla mnie nie do pojęcia, że tacy seryjni przestępcy nie pozostają w areszcie śledczym.” Policja mówi, że młodzi ludzie są wypuszczani na wolność, ponieważ niemieccy sędziowie nie są przygotowani do wydania nakazu aresztowania za występki takie, jak kradzież torebek. Nieletni mogą być deportowani tylko i wyłącznie wtedy, gdy zostaną skazani na przynajmniej trzy lata więzienia.

  W Bawarii, Monachijska Izba Handlu (Handwerkskammer München und Oberbayern) poinformowała, że 70% migrantów z Afganistanu, Iraku i Syrii, którym zaproponowano praktyki zawodowe, nie skończyło ich. Typowy odsetek osób przerywających je wynosi 25%. Według dyrektora Izby, Lothara Sempera, wielu młodych migrantów uważa, że praktyki zawodowe są dla niech uwłaczające. „Musimy bardzo się wysilać, żeby przekonać młodych ludzi, że powinni nawet zacząć praktyki” powiedział. „Wielu z nich oczekuje, że w Niemczech szybko zarobi dużo pieniędzy.”

  autor: Soeren Kern

  Soeren Kern jest Senior Fellow w nowojorskim Gatestone Institute. Jest także Senior Fellow for European Politics (ds. Polityki Europejskiej) w madryckiej Grupo de Estudios Estratégicos / Grupie Badań Strategicznych. Można go śledzić na Facebook i naTwitterze. Jego pierwsza książka,Global Fire, zostanie wydana na początku 2016 r.

  Oryginał angielski: Germany: Asylum Seekers Make Demands
  Tłumaczenie: Paulina Wojciechowska

  http://pl.gatestoneinstitute.org/6766/niemcy-imigrantow-zadania
 • @Zdzich 00:00:15 czy to o czym poniżej to także ciężka praca tej muzułmańskiej szarańczy?
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/10/miniatura-pozar.jpg Polska: Imigranci podpalili oborę ze świniami bo obrażały ich uczucia religijne!!!!! Policjanci z Małej Polskiej ustalili i zatrzymali dwóch muzłumańskich imigrantów w wieku 19 – 23 lat podejrzanych o dokonanie podpalenia zabudowań gospodarczych w Małej Polskiej.

  23-latka zatrzymano już w dniu zdarzenia, a młodszego z mężczyzn – dzień później. Podczas przesłuchania przyznali się do podłożenia ognia. Zebrane w sprawie materiały, pozwoliły na przedstawienie im zarzutów dotyczących zniszczenia mienia znacznej wartości, za co grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

  Przypomnijmy, że sprawa dotyczy pożaru obory w Pręgowie, która stanęła w ogniu we wtorek nad ranem. W akcji ratowniczej uczestniczyło blisko 40 strażaków zawodowych i ochotników. Z płonącego budynku udało się im wyprowadzić konia, trzy krowy, trzy byki, cztery cielaki i świnię. Dziesięć świń spłoneło żywcem.

  Oskrażeni przyznali się do zarzuconych im czynów, podczas przesłuchania dodali, że świnie znajdując się w pobliżu ich miejsca zamieszkania, obrażają ich uczucia religijne, sprawę kierowali do burmistrza, gdy ten nie reagował postanowili wziąć sprawę w Swoje ręce.

  http://hot-info24.bydgoszcz.pl/spalili-swinie-uczucia-religijne/ Ps....Już się zaczyna....Po takim czymś należy dla przykładu powiesić ze świńskim ogonem w dupie i sznurze umoczonym w świńskiej krwi! Reszta zobaczy i będą wiać! Jakie trzy miesiące do 5 lat? Do pracy właśnie przy świniach pięć lat, będzie ok.!!!!
 • @Kula Lis 65 11:52:19
  Po pierwsze, dobre czy złe, nie przychodze tutaj aby czytac ksiazeczki.
  Po drugie, Ciebie nikt nie zmusza aby jeść to, czego nie chcesz.
  Po trzecie, nawet w skrzyni złota znajdziesz kornika.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031