Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Świecka Kolenda

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kawiorowa lewica uderza. Starbucks już nie chce bożonarodzeniowych motywów na swoich kubkach do kawy a nasza wybitna watykanistka z TVN24 Katarzyna Kolenda-Zaleska płacze, że nie dostała miejsca w samolocie prezydenta do Rzymu.

Amerykańska sieć Starbucks, w której popijają sobie latte także nasze lemingi, wycofała się właśnie z dekorowania swoich kubków do kawy w bożonarodzeniowe motywy, zastępując je kubkiem czerwonym, co musi ucieszyć maoistów i nostalgików świeckich tradycji z epoki ZSRR.

Wcześniej w Starbucksie był zacofany ciemnogród ...

Ale za to teraz w Starbucksie będzie fajnie i postępowo
 

Ponieważ nieszczęścia chodzą parami, Katarzyna Kolenda-Zaleska, pracująca dla amerykańskiej teraz stacji TVN, podniosła krzyk że odmówiono jej miejsca w prezydenckim samolocie do Rzymu, jej, wybitnej watykanistce ! Kasia KolendaZaleska@KolendaK 

to prawda odmówiono mi miejsca w samolocie. Za mało doświadczenia w sprawach watykańskich najwidoczniej

Radek Sikorski pisywał wcześniej donosy na Ojca Rydzyka do Watykanu, patrzeć tylko jak Kolenda-Zaleska wysmaruje płaczliwy donos na prezydenta Dudę do Watykanu. Zasady zobowiązują.

 

niezalezna.pl/72778-zale-dziennikarki-tvn-nie-bylo-miejsca-w-samolocie-jej-kolega-polecial-ale-w-jeasnach

 

Jako wybitna watykanistka z TVN24, Kolenda-Zaleska udziela się często w znanych publikacjach teologiczno-filozoficznych, ostatnio udzieliła wywiadu tygodnikowi STYL, gdzie opowiada anegdoty ze swojego życia duchowego:

 

"W zeszłym roku spędzałam z rodziną wakacje na Florydzie. Siedzieliśmy na lotnisku La Guardia, czekając na lot do Miami. Dostałam SMS od mamy: "Donald Tusk został szefem Rady Europejskiej". Poinformowałam o tym ludzi na lotnisku, patrzyli z lekkim zdziwieniem, ale życzliwie, bo widzieli mój entuzjazm. A ja czułam się nieszczęśliwa. Po co mi Floryda? Powinnam być teraz w Warszawie i robić materiał. Czyli dobrze wybrałam zawód".

 

www.styl.pl/magazyn/news-katarzyna-kolenda-zaleska-lubie-jak-sie-dzieje,nId,1902771

 

Gdyby Donald Tusk chciał kiedyś założyć sektę (Sektę Antysmoleńską?), przypuszczamy że Kolenda-Zaleska byłaby jednym z pierwszych gorliwych adeptów. Pobiegnie za swoim bożyszczem na koniec świata (zdjęcie).

 

Kolenda-Zaleska wierzy oczywiście w życie po życiu, na pytanie dziennikarza STYL-u "Wyobrażasz sobie życie bez telewizji?" odpowiedziała "Jeszcze go nie doświadczyłam, ale jakieś na pewno istnieje".


Amen.


 

Kolenda-Zaleska lubiła biegać za swoim guru, w hollywodzkim stylu

 
 
Czy Kolenda-Zaleska opłakuje teraz koniec szampana i ośmiorniczek?
  
 
"Szampan Subito" czyli sobór watykanistów u Janiny Paradowskiej
 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031