Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Wzbogacanie przez ćpanie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jean-Claude Juncker grozi nam pięścią z Brukseli, że mamy przyjąć migrantów bo inaczej pożałujemy, a w jego własnym kraju policja ma już dość wzbogacania społeczeństwa przez migrantów i aresztowała dużą grupę zintegrowanych nielegalnych migrantów.

Jean-Claude Juncker został szefem Komisji Europejskiej tylko dlatego, że jego partia przewaliła wybory parlamentarne w Luksemburgu i Juncker stracił posadę premiera. Tyle na temat selekcji pozytywnej tzw. brukselskich "elit", o czym dobrze wiemy sami, jako że Donald Tusk jest tam najlepiej płatnym na świecie kamerdynerem.

 

Juncker cierpi na zaawansowaną chorobę alkoholową i lepiej nie będzie, pamiętając że nadzorowanie pracy takich tytanów myśli państwowej ("pierdyknęło") i lingwistycznej ("kongratulajt") jakim jest Elżbieta Bieńkowska, może tylko wzmocnić chęć upicia się wieczorem po pracy.

 

Jak wielu zawodowych polityków, Juncker pływa w obłokach i widzi świat zza okien może nie Pendolino ale luksusowej limuzyny z ochroną.

 

Podczas kiedy Juncker wraz z kapralem Schulzem wygrażają nam z Brukseli pięścią za nasz brak miłości do muzułmańskich byczków z iPhonami, w jego własnym kraju policja, zamiast obcałowywać migrantów na ulicy i rozdawać im kwiaty, poluje na nich.

 

W zeszłym tygodniu luksemburska policja zatrzymała 16 członków nigeryjskiego gangu handlu kokainą, wszyscy nielegalni migranci. W akcji brało udział 220 policjantów, czyli 10% sił policyjnych całego kraju:

 

www.police.public.lu/fr/actualites/2015/11/2015-01-11/02-communique/index.html

 

Od kilku lat w Luksemburgu mnożą się włamania do domów. Dzisiejszy tytuł z największego lokalnego dziennika to (cytat) "Liczne włamania i kradzieże”:

 

www.wort.lu/de/lokales/aus-dem-polizeibericht-zahlreiche-einbrueche-und-diebstaehle-5638de750da165c55dc4c817

 

Wzrasta też ilość aktów przemocy. Kilka dni temu na jednej z ulic miasta doszło do trzech wieczornych napadów rabunkowych na młodych ludzi, za dwoma z nich stoją (cytujemy lokalną prasę) "grupy ciemnoskórych sprawców" (dunkelhäutige Männer):

 

www.wort.lu/de/lokales/ueberfaelle-am-wochenende-tatort-rue-de-hollerich-563780ca0da165c55dc4c716

 

Nic dziwnego, że luksemburska policja zaczyna się reorganizować i zwiększa nabór policjantów. A prasa podaje, że obywatele zaczynają kupować broń.

 

Luksemburg udziela się w słynnym europejskim planie obowiązkowego rozdziału uchodźców. Właśnie wzięto 30 osób z obozu w Grecji (prawdopodobnie rodziny z dziećmi). Tak jak Wielka Brytania, Luksemburg nie chce przyjmować na swój teren młodych byczków z iPhonami, którzy kilka tygodni temu szturmowali z kamieniami w ręku węgierską granicę.

 

Ze słynnego europejskiego planu obowiązkowego rozdziału 160.000 migrantów, jak na razie rozdzielono 112 osób (sto dwanaście), włączając w to powyższe 30 osób.

 

Inny artykuł w dzisiejszej luksemburskiej prasie tłumaczy że migranci, którzy nie uzyskali azylu w Luksemburgu i tak zostają, odwołując się sądownie do decyzji, nawet jeżeli tylko 1% odwołań skutkuje zmianą decyzji. Migranci zostają - bo to im się opłaca. Tytuł artykułu: "Powrót, nie dziękuję":

 

www.wort.lu/de/politik/gerichtlicher-kampf-um-fluechtlingsstatus-hunderte-asylbewerber-klagen-gegen-ablehnung-56391aec0da165c55dc4c855

 

Wszystko wskazuje na to, że przez najbliższe lata Polska pod rządami PiS może stać się jednym z najstabilniejszych krajów Unii europejskiej, nie podminowanym napięciami socjo-etniczno-religijnymi.

 

W niemieckim Frankfurter Allgemeine Zeitung już pojawiły się w ten weekend ostrzeżenia o tym, że jak tak dalej pójdzie to przez szaleństwa Merkel rodowici Niemcy zaczną wkrótce szukać azylu w innych krajach.

 

Może czas zacząć przygotować dla nich ośrodki ?

   

 
 
Juncker wygraża nam z Brukseli - a w jego kraju wyłapują migrantów
 
 
Czy polska policja jest też tak dobrze wyposażona i wysportowana?
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031