Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Halloween pod żyrandolem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oto mrożące krew w żyłach zdjęcie z imprezy Halloween w Warszawie. Skoro salonowi dziennikarze III RP już przebierają się za zombies, to przypuszczamy, że tematem Balu Dziennikarzy w styczniu 2016 roku będzie "Thriller" Michaela Jacksona.

Dziennikarski salon bardzo przeżył publikacje taśm kelnerów. Salon puścił więc medialną narrację, że (a) stoi za tym PiS i że (b) tak w ogóle to taśmy są nielegalne, więc nie ma o czym mówić.

 

Tak się składa, że dziewięć lat temu, we wrześniu 2006 roku, resortowa TVN24 pokazała na wizji nielegalne taśmy z podsłuchów w hotelu sejmowym Sejmu RP, wymierzone w ówczesny rząd PiS i nazwane "Taśmami Prawdy", za co dziennikarze Mrozowski i Sekielski zostali obsypani przez środowisko nagrodami, w tym nagrodą Dziennikarza Roku.

 

Dlaczego jedne taśmy są nielegalne a drugie są nagradzane i obcmokiwane przez dziennikarski salon ? A dlatego, że wciąż żyjemy w III RP, w której obowiązuje jedna słuszna narracja.

 

Owe halloweenowe zombies na powyższym zdjęciu należą do tzw. "Grupy Trzymającej Prawdę" i z racji swojego monopolu na prawdę bez przerwy karcą, ustawiają i pouczają nas ciemniaków, rasistów, antysemitów, nacjonalistów i ksenofobów.

 

Salonowi dziennikarze nie wahają się nawet grać trumnami. Dominika Wielowieyska z Wyborczej właśnie skarciła maluczkich, w typowym dla Wyborczej aroganckim stylu:

 

DominikaWielowieyska ‏@Dwielowieyska

Wszyscy samokrytycznie powinniśmy zadać sobie pytanie, czy śmierć Moniki Zdrojewskiej nie jest efektem nagonki medialnej, także tu na TT

 

Mamy tutaj typowy przykład manipulacji i insynuacji. Śmierć Moniki Zdrojewskiej nie jest przecież efektem nagonki medialnej (insynuacja Wielowieyskiej to oczywiście "nagonka prawicy"), tylko tragicznym skutkiem pozostawienia osoby poważnie chorej na chorobę alkoholową samej sobie. Wszyscy w ministerstwie wiedzieli, ale nikt nic nie robił. Państwo PO zdało egzamin ? To przykład znieczulicy psychopatycznych rządów PO.

 

A może komuś zależało aby mieć wiceministra sprawiedliwości z uzależnieniami ? Aż chce się zapytać o ochronę kontrwywiadowczą państwa, ale skoro minister Bartłomiej Sienkiewicz wyznał, że państwo istnieje tylko teoretycznie, to pytanie o ochronę kontrwywiadowczą państwa jest więc chyba też tylko teoretyczne.

 

23 stycznia 2016 roku odbędzie się w Warszawie 17-ty Charytatywny Bal Dziennikarzy. Organizatorzy już zapowiadają radośnie, że (cytat) "będzie jak w "Alicji w Krainie Czarów"". Towarzysze dziennikarze salonu, "Alicję w Krainie Czarów" to mieliście przez ostatnie 8 lat. A "Ewę w Krainie Czarów" przez ostatni rok. Bardziej pasuje wam "Thriller" Michaela Jacksona.

 
 
Wielowiejska już trenuje do tańca zombies na Balu Dziennikarza 
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031