Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Pedofil atakuje Polskę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niemiecki lewak Daniel Cohn-Bendit, piewca pedofilii i kumpel Michnika, zawył wczoraj w niemieckiej telewizji, że skoro suwerenna Polska nie chce wziąć muzułmańskich migrantów na rozkaz Berlina, to należy jej zabrać 40% funduszy europejskich.

Skończyła się "Europa Miłości". Wściekli niemieccy lewacy widzą jak ich unijny twór rozsypuje się na kawałki i suwerenna Polska staje się ich chłopcem do bicia. Wygrażał nam już Martin Schulz z Brukseli. Do lewackiego chóru nienawiści wobec Polski dołączył wczoraj kumpel Schulza, Daniel Cohn-Bendit.

 

Podczas dyskusji w programie Maybrit Illner na drugim kanale niemieckiej telewizji publicznej ZDF, zamiast dyskutować o walce z terroryzmem, Cohn-Bendit z pianą w ustach wyskoczył na końcu programu z okrzykiem (wolne tłumaczenie):


"Powiedzmy Polsce, że jeżeli nie chce migrantów, to zabierzemy jej 40% funduszy strukturalnych i 40% funduszy agrarnych, bo my potrzebujemy tych pieniędzy na migrantów!"

 

Ta wypowiedź zaczyna się na 3 minuty i 13 sekund przed końcem programu:

 

www.zdf.de/maybrit-illner/maybrit-illner-5990162.html#

 

Cohn-Bendit nie wyssał chyba tych liczb z palca, istnieje więc podejrzenie, że jego lewaccy kumple w Berlinie i Brukseli już szykują nam drugie Westerplatte.


Jako porządny mason Cohn-Bendit nienawidzi państw suwerennych i na ustach ma wciąż okrzyk "narodowe egoizmy". Kiedy jakieś suwerenne europejskie państwo działa w interesie swoich obywateli, oznacza to dla Cohn Bendita ohydny przejaw "narodowego egoizmu".

 

Cohn-Bendit nie ma za to nic przeciwko egoizmowi seksualnemu czyli pedofilii. Jest znany ze swoich szokujących wypowiedzi w latach 70-tych, kiedy chwalił się publicznie swoimi obrzydliwymi czynami jako pracownik przedszkola w Niemczech, za które dzisiaj wylądowałby z miejsca w więzieniu:

 

 

Tak wygląda ta Europa do której tak nam się spieszyło. Niemiecki piewca pedofilii chce ukarać suwerenną Polskę za kryzys wywołany przez niemiecki rząd !


W 1939 roku nie chcieliśmy oddać Gdańska na rozkaz Berlina i zostaliśmy przykładnie ukarani. Dzisiaj nie chcemy przyjąć muzułmańskich migrantów na rozkaz Berlina i też zostaniemy przykładnie ukarani. Historia kołem się toczy ...

 
 

Daniel Cohn-Bendit i Martin Schulz prowadzą Feldzug przeciwko nam

 

  

Cohn-Bendit i Andrzej Rozenek z Ruchu Plastikowego Penisa Palikota

 

 
Europejskie "autorytety moralne" czyli wiemy dlaczego Europa upada
 

KOMENTARZE

 • dewiacyjny jajwajec atakuje Polskę
  Co na te dewiacje chazarskie pan minister SZ Waszczykowski ? odpowie klacyczny aj waj ,nic się nie stao ?
 • Autor
  Dzięki za link. Obejrzałem sobie tę dyskusję i popisy DCB, który jak zwykle przywoływał swoje żydostwo i emigracyjne niedole swoich rodziców we Francji. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że kiedy rzucił się nienawistnie na Polskę i zaproponował zabranie nam po 40% funduszy, niemiecka widownia powitała to brawami… Znamienne. Pozdrawiam. BJ (5*)
 • @Bogusław Jeznach 13:18:30
  Tak, najpierw tradycyjna victimologia a potem wściekły atak. Pozdrawiam.
 • @Stanislas Balcerac 13:22:12._Zaczyna się ostra jazda dla Polski.
  -Królestwa Europy Środkowej muszą zjednoczyć swoje wysiłki, by obronić naszą cywilizację przed zgnilizną. http://pamiatkizpolski.pl/userdata/gfx/857e457f23443da18de2ae064c521416.jpg
 • @ Autor - dałem 4*
  Daniel Cohn- nomen omen -Bendit nie jest lewakiem niemieckim, jest przede wszystkim żydowską kreaturą i może być określany jako lewak żydowski. Choć w przypadku Żyda jest bez znaczenia jaką ideologią się on posługuje, ponieważ naczelną ich ideą jest zwalczanie państwa narodowego, nacjonalizmu, przy pomocy wszelkich środków i ideologii.

  Ten Żyd nie występuje przeciw państwu suwerennemu, ponieważ w UE nie istnieją państwa suwerenne.
 • @Bogusław Jeznach 13:18:30
  Widownia w dojczlandzie jest taka sama jak w TV. Czyli zaproszona. Przeciętny Niemiec jest wyedukowany w poprawności politycznej bardziej niż przeciętny Polak, ale i tutaj rozmaitymi narzędziami, w tym biedą odciąga się ludzi od myślenia w kategoriach patriotycznych.
  Ciekawy artykuł, a zwłaszcza komentarze do niego pt.Polacy proszę wmaszerować: http://www.pi-net/2015/11/p491207/ opatrzony na dole przez autora, że to wersja satyryczna. Z komentarzy wynika, że teraz to tylko przez satyrę można przemycać prawdę, są komentarze oddające szacunek Polsce, że nie chce imigrantów, są też bardziej sceptyczne, niektórzy piszą o Janie III Sobieskim, a niektórzy o Piłsudskim, który już w 1930r.,planował napaść na Niemcy (wraz z Francją, która wycofując się z porozumień udaremniła ten atak). Komentatorzy nie szczędzą też Niemców jako ludzi bez jaj i kręgosłupów. Nie ufają Bundeswerze, którą mają za armię islamską.
  Wczoraj w RM minister Sadurska na pytanie o stosunku rządu do imigrantów odpowiedziała, że najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych obywateli. Jednym słowem: weżmiemy, bo Kopacz to obiecała Merkel, ale tych, którzy nie zakłócą bezpieczeństwa państwa (hi,hi,hi)
  A tu przygotowania wojsk do trzymania bezpieczeństwa:
  http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/17724?title=Zamieszki na Bucierzy
 • @wercia 15:28:32
  Dzisiaj pan Duda byl z gospodarską wizytą na poligonie,sprawdza stan realizacji Ustawy nr 1066 produkcji PO ?
 • @wercia 15:28:32
  prawidłowy link do pierwszego artykułu: http://www.pi-news.net/2015/11/p491207/
 • @Stanislas Balcerac
  Jestem za. My obniżymy świadczenia na rzecz unii o 40% i wycofamy 40% najbardziej niszczycielskich "regulacji" unijnych.
  Jest dla mnie absolutnie zrozumiałe, że Niemcy i UE potrzebują pieniędzy i to coraz więcej na krymigrantów. Pan Bandi, podobnie jak ja, musiał o tym wiedzieć wcześniej, że taki rodzaj samobójstwa kosztuje.
  Pomijam tu zupełnie kwestie, że nie był konsultowany z Polską, a w każdym razie z Polakami. Konsultacje z niemłodą już lekarką bez sukcesów i hyżym rujem, się nie liczą.
 • Seks jako narzedzie kontroli politycznej
  Zapraszamy wszystkich chetnych, a zwlaszcza Zespoł CitizenGO na spotkania z obecnie największym intelektualistą w Stanach Zjedn, dr-em Michael Jones: http://www.idziemy.com.pl/spoleczenstwo/dr-michael-jones-w-polsce.

  Michael Jones napisal m.in. "Gwiazda i Krzyż" (http://multibook.pl/pl/p/Michael-Jones-Gwiazda-i-krzyz/383).
 • Słowianie ! przez Europe idzie ZŁO ! żydoskie ZŁO !!!!
  Przez Europe idzie ZŁO żydowskie zło ! Wojna Zaraza Głód Śmierć

  Europe Atakuje żydowskie zło Czterej Jeźdźcy Apokalipsy !!!!!
  !
  JUNKER - MERKEL - SCHULZ - HOLLAND niosą oni Europejczykom !
  WOJNE - ZARAZE - GŁÓD - ŚMIERĆ .
  !
  !
  Tej żydowskiej zarazie antyeuropejskiej przeciwstawiają się Słowianie
  !
  ORBAN - ZEMAN - PUTIN - ŁUKASZENKO !
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! precz z żydo-UE , precz z żydo-NATO
 • Czarne chmury nadchodzą.
  Mimo pozorów ciężkie czasy nad Polskę nadchodzą. Po dominacji partii
  "pro niemieckiej" nastala era czasów "pro usraelskich". Zostaniemy skłóceni z Niemcami i Rosją i zostaniemy sami jak "palec w tyłku". Zważywszy ze nikt
  z wyżej wymienionych nam z wiadomych powodów dobrze nie życzy a rząd nasz tak jak i poprzedni jest "nasz" tylko z nazwy czarne chmury nad Polskę nadchodzą. Co więcej, znani i obeznani w temacie Amerykanie przewidują na ich landzie w 2016 roku wielki kryzys który przysłoni i tak już wątpliwa współprace z Polską która wykonała już dla nich robotę "debila". Tak więc dmuchajmy na zimne i szykujmy się na najgorsze. Faszystowskie kreatury zasilili swoje szeregi nowym emigracyjnym nabytkiem umiejącym strzelać i mordować. Nie zdziwię się gdy przyjdzie im do głowy upomnienie się o "swoje". Rosja..... współpracuje tylko z silnym graczem więc oczekiwać po nich czegoś dobrego było by naiwne. Pewnie utorują sobie do Kaliningradu korytarz przez Litwę i staną się z USA wielcy przyjaciele. A my.... no cóż, jaki kram taki pan a nie odwrotnie!
 • @Stara Baba 17:24:22 -Trzeba szybko uporządkować kram.
  http://pamiatkizpolski.pl/userdata/gfx/857e457f23443da18de2ae064c521416.jpg Europa środkowa ma olbrzymi potencjał. -Musi tylko przestać pozwalać na traktowanie siebie jako teren rozgrywek. -Orban daje przykład. -Na razie osamotnieni Węgrzy "męczą" się sami. -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @moher 17:39:21
  --- nie martw się ! Węgrów wspomogą MOHERY

  https://www.youtube.com/watch?v=A7c9aXB7Ne4
 • @ninanonimowa 17:49:33 -A Ty nie? -Szkoda :(((
  -Bo taka "pracowita" jesteś...
 • Żyd przechodni, czyli „wieczny tułacz”
  .
  Cohn-Bendit to Żyd przechodni, pomiędzy Francją i RFN, są wskazówki na to, że podobnie jak były minister J. Fischer, został przeszkolony przez Mosad. Był organizatorem rozruchów studenckich zarówno w Berlinie jak i w Paryżu, pod koniec lat 60-tych, tzw. Rocznik 68., nazywany był „Czerwony Dany”, bo robił się na lewicowca.

  Do organizacji rozruchów potrzeba dwóch rzeczy, pieniędzy i odpwiedniego wyszkolenia. Możemy przyjąć, że to ostatnie otrzymał z Mossadu, pieniądze zarówno stamtąd jak też organizacji żydowskich we Fracji. Te organizacje dysponowały w tych lat znacznymi środkami, gdyż geszefciarze żydowscy byli obłożeni podatkami na rzecz operacji Izraela, w tych latach dokonał Izrael napadu na Egipt, finansowanego w części przez diasporę.

  Inną operacją środowisk żydowskich we Francji w tych latach było zmuszenie de Gaula do ustąpienia ze stanowiska. Dziś jes Francja zdominowana zupełnie przez grupy żydowskie. Dodajmy, że RFN też

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/teksty-zablokowane-przez-cenzure-1.html#Merkel

  Warto przypomnieć, że w roku 1968 te same kręgi zorganizowały wystąpienia studenckie także w Polsce, organizatorami byli członkowie późniejszego NSZZ „S” i rządu nazywanego „polskim”.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

  i tak „wywalczyło” 10 milionów członków NSZZ

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  Wolną Polskę. Ja mogę zrozumieć, że ludzie chcieliby demokracji

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Demokracja

  ale nie oznacza to, że należy od tej chęci zaraz ztracić resztki zdrowego rozsądku i robić z siebie głuptasa, jak tylu zwolennikąw POPiSu parti SLD, PSL, SP, ... Palikokot czy Kukizków, inscenizacji wyspecjalizowanych służby, czy w z podbnego źródła NSZZ.
 • @Bogusław Jeznach 13:18:30
  Ostrożnie z ta niemiecką widownią, bo może była to wyselekcjonowana niekoniecznie niemiecka widownia, może tylko mówiąca po niemiecku.
  Nie uogólniajmy.
  Jakiś już czas temu, gdy na terenie Niemiec w rejonie Cotbus, szukałem warsztatu samochodowego i pytałem łamaną niemiecczyzną o drogę, przysłuchujący się tej rozmowie niemiecki kierowca, bezinteresownie pilotował mnie parę kilometrów do takiego warsztatu.
  W Niemczech pewnie podobnie wygląda rozdźwięk pomiędzy społeczeństwem a mediami i władzą.
  Naród niemiecki, pewnie tak samo jak każdy inny naród, chce normalnie żyć i wychowywać dzieci w pokoju. To tylko te zdegenerowane rządy poszczególnych krajów z tą swoją rządzą władzy, pychy, wiecznego nienażarcia, egoizmu, bandytyzmu itd, itp chce konfliktów, wojen, terroryzmu itd, itp...
  Nie dajmy się więc wpuszczać w nienawiść do Niemców czy Rosjan itd.
 • @Jan Paweł 18:57:33
  ŁADNIE TO POWIEDZIAŁEŚ -człowiek z człowiekiem zawsze się dogada !.
 • @Jan Paweł 18:57:33 -Oczywiście masz rację.
  -Wszyscy jesteśmy braćmi. tylko niestety wielu ma naturę Kaina. -To diabelskie "Dziel i rządź" nie jest wymysłem dobrych ludzi, lecz ofiar podszeptów szatana. -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @kfakfa 13:06:09
  A co ma powiedzieć mając w odbycie palec obamowski?
 • Podobnie
  .
  @Jan Paweł 18:57:33

  "W Niemczech pewnie podobnie wygląda rozdźwięk pomiędzy społeczeństwem a mediami i władzą. "

  Istotnie podobnie. Naturalnie nie brakuje prostaków jak i w Polsce, wystarczy zajrzeć do statystyki wyborów, to nawet Polacy wypadają lepiej.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/10/onet-pkw-podaa-wyniki-wyborow-z-93-proc.html

  Jednakże w mediach są też dziennikarze, którzy w oficjalnych mediach nadają jednoznaczne i anty-USA teksty, znającym niemieckim polecam Dirka Müllera z.B.

  - https://www.youtube.com/watch?v=eyC56WWRP8U

  albo

  - https://www.youtube.com/watch?v=xMNoWZ18BmI
 • EU –sataniści, sodomici i celebryci
  W Polsce w ubiegłym roku przejęto za długi ponad 25 tys. nieruchomości. Uruchomiono kolonialną maszynę do konwersji ludzkiego nieszczęścia na zyski dla zagranicznego akcjonariusza. To rodzaj współczesnego niewolnictwa.
 • @Bogusław Jeznach 13:18:30
  Niemiecka widownia powitała to brawami, bo ponad sceną u góry wyświetlił sie napis ,,brawo". Podobnie jak tutaj, 0.26 - 0.44:
  http://youtu.be/Qc56fUjNb2U
 • podpalenie kukły chazara
  Prok-kura we Wrocławiu wszczyna śledztwo

  http://polska.newsweek.pl/kukle-zyda-podpalil-byly-wspolpracownik-pawla-kukiza,artykuly,374397,1.html


  co na to Ziobro ?
 • Brak dotacji = wielki problem
  Spadnie zasłona zza której wszyscy zobaczą prawdę o polskiej gospodarce.
  Teza że Polska jest bankrutem stanie się faktem potwierdzonym empirycznie.
 • Rzeczy ciekawe o lewactwie niemieckim też .
  https://www.youtube.com/watch?v=AHJkdsWHw14
 • @Lotna 20:53:19
  ^
 • @Bogusław Jeznach 13:18:30
  Państwo Niemieckie formalnie nie istnieje. Unia Europejska IV Rzeszą!!! ....Zrozumcie w końcu jedno, Niemcy to SPÓŁKA prawa Handlowego założona przez USA we Frankfurcie w latach 50-tych, do tej pory nie mają konstytucji a jedynie akty wykonawcze,(tzw. Kanzler Akte/Counsellor Act z 1949) "obywatele" Niemiec są Pracownikami tej spółki, na pozór wszystko wygląda na normalność, ale Usrael trzyma niemcy za mordę, za Hitlera i tzw. holocaust ! Jak za dużo zaczynają skakać to "każą" spółkę karami, albo darmowymi łodziami podwodnymi do Israela, złota, które Niemcy trzymają w "depozycie" w USA nigdy nie zobaczą u siebie i takim Niemcom jeden taki "kaszub" i jego szemrana partyjka podporządkowała nasz kraj !!! Państwo Niemieckie formalnie nie istnieje. Unia Europejska IV Rzeszą. W Niemczech powstał ruch obywatelski „Bürger Bewegung“ , który ma na celu uregulowanie statusu prawnego Państwa Niemieckiego. Chodzi o to, że po II Wojnie Światowej nie został zawarty traktat pokojowy pomiędzy państwami koalicji antyniemieckiej i III Rzeszą. Traktat ten winien m.in. zakończyć istnienie III Rzeszy. Po kapitulacji niemieckiego Wehrmachtu 8-go maja 1945, nie nastąpiła kapitulacja III. Rzeszy. Nie ma traktatu pokojowego zamiast którego weszły w życie konwencje regulujące prawa państw okupacyjnych: ZSRR, USA, Wielkiej Brytanji i Francji. Do dnia dzisiejszego między tymi stronami panuje zawieszenie broni. Traktatu pokojowego nie chcieli alianci. Tylko Sowieci mieli przygotowany traktat pokojowy z III Rzeszą lecz nie mogli go podpisać bez pozostałych aliantów. Obecnie III Rzesza jest nadal formalnie w stanie wojny (zawieszenia broni) z 46 państwami. Natomiast Japonia podpisała 8.9.1951r. traktaty pokojowe z 47 państwami. Formalnie RFN istnieje na podstawie rejestracji w Izbie Handlowej we Frankfurcie nad Menem jako BRD GmbH czyli Bundesrepublik Deutschland GmbH (!?) czyli Sp. z o.o. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/12/gmbh-brd.png Obraz w treści 1 RFN nie powstała nigdy jako państwo lecz jako twór samorządowy. RFN nie mogła zaistnieć jako państwo ponieważ III Rzesza Niemiecka nigdy formalnie nie przestała istnieć. Obecne Niemcy nie mają konstytucji lecz jedynie ustawę zasadnicza, która jest regulacją prawną na obszarze militarnie okupowanym przez aliantów. Ustawa ta powinna być zastąpiona konstytucją, która miała powstać dopiero po zjednoczeniu i uzyskaniu pełnej suwerenności Niemiec. Obecne Niemcy bez konstytucji nie są suwerennym państwem. Zamiast konstytucji obecne Państwo Niemieckie ma jedynie „Grundgesetz (GG)“ czyli ustawę zasadniczą. Artykuł 139 tejże GG dotyczy przepisów denazyfikacji natomiast nie znosi ustawodawstwa III Rzeszy. W efekcie obecni obywatele Niemiec są nadal formalnie obywatelami III Rzeszy! Jaka jest konkluzja? Niemcy nie są suwerenne, są uważane za swojego rodzaju „marionetkę USA“, nie mogą przeprowadzać ogólnokrajowego referendum w sprawach politycznych, a urzędy i nawet policja w Niemczech są formalnie sprywatyzowane, etc. Nie zastały wprowadzone nowe przepisy o przynależności państwowej, a nadal działa prawo wprowadzone przez Hitlera w 1934 roku kiedy to zlikwidowano konstytucję (Verfassung) z 1919 roku – Republiki Weimarskiej i wprowadzono nazistowskie ustawodawstwo , którego nie zlikwidowano po II wojnie. Kwestia obywatelstwa – przynależność państwowa pozostała określona jako „Deutsch” – tak jak w III. Rzeszy. W 2010 roku ustawa o obywatelstwie została usunięta z GG. Wobec tego praktycznie Niemcy nie maja określonego obywatelstwa. I tak w niemieckim aktualnym dowodzie osobistym, zwanym błędnie „personalausweis“, (a powinno być „Persönliche Ausweis“) jest również błędnie określona – przynależność państwowa jako „Deutsch“. Nie ma takiego państwa jak Deutsch! Powinno być Deutschland! Wniosek: nie ma państwa „Deutsch“. Czyli obecni obywatele Niemiec są formalnie bezpaństwowcami. Powyższe i inne liczne nieprecyzyjności w określeniach to nie pomyłki semantyczne wśród znanych z zamiłowania do porządku Niemców, to zamierzone powolne i cząstkowe ujawnianie przed społeczeństwem zaplanowanego niepraworządnego – totalitarnego stanu faktycznego. Ale jak uregulować to wszystko, skoro „de jure“ III Rzesza istnieje a „de facto“ nie istnieje? Z kim i kto w imieniu Niemców ma podpisać traktat pokojowy? Przedstawiciele ruchu obywatelskiego Bürger Bewegung apelując w sprawie konieczności zawarcia traktatu pokojowego po II Wśw. po długotrwałym i bezskutecznym zwracaniu się do urzędów niemieckich udali się do Moskwy i tam byli przyjęci w MSZ Federacji Rosji tłumacząc że RFN = III Rzesza. Tylko Moskwa uznała problem za istniejący. Ale sprawa i tam również utknęła. Zwracano się również do innych aliantów, ale zostali zignorowani i wszyscy biorą wodą w usta. Nie ma tematu… Manifestacje uliczne ruchu obywatelskiego Bürger Bewegung na razie nie są skuteczne bowiem zamożni Niemcy, manipulowani liberalno-lewackimi mediami, nie chcą zajmować się problemami ogólnymi. Jak twierdzą sami Niemcy: organizacja rządząca obecnie w Niemczech, zwana RFN, jest czymś co jest w rzeczywistości „hitlerowskim dominium totalitarnym z 1934r.“, a ponadto wiele obowiązujących ustaw pochodzi z lat 30-tych czyli hitlerowskich. Uogólniając: skoro RFN w powyższej postaci dominuje w UE, to przez RFN cała Europa staje się formalnie i praktycznie znazyfikowaną IV Rzeszą co stanowi podstawę problemu. Problem Polski : Rozważając skutki braku traktatu pokojowego po II WŚw na sytuację Polski stwierdza się , że Polska po 8 maja1945r., po utworzeniu PKWN i PRL jest nadal pod okupacją. Bowiem PRL będący dominium sowieckim został zapewne stworzony jako eksperyment do przygotowania ludzi na czasy dzisiejsze. PRL był w istocie tworem komunistycznym, którego organy stanowiły uzurpację „władzy“ będącej w PRL-u swoistym przedsiębiorstwem. Ten status mamy w III RP uchodzącej błędnie za Państwo Polskie do dziś. II RP prawnie nigdy nie została rozwiązana. Lech Wałęsa składając niewłaściwą przysięgę nie został prezydentem II RP – złożył przysięgę na PRL-owską konstytucję potwierdzając tym samym kontynuację PRL, funkcjonującego od 1989r pod nazwą „III RP”. Formalnie II RP nadal istnieje w granicach wg. stanu z 31.08.1939! To znaczy Kresy Wschodnie (Wilno, Lwów, Grodno itd) prawnie do dziś są Polskie! Brak traktatów pokojowych po II Wojnie Światowej sprawia, że istnieje do dziś stan wojny między Polską a Niemcami co jest wyraźnie widoczne w gospodarce. Jeden z wielu przykładów anomalji formalnych w III RP: wszystkie urzędy państwowe są jedynie prywatnymi przedsiębiorstwami uzurpującymi sobie prawo urzędowe! Urzędnik państwowy musi mieć Legitymacje Urzędową, natomiast wydawana obecnym urzędnikom t.zw. legitymacja służbowa nie uprawnia ich do sprawowania czynności urzędowych. https://www.youtube.com/watch?v=CO2mRzwyLuo za: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12538&Itemid=47
 • NIE ma ŻADNEGO państwa o nazwie NIEMCY
  .
  @Kula Lis 65 11:03:48

  Kula Lis zwraca uwagę na istotny element rzeczywistości prawnej. Zwracałem też już na to uwagę. Jeśli ma ktoś nadal wątpliwości, to przypominam potwierdzenie ministra finansów RFN

  http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/oszaamiajaca-demokracja.html#CzegoPolacy

  Istotnie znajduje się RFN pod okupacją, centralna baza sił USA/NATO znajduje się w RFN. Praktycznie wszystkie operacje wojenne USA/NATO są prowadzone z RFN.

  Należy wyjaśnić, że wspomniana BRD GmbH zarejestrowana we Frankfurcie dokonuje emisji kwitów dłużnych pod zastaw personelu RFN, nazywanego też buńczucznie obywatelami (niem. Bürger).

  Dzisiejsza Targowica skupiona jest w POPiSie tzw. partii, jak SLD, PSL, SP … aż do inscenizacji chwilowych jak Palikokoty czy Kukizy. Sam POPiS jest konstrukcją Targowiczan. Podkreślam, że nie wszystko jest dziełem Żydów, jak to chętnie wielu interpretuje, niebywałą rolę odgrywają także Goje szabasowe.

  Trzeba dodać, że Traktat Lizboński jest czwartym rozbiorem Polski. Ale zwróćmy też uwagę na ramy ogólne na świecie.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html

  Przydatnym jest należycie zrozmieć pojęcie MWF.
 • @moher 17:39:21
  Moher.
  Już WIELE razy ci wyjaśniałem, że masz mnóstwo - ODPOWIEDNICH opcji w internecie I W REALU do proreligijnego wypróżniania się, itp., itd. DO WOLI!!! Nawiedzeni, w stanie zombie jak ty, ludzie stanowią kilka procent społeczeństwa i jest ich coraz mniej...

  Sfora.pl: Według szacunków z 2012 r. w całej populacji 13 proc. deklaruje się jako ateiści, 59 proc. - religijni, a 23 proc. to osoby niereligijne, których nie należy utożsamiać z ateistami.

  Więc wypróżniaj się w odpowiednim miejscu!!! Bo to nie jest ten portal, dział, temat/odpowiednie do tego miejsce!!!

  A do Państwa apeluję, o jego banowanie. Bo jego jeśli nie jedyny, to główny cel dokonywania wpisów jest proreligijne zawycie/wypróżnienie się, by pozostała religijna kupa (zrobił to już tylko na tym portalu setki, a może już tysiące razy)...
  ---------------------------------
  O org. religijnych, religijności...
  http://racjonalizm.neon24.pl/post/125356,o-org-religijnych-religijnosci
 • Ma któś namiary na tego cwela?
  Może ktoś poda adres zamieszkania tego cwela daniela?Za miesiąc będę w Niemczech i chciałbym przepchać w paszczę tą chazarską parówę.
 • "Tylko KORPORACJE" ?
  .
  @misiek1 18:24:07

  "Tylko KORPORACJE są reprezentowane przez PEZYDENTÓW!! Ale zarządza rada członkowska - KLIKA!!"

  Czyli jak to byöo w latach wcześneijszych w PRL:

  "Partia keruje, rząd rządzi" naturalnie także wówczas "partia" MWF

  > http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#MWF

  A skoro jestśmy przy korporacji, to jej wiwisekcja

  > https://www.youtube.com/watch?v=bUKcPsIowfw

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031