Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Kryminalna decyzja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wmieszani w migrantów islamiści urządzają już regularne polowania w Europie i USA. Ofiarami są przede wszystkim lemingi. Władze i służby są bezradne. Kopacz naraziła Polskę na niebezpieczeństwo, podpisując bezmyślnie rozkazy Berlina o migrantach.

Tylko w tym miesiącu islamiści zamordowali 144 osoby (130 w Paryżu i 14 w Los Angeles/San Bernardino), używając broni maszynowej. Ofiary to przeważnie młodzi ludzie, szczególnie w Paryżu. Jeden z francuskich dzienników publikuje zdjęcia i krótkie życiorysy każdej ofiary, na razie jest ich gotowych kilkadziesiąt, to jest bardzo bardzo przygnębiająca lektura:

www.lemonde.fr/attaques-a-paris/visuel/2015/11/25/enmemoire_4817200_4809495.html

 

Kilkadziesiąt ofiar leży nadal w paryskich szpitalach, lekarze opisują ich rany jako rany wojenne (od ciężkiej broni), część z ofiar straciła nogi lub ręce, część jest wciąż w śpiączce, inny przeszli kilka lub kilkanaście operacji.

 

Francuski rząd i służby są bezradne wobec 6000 islamistów, oficjalnie zarejestrowanych we Francji i nadzorowanych byle jak, z tragicznymi jak wiemy skutkami dla obywateli, których rząd ma przecież za zadanie chronić.

Po zapaleniu świeczek i kilku nadętych teatralnych deklaracjach, francuski rząd zdecydował się na opublikowanie instrukcji (poniżej) o tym jak obywatele mają się bronić sami, poprzez ucieczkę i chowanie się ("ratuj się kto może"), jak zające na polowaniu.

L'affiche publiée vendredi par le gouvernement.

 

To bijący w oczy symbol bezradności i bankructwa laickiego francuskiego państwa, które spędziło ostatnie 30 lat na ideologicznie lewackich próbach integracji muzułmanów, którzy sami wcale integrować się nie zamierzają. Francuskie państwo nie zdało egzaminu i nie jest w stanie chronić swoich obywateli.

 

Szef grupy terrorystów z 13 listopada, Abedlhamid Abaaoud (zdjęcie poniżej), weteran Państwa Islamskiego w Syrii, mógł przedostać się z powrotem do Europy, poprzez Grecję, schowany wśród migrantów. Inny członek grupy (zdjęcie poniżej) Salah Abdeslam, odebrał we wrześniu na dworcu Keleti w Budapeszcie dwóch migrantów na fałszywych syryjskich paszportach i przewiózł ich do Belgii. Obaj brali później udział w akcji 13 listopada. Do dzisiaj nie wiadomo kim byli.

 

Sam Abdeslam uciekł po zamachach z Paryża do Belgii a potem z Belgii do Syrii. Mimo że był na liście obserwacyjnej belgijskich służb, mógł jak widzimy robić co chciał.

 

W USA nie jest lepiej. Pomimo miliardowych wydatków na bezpieczeństwo po 9/11 amerykańskie służby nie kontrolują sytuacji. Nic nie nauczyły się też po krwawym zamachu w Bostonie, dokonanym w 2013 roku przez dwóch młodych fajnie "zintegrowanych" muzułmańskich młodzieńców z Czeczenii. Rezultat zamachu to 3 ofiary śmiertelne (w tym 8-letni chłopiec) oraz 264 osób rannych (w tym 16 amputacji).

 

Po kolejnej krwawej jatce, tym razem 2 grudnia w San Bernardino (14 ofiar śmiertelnych), wychodzi teraz na jaw, że zradykalizowana "panna młoda" Tafsheen Malik (zdjęcie poniżej) dostała spoko wizę imigracyjną (K-1) do USA, pomimo że już przed wjazdem do USA była zradykalizowana. A jej "małżonek" ćwiczył sobie spoko strzelanie ze zmodyfikowanego karabinu maszynowego na strzelnicy na kilka dni przez zamachem.

 

Skoro francuskie i amerykańskie służby są bezradne wobec islamistów, jak w takim razie była premier Ewa kopacz widziała zabezpieczenie antyterrorystyczne dziesiątek tysięcy muzułmanów, których chciała ściągnąć na teren Polski ?

 

Nasze służby w czasach PO jak wiemy nie funkcjonowały, muzułmańskich migrantów miał więc podobno weryfikować dla nas izraelski Mossad. Co oznacza, że Polska (duży europejski kraj), miała oddać część suwerennej kontroli nad bezpieczeństwem polskich obywateli w ręce obcych służb. Tak rażąca gotowość byłego polskiego rządu do "murzyńskości" szokuje i oburza.

 

Według artykułu 151 Konstytucji RP, obejmując swój urząd premier przysięga m.in. że (cytat) "..dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem..."

 

To co zrobiła była premier Kopacz, podpisując w Brukseli zobowiązania godzące w bezpieczeństwo polskiego państwa i polskich obywateli, zasługuje na trybunały - karny i stanu.


Więcej na temat:

monsieurb.neon24.pl/post/127478,matematyka-jak-bomba-tyka

monsieurb.neon24.pl/post/127570,kopacz-nas-wkopala

www.gatestoneinstitute.org/7027/germany-salafists-recruiting-refugees

 

 

Miała dżihad w głowie na długo przed otrzymaniem amerykańskiej wizy

 

Tashfeen Malik, Syed Farook
 
Przedostał się do Paryża przez Grecję, schowany wśród migrantów
 
 
Odebrał dwóch migrantów na dworcu Keleti w Budapeszcie  
  
 
 
To młode lemingi płacą swoją krwią za bezmyślność i głupotę władzy 
 
 

KOMENTARZE

 • Kontrowersyjny pomysł KE na walkę z kryzysem migracyjnym...
  Kontrowersyjny unijny pomysł na walkę z kryzysem migracyjnym. Bruksela chce utworzenia Europejskiego Korpusu Straży Granicznej. Specjalne oddziały miałyby być wysyłane do pilnowania granic w kraju, który nie radzi sobie z ich kontrolą i to nawet bez jego zgody, co budzi duże kontrowersje. Swój pomysł Komisja Europejska ma zaproponować w przyszłym tygodniu - podaje Informacyjna Agencja Radiowa. Całość tu: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kontrowersyjny-pomysl-ke-na-walke-z-kryzysem-migracyjnym/k40t5p Ps...Gdyby kiedyś przyszło malować mi portret diabła to na wzorzec wziąłbym Schultza ! Schultz powiedział, że przyczyną kryzysu imigracyjnego jest odmowa przez 20 z 28 krajów Unii udziału w rozwiązaniu problemu i jest przejawem braku solidarności. To zdanie nie wymaga w zasadzie komentarza dla myślących i rozgarniętych ludzi. To koniecznie trzeba być politykiem, żeby takie odwracanie kota ogonem stosować. Zastanawiam się czy wpływ na kretyńskie teksty i decyzje Brukseli ma fakt, że jadą tam na zsyłkę ci, którym nie powiodło się we własnym kraju. Bogatą, wypasioną, ale zsyłkę..Niech ten pederasta po powszechniaku i alkoholik żydolewak Schulz przestanie mnie straszyć odebraniem środków unijnych. Świetnie sobie poradzę bez kolejnych Aquaparków czy ekranów dźwiękochłonnych chroniących pola i lasy przed hałasem z najdroższej w Europie autostrady, jak również bez debilnych szkoleń o tym jak przelewać z pustego w próżne, norm Euro 7, 8, 9 itp. Za to nie mam ochoty na utrzymywanie bandy nierobów, którzy będą "ubogacać" naszą kulturę kobietami w workach ze szczeliną obserwacyjną, byczkami którym jądra puchną od spermy, mułłami nawołującymi do dżihadu, dzielnicami w których będzie panował szariat, czy bombowymi rozrywkami wyznawców jedynej w świecie "religii pokoju".
 • @Kula Lis 65 09:00:36
  Ps... Bez zgody kraju, do którego taki korpus ma być wysłany? To chyba jakiś koszmar, to mogli wymyślić tylko urzędnicy z Brukseli. To oznacza, że powinniśmy najszybciej uciekać z UE i spokojnie patrzeć, jak się to wszystko rozleci z wielkim hukiem i jak to całe towarzystwo weźmie się za łby. Pomysł UE w takim kształcie był od początku chory i nie rokujący nigdy powodzenia. Ma rację Cameron kiedy mówi, że UE musi być gruntownie zreformowana, bo w obecne klocki on się nie będzie dalej bawił. akie ukrawanie suwerenności po kawałku, UE przegina i nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo. Kraje członkowskie nie zgodzą się na oddanie części swojej suwerenności widząc co wyprawia Komisja Europejska, bo w razie nieprawidłowości nie będą mieć wpływu na to co dzieje się w ich kraju, a partie rządzące i tak przegrają w wyborach.
  Myśmy wchodzili do Wspólnoty Węgla i Stali - Unii Europejskiej w wymiarze ekonomicznym. A narzuca nam się rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, spraw zagranicznych ( nie reprezentując interesów mniejszych państw ), wojskowości, bankowości. Tylko czekać na jeden język narodowy - niemiecki. Jest Frontex, jest Mogherini i to nie działa. To skąd wiadomo, że nowe rozwiązania zadziałają? Ponad 80% ogłupionych Polaków dalej jest za UE, nadal wierzy, że ona nam coś dała i dalej daje. Na pewno zadłużenie i zależność większą niż za czasów komuny! Może mi ktoś łaskawie odpisze, co zrobiłaby Arabia Saudyjska gdyby rzesze Europejczyków i chrześcijan ze swoimi krzyżami i Biblią chciała wtargnąć na ich teren, do tego ociekającego złotem raju? Arabia Saudyjska nie cackałaby się tylko strzelała do Europejczyków i obcinała głowy maczetami. Niestety pachołki unijne realizują plan Kalergii.
 • Oto dzisiejszy obraz jewrokibucu czyli czyli pedalskiej, lewackiej UE.
  https://forumemjot.files.wordpress.com/2015/12/5953eb3536a063271b90becfc790a0cc.jpg
 • @Kula Lis 65 09:43:57
  Szykuje się nowy „polski” korytarz migracyjny....– O nowym „polskim” korytarzu już przed kilkoma miesiącami informowali zachodni dziennikarze, — prezentując pisane i drukowane po arabsku mapki i wytyczone przez Polskę trasy do Niemiec oraz adresy ośrodków pomocy w Polsce

  – przypomina dr Andrzej Zapałowski w wywiadzie dla „Naszego Dziennika”.

  Zdaniem eksperta ds. bezpieczeństwa, — sytuacja na Ukrainie wywołuje ogromne zagrożenie dla Polski, także w kwestii nielegalnej migracji.

  – Wszystko będzie zależało od pogody i rozwoju sytuacji na Ukrainie.

  Obawiam się, — iż powolna anarchizacja życia publicznego w tym kraju będzie sprzyjała przymykaniu oczu na transport imigrantów.

  Jeśli do Szwecji dobijają już pierwsze łodzie z imigrantami, — to co dopiero mówić o Ukrainie, — która jest obecnie praktycznie pozbawiona marynarki wojennej, a co za tym idzie kontroli przestrzeni morskiej.

  Jeśli uchodźcy pokonują Morze Śródziemne, to będą także pokonywać Morze Czarne

  – mówi dr Zapałowski.

  Może się okazać, — że polska Straż Graniczna ma zbyt mały potencjał kadrowy, — by mierzyć się z tak ogromnymi migracjami.

  – Polskie służby graniczne na pewno są przygotowane pod względem monitoringu, — ale tu chodzi o coś więcej, — a mianowicie o skuteczność przechwytywania nielegalnych przekroczeń, i to na masową skalę.

  Jeśli przeciętnie oddział Straży Granicznej dysponuje liczbą ok. półtora tysiąca funkcjonariuszy do ochrony kilkusetkilometrowej granicy, — to o czym w ogóle mówimy

  – uważa dr Zapałowski.

  Zdaniem eksperta potrzebne są natychmiastowe i zdecydowane działania.

  Biorąc pod uwagę skalę migracji, z jaką możemy mieć do czynienia, — a także ograniczone możliwości liczebne oddziałów zabezpieczających nasze granice i doświadczenia innych krajów, jak chociażby Węgry,

  — już teraz prewencyjnie na granicy z Ukrainą należy pilnie stawiać płoty.

  Z Polski w świat powinien pójść przekaz, — iż ta granica jest zabezpieczona, — co może nieco ostudzić zapędy imigrantów, którzy planują kierunki przedostawania się na terytorium Europy.

  Ponadto na granicy z Ukrainą trzeba pilnie powoływać Jednostki Obrony Terytorialnej, — które byłyby przeznaczone do wsparcia Straży Granicznej.

  — Takie jednostki zlokalizowane właśnie na granicy z Ukrainą powinny powstać w ciągu najbliższych czterech miesięcy.

  Tu nie ma czasu na zwłokę, trzeba zacząć działać

  – przekonuje dr Zapałowski.

  Oprócz Straży Granicznej i Obrony Terytorialnej, — granicy powinna chronić też wojsko i tzw. obywatelskie patrole.

  – Trzeba także rozpocząć na wiosnę przygotowania do czasowej dyslokacji wojska w celu wspierania Straży Granicznej w patrolach granicznych.

  W końcu trzeba zmienić przepisy, — aby za zgodą Straży Granicznej — mogły jej pomagać „obywatelskie patrole”

  — i wprowadzić bardziej restrykcyjne prawo za nielegalne przekroczenia granicy, — co się sprawdziło na Węgrzech

  – wylicza ekspert.

  W ślad za tym powinny iść działania informacyjne zniechęcające migrantów do prób wtargnięcia do naszego kraju.

  – Należy wzorem szwedzkiej opozycji — publikować w prasie na obszarze Bliskiego Wschodu materiały informujące, — iż granica z Polską jest dobrze strzeżona zasiekami i obstawiona wojskiem

  – uważa Zapałowski.

  ————————————————————————————–

  naszdziennik.pl/KRESY.PL
 • Deportować tam skąd przybyli.
  MaxTVNews: „Deportować tam skąd przybyli – Max Kolonko mówi jak jest”https://youtu.be/RKi3SfYmSdg
 • Zamieszczam ciekawy wpis z sieci w oryginale.
  Japonia NIE Przyjmuje Emigrantów Ani Nawet Bezczelnych ŻYDÓW ! said

  2015-12-11 @ 08:05
  DLACZEGO w JAPONIA jest najbardziej ZAAWANSOWANYM TECHNOLOGICZNIE i kulturowo państwem na Świecie i tam NIE ma zamachów terrorystycznych ?

  Otóż, Japonii NIKT NIE miesza w środku, gdyż Japonia prawie w ogóle NIE przyjmuje emigrantów jakichkolwiek, a Arabów muzułmanów W OGÓLE NIE przyjmuje !

  Japonczycy wiedzą doskonale, że z muzułmanami są kłopoty, wiec NIE przyjmują i KONIEC.Kropka.

  NIESTETY ale Japonia też NIE przyjmuje emigrantów katolików … Czy można Japonii zarzucić „dyskryminacje” ?
  Czy można kogoś winic za „dyskryminacje”, za to że ktoś dokonuje samodzielnego prywatnego WYBORU z kim pójdzie razem spac do łóżka lub z KIM będzie wspólnie będzie spedzc czas i jadł obiad ?

  Japończycy NIE dopuszczają, aby u nich w Japonii PANOSZYŁO się jakieś MULTI-KULTI wymyślone przez żydów wymuszane w Europie przez lewaków !

  Japonczycy te LEWACKIE brednie pod nazwą „prawa człowieka” wymyślane przez Lenina i Engelsa mają głęboko w d*pie i tak samo tą „amerykańską FASADOWĄ zafałszowaną demokracje” …

  W Japonii jest tylko JEDNA synagoga, gdyż Japończycy też sobie NIE życzą, aby żydzi się w Japonii panoszyli i SZAROGĘSILI jak w USA, Niemczech czy w Polsce !

  Japonczycy twierdzą, że wpuszczanie OBCYCH do swojego kraju to jest bardzo POWAŻNY wybór, czyli tak SAMO jak wpuszczanie kogoś OBCEGO do WŁASNEGO domu o czym wiedzą doskonale w Japonii i dlatego BYLE KOGO nie wpuszczają na stałe do Japonii.

  Japończycy otwarcie twierdzą, że NIE byli by POTĘGĄ TECHNOLOGICZNĄ, gdyby im zabierali czas jacyś OBCY przyjezdni, którzy by walczyli z ich kulturą oraz japońskimi obyczajami.

  Japończycy twierdzą, że NIE potrzebują obcej siły roboczej jak chciwi Niemcy, którzy się ciągle kotłują z tymi co wpuścili do środka Niemiec lub jak podobnie jest w USA.

  Japończycy twierdzą, że NIE chcą OBCYCH kulturowo mącicieli, gdyż ci OBCY Japończykom NIE pozwolą SPOKOJNIE pracować nad NOWYMI TECHNOLOGIAMI, a Japończyk NIE będzie tracił czasu na ucywilizowaniu jakąś przyjezdnej hołoty.

  Etniczni Polacy zamieszkali w Polsce zostali siłą WYPCHNIĘCI z polskiej polityki przez agresywnych aktywistów MNIEJSZOŚCI narodowych zamieszkałych w III RP jak żydów, ukraińców, niemców … itd. którzy skrzyknęli się przy „okrągłym stole” w 1989 roku, gdzie USTALILI wspólne zasady obowiązujace do dzisiaj jak RUGOWAĆ, zagonić do katakumb oraz zagraniczną banicje najbardziej KRNABRNYCH etnicznych Polaków !

  Polacy NIE mogą spokojnie pracowac ani się rozwijać, gdyż są ciągle GNĘBIENI przez panoszących się w Polsce zmówionych ŻYDÓW, ukrainców, niemców, sprzedawczyków kosmopolitów, którym należy zacząć bez skrupułów OBCINAĆ łeby jak będą dalej „fikac” w Polsce !

  „Basti – „Stop Islamizacji Europy” (Gitara: Michał Bartczak; Prod. Nestor)” : https://youtu.be/6JmZALpCGMM
 • @ z MSW
  100 mln zl na "granice" 3-ciej er-pe -tyle wys-rała mumia EU,chwalił się Błaszczak z tym z Suwałk,dawniej rzecznik PIS.
  Zostaną zakupione lornetki by panie /50% stanu SG/ mogły obserwować watahy jihadystów płynące do Polski.Przy okazji może będą mogły "ulżyć" sexualnie bojownikom podczas ich trudów w dotarciu do POlin.
  Ajwaj/alleluja i do przodu.
 • @kfakfa 10:37:16
  Dlaczego Syria podobnie jak Irak czy Libia została przeznaczona do likwidacji przez elitę Nowego Porządku Świata? Syryjska dziewczyna wymienia 8 powodów, które pomogą wyjaśnić obecną poważną sytuację w Syrii.

  1 Syryjski Bank Centralny jest własnością państwa i jest kontrolowany przez państwo, tak aby zamiast wzbogacać międzynarodowych banksterów z krajów zachodnich i Izraela służył gospodarce narodowej i Syryjczykom. Niemal wszystkie narody świata zostały zadłużone przez lichwiarskie pożyczki i generowanie sztucznego kryzysu zadłużenia, który w efekcie zniewala narody. Banki centralne są bankami Rothschildów.

  2 Syria nie ma żadnego zadłużenia wobec Międzynarodowego Funduszu Walutowego. MFW działa jak policja windykacyjna międzynarodowych banksterów. Każdy mądry naród pozostaje z dala od szponów MFW, udało się to osiągnąć w Syrii ale banksterzy nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy.

  3 Syria zakazała stosowania genetycznie modyfikowanych nasion (GMO), ponieważ Baszar Assad chce chronić zdrowie swoich ludzi. GMO oznacza kontrolę nad żywnością, co prowadzi do kontroli populacji. Oczywiście NWO sprzyja produkcji GMO (Amerykanie wprowadzili GMO do podbitego Iraku.)

  4 Ludność Syrii jest dobrze poinformowana o planach NWO, w którym światowi politycy są marionetkami zdominowanymi przez szereg think-tanków i tajnych stowarzyszeń, jest to otwarcie dyskutowane w Syryjskich mediach oraz na uniwersytetach. Taka otwartość jest przekleństwem dla NWO, ponieważ jego działalność opiera się na pozostawaniu w cieniu.

  5 Syria posiada ogromne rezerwy ropy naftowej i gazu, zachodowi niepodobna się niezależność od olbrzymich zachodnich firm naftowych takich jak Shell i Texaco.

  6 Syria jasno i jednoznacznie sprzeciwia się syjonizmu i Izraelowi. Syria potępia brutalny apartheid w Izraelu. Oczywiście międzynarodowe lobby żydowskie jednoczy się na całym świecie do wykorzystania swoich wpływów, aby położyć kres takim stanowczym sprzeciwom wobec polityki Izraela.

  7 W Syrii od stek lat mieszkają razem chrześcijanie i muzułmanie i jest to jeden z ostatnich bastionów świeckich muzułmanów zjednoczonych na Bliskim Wschodzie, który odmawia uznania jakiejkolwiek wyższości religii nad narodem.

  8 Syria z dumą utrzymuje i chroni swoją polityczną i kulturową tożsamości narodową, podczas gdy NWO stara się stopić wszystkie narody (z wyjątkiem jednego) w jedną masę, konglomerat dla całkowitej kontroli świata.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/107703-2015-12
 • @kfakfa 10:37:16
  Czechy: Europa jak Cesarstwo Rzymskie!...Czeski prezydent Milosz Zeman podczas spotkania z mieszkańcami miasta Kadań stwierdził, że na Turcję należy patrzeć ostrożnie i z rezerwą. Prezydent Czech dodał także, że nie wyobraża sobie obecnie by Turcja mogła zostać członkiem UE. Zdaniem Zemana ostatnie działania Turcji bardziej upodabniają ją do sojusznika „Państwa Islamskiego” niż członka NATO.



  Miloszowi Zemanowi nie odpowiada także reakcja UE na kryzys imigrancki i pomysł zapłacenia Ankarze 3 mld euro w zamian za zatrzymanie fali imigrantów. Czeski prezydent porównał to rozwiązanie do płaconego przez Rzymian trybutu, czyli opłaty za to, że barbarzyńcy nie wejdą na terytorium Cesarstwa Rzymskiego i nie zaczną go grabić. Przypomniał on także, że Cesarstwo jednak upadło, a Europę może czekać podobny los.

  (na podst. forsal.pl)
 • @kfakfa 10:37:16
  Wybitna włoska dziennikarka, znawczyni islamu i islamistów tak pisała o islamie:
  Główne tezy podnoszone przez Fallaci:

  europejska "polityka wielokulturowości" poniosła porażkę, ponieważ imigranci nie asymilują się i nie przyjmują "wartości europejskich" jak oczekiwano, a wprost przeciwnie, gardzą nimi i wyrażają otwarcie wrogość wobec cywilizacji zachodniej,
  politycy tolerują skrajnie rasistowskie i agresywne wypowiedzi liderów niektórych zachodnioeuropejskich wspólnot islamskich, nawołujących otwarcie m.in. do zabijania nie-muzułmanów,
  elity stosują politykę przemilczania oraz ignorowania przypadków wdrażania tych postulatów w życie (morderstwa Pima Fortuyna – którego zamordował lewicowy ekstremista, nie będący jednak muzułmaninem i Theo van Gogha),
  zachodnie elity intelektualne, zwłaszcza lewicowe, są otwarcie antychrześcijańskie i równocześnie otwarcie proislamskie, pomimo skrajnie brutalnych metod (rejestrowane kamerą podrzynanie gardeł, rozstrzelania, obcinanie głów piłą, bomby) stosowanych przez radykalnych islamistów,
  politycy europejscy w imię politycznej poprawności i wielokulturowości tolerują praktyki w sposób ewidentny sprzeczne z "wartościami europejskimi" – np. dyskryminację kobiet (żon muzułmanów) czy infibulację (usunięcie łechtaczki połączone ze zszyciem warg sromowych) dziewczynek, przemilczając je lub nazywając eufemistycznie "odmiennymi wzorcami kulturowymi",
  tzw. umiarkowany islam de facto nie istnieje, gdyż jest sprzeczny z nakazami Koranu, jego interpretacjami oraz stanowiskiem wielu islamskich liderów religijnych – czego wedle niej dowodzi wrogość prezentowana przez liderów religijnych wobec tzw. "umiarkowanych muzułmanów",
  zachodnie media fałszują rzeczywistość unikając mówienia o „terroryzmie islamskim” czy wręcz negując jego istnienie pomimo otwartego wsparcia udzielanego terrorystom przez wielu islamskich liderów politycznych i religijnych,

  Fallaci utrzymywała też, że bierność i pasywność jaką wykazywać mają europejskie elity wobec islamskiego ekstremizmu jest podobna do tej, jaką wykazywały wobec zbrodni niemieckich nazistów w 30. i 40. latach XX wieku.
 • @kfakfa 10:37:16
  Prezydent Szwajcarii: informacja o komórce Państwa Islamskiego
  Szwajcarskie władze federalne dostały z zagranicy informację o możliwej komórce Państwa Islamskiego (IS) w rejonie Genewy - powiedziała dziś prezydent Szwajcarii Simonetta Sommaruga. Dodatkowo poinformowano, że został utrzymany trzeci stopień alertu antyterrorystycznego, który wprowadzono wczoraj. Szwajcarski rząd otrzymał od zagranicznych władz informację o potencjalnej komórce IS w rejonie Genewy. Władze federalne sprawdziły tę informację i podzieliły się nią z miejscową policją - powiedziała prezydent. - Nie ma wskazówek o planowaniu konkretnego zamachu - podkreśliła.

  W Genewie podwyższono wczoraj stopień zagrożenia i rozmieszczono dodatkowych policjantów. Dziś poinformowano, że utrzymuje się trzeci w pięciostopniowej skali stopień alertu antyterrorystycznego.

  Wczoraj władze poinformowały o poszukiwaniach w Genewie osób, które mogą mieć związki z terroryzmem. Zdementowano wcześniejsze informacje, że mają one związek z zamachami w Paryżu z 13 listopada.

  Rzeczniczka policji federalnej powiedziała, że władze poinformowały genewską policję o osobach, które "mogę mieć powiązania z terroryzmem", co zapoczątkowało poszukiwania. Szwajcarskie media podawały wczoraj, że policja szuka sześciu osób. Ps...Komórka Państwa Islamskiego ? to na co czekacie pakować wszystkich muzułmanów bez wyjątku i wyjazd do Raju Niemieckiego albo zneutralizować błyskawicznie, po cichu, spokojnie i nie rozgłaszać! PI/ISIS-Daesh jest wszędzie tam, gdzie u władzy są żydolewacy!!! Kiedyś jak Polak chciał pojechać do Szwajcarii, to musiał mieć wizę i wykazać, że posiada środki finansowe na utrzymanie się w ich kraju. Co to się porobiło, że murzyni i muslimy nie pracują, a Szwajcarzy ich utrzymują!!!. Brukselscy idioci w dalszym ciągu są ślepi i głusi !!! Macie jeszcze złudzenia barany unijne, że PI/ISIS-Daesh nie chce kalifatu w Europie ? Banda żydolewackich naiwniaków !!! Cała Europa jest zainfekowana tym rakiem. Żeby wyciąć raka ucierpi zdrowy organizm, stara schorowana babcina Europa może tego zabiegu nie przetrwać. Będą przerzuty, rak stanie się bardziej agresywny.....
  Zachodnia Europo, w latach 60 ,70 zamiast importować zjednoczone kolory Benettona, ludzi o innej mentalności, kulturze, często przepełnionych zemstą za kolonializm....było brać Europejczyków, Słowian.....Ale nie....Polacy musieli czekać do 2004 roku, a nawet w przypadku Niemiec do 2011.....Szwecja deportowała masowo Polaków z promu, WB także, traktowali nas jak najgorszych, brali islamistów.....Naważyli Piwa czyli PI/ISIS-Daesh , niech mają....i go sami teraz piją aż się udławią lecz bez nas Polski, Polaków i W4!!!
 • arabów trzeba obrączkować xD
  Tych samców alfa owszem wypada przyjąć, jak się nie da inaczej, ale doczepiać do każdego jednego urządzenie gsm, rodzaj obroży, breloczka, albo scalać ze smarkfonem, który uchodziec ma przy sobie...
  i powiedzieć mu, że musi mieć to stale przy sobie, przynajmniej jakiś czas....
  Dać rozpiskę do aklimatyzacji i naturalizacji, komu nie będzie się chciało przebrnąć przez język, kulturę, a może i religioznawstwo, no to temu bilet na drogę i won tam, gdzie sobie facet będzie się czuł komfortowo wśród swoich. Wpuszczają terrorystów i co, nie mogą ich ani inwigilować ani kontrolować? Zwolnić tamtejsze służby i zatrudnić Rutkowskiego, on by sobie z tym problemem dał radę. Wykrywacz kłamstw dla każdego.. nie da się? Powinno się dać. Tu się wybierają dwie grupy, jedna - bo chcą i odpowiadają im reguły gry, druga - bo chcą strzelać i wysadzać. Trzeba to porozdzielać. A inna sprawa, wyznaczyć w Syrii strefę wolną od wojny i tam ich zorganizować w miasta. Niekoniecznie w Syrii, może być Afryka czy cokolwiek... syberia ;-)
 • @Leon. 05:30:15
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/nowa-wiadomosc/still2015/144991258611228373852.jpg W Finlandii aresztowano islamskich uchodźców. W Iraku mordowali strzałem w tył głowy!...W 2014 r. jako żołnierze Państwa Islamskiego dokonali masakry w Iraku. We wrześniu 2015 r. przybyli do Finlandii jako "uchodźcy". Na szczęście fińskie władze były czujne i aresztowały dwóch braci-islamistów. Teraz czeka ich proces.

  Arabscy uchodźcy podejrzewani są o dokonanie przynajmniej 11 morderstw w ramach działań terrorystycznych - poinformowało Narodowe Biuro Śledcze Finlandii.

  Najważniejszym dowodem świadczącym przeciwko zatrzymanym jest nagranie wideo, na którym widać, jak mężczyźni biorą czynny udział w egzekucji przeprowadzonej w irackim mieście Tikrit przez Państwo Islamskie w 2014 r. Mordercy mieli odsłonięte twarze, stąd rozpoznanie ich nie sprawia problemów. Zabijali swoje ofiary jedna po drugiej, strzałem w tył głowy. W masakrze w Tikricie zginęło łącznie ok. 1600 osób. Ofiarami byli szyiccy kadeci Irackich Sił Powietrznych pojmani przez Państwo Islamskie w porcie lotniczym Al Sahra.

  Zatrzymani mają po 23 lata, są braćmi-bliźniakami. Przybyli do Finlandii we wrześniu 2015 r. - oczywiście jako "uchodźcy", o czym większość mediów milczy. Zostali aresztowani w ośrodku dla azylantów w fińskim mieście Forssa.

  Według fińskiej policji ok. 300 osób przebywających w Finlandii ma powiązania z islamskimi organizacjami terrorystycznymi. Ps... Złapali dwóch bandziorów, a Niemcy zgubili 30 000 nachodźców, Szwedom zawieruszyło się kilkanaście tysięcy. Kim oni są? Gdzie oni są? Dlaczego milczy się na ten temat? Uczą zabijać nawet dzieci.
  Film z takiego szkolenia http://www.documentingreality.com/forum/attachments/f166/654942d1449228312-6-young-boys-killing-syrian-security-forces-held-captive-jihadists-6youngboyskillingsyriansecurityforces.mp4

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031