Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Nowy wróg Applebaum

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Złowrogi Putin może spać spokojnie. Małżonka Radka, Anne Applebaum, znalazła nowego wroga demokracji. Jest nim Mark Zuckerberg, twórca Facebooka. Jak na telefon, siedziba Facebooka w Niemczech została zaatakowana kamieniami przez lewaków.

W minioną sobotę niemieccy lewacy zaatakowali centralę Facebooka w Hamburgu. Poleciały kamienie i bomby dymne a fasadę wzbogacono anty-facebookowym napisem (zdjęcie). Niemieccy lewacy są wściekli, że Facebook ma teraz "zbyt dużo władzy w sieci" (Übermacht).

Facebook-Zentrale in Hamburg: Attacke im Dunkeln
 

A przecież twórca Facebooka Mark Zuckerberg był jeszcze niedawno serduszkiem postępowej lewicy na całym świecie. Piano z zachwytu nad "obywatelskimi rewolucjami" w Tunezji i Egipcie, które rozprzestrzeniały się poprzez społeczności na Facebooku.

 

No ale w międzyczasie sprawy zaszły za daleko. Np. u nas "internety" załatwiły propagandę pan Bronisława i obaliły czekoladowego orła.

 

Międzynarodówka kawiorowej lewicy nie może tolerować takiej samowolki ciemnego ludu. Atak lewaków na niemiecką siedzibę Facebooka zbiegł się w czasie z publikacją manifestu naszej Matki Polki Anne Applebaum, w którym oskarża ona Marka Zuckerberga o podkopywanie demokracji. Przecieramy oczy ze zdumienia:
 
 

Applebaum i jej kamerdynerzy wściekają się na Facebooka, ponieważ nie mogą go kontrolować. A jak duraczyć ciemny lud bez medialnej kontroli ?

  

Anne Applebaum@anneapplebaum

 

Mark Zuckerberg should spend his $45 billion undoing the damage Facebook and others have done to democracy //wpo.st/_JNw0 

Anne Applebaum a retweeté

Leonid Ragozin ‏@leonidragozin

 

Social media debilitates the political debate and destroys journalism - I agree with @anneapplebaum

 

Applebaum płacze, że (cytat) "reputable, fact-checked, independent media" są podkopywane przez internet i tracą wpływy oraz czytelników. A te słynne "reputable, fact-checked, independent media" są przecież głównym narzędziem lewicowej propagandy.


Od kilku tygodni jesteśmy świadkami bezprecedensowych ataków na nowy suwerenny polski rząd. Jest to dobrze zorganizowana kampania ohydnych kłamstw, insynuacji i manipulacji:

 

monsieurb.neon24.pl/post/127717,empire-uderza-w-rzad-rp

monsieurb.neon24.pl/post/127885,zamach-stanu-na-progu

monsieurb.neon24.pl/post/127920,v-kolumna-medialna 

monsieurb.neon24.pl/post/128017,bulgar-opluwa-nasz-rzad

 

Ciemny lud prowadzi coraz bardziej popularne kampanie społecznościowe na Facebooku, co dla propagandystów kawiorowej lewicy jest złamaniem "reguł demokracji", jakie oni sami sobie ulepili. Dlatego Applebaum jest tak wściekła na biednego Zuckerberga.

 

Jak tak dalej pójdzie to Zuckerberg zostanie porównany z Orbanem i Kaczyńskim, znajdą mu tendencje dyktatorskie i antysemickie, ba zostanie być może nawet drugim Putinem.

 

Panie Zuckerberg, przyjmiemy Pana do Polski jako uchodźcę politycznego !


   

Samodzielne myślenie społeczności Facebooka wkurza Applebaum 
 
 
Tym bardziej, że "internety" pokonały także pana Bronisława
 
 
A dzięki Facebookowi te dziadki spod choinki już nie rządzą w Polsce
 

KOMENTARZE

 • Autor
  Jeżeli kłóci się Zuckerberg z Apfelbaumem, to co ja mogę z tego mieć jako goj? Tak tylko pytam. Pozdrawiam. BJ
 • @ Autor
  Zara, zara, pod warunkiem, że przytaszczy tu ze sobą swój biznes i tu będzie płacił podatki. Inaczej - po kija nam taki, kolejny uchodźca?!
  Skądinąd ten Cukerberg i ta Apfelbaum to jeden kij, jak już jesteśmy przy tej nomenklaturze.
 • No bo jak to
  No bo jak to: Dzieci Radka będą żydami, dzieci Bronka będą żydami, dzieci Kwacha będą żydami, nawet dzieci Dudy będą żydami, a dzieci Zuckerberga mają być Chińczykami. Toż to policzek w twarz całej światowej lewicy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031