Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

Bułgar opluwa nasz rząd

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Iwan Krastew, człowiek Sorosa, lansowany w Polsce przez Wyborczą i Krytykę Polityczną a do tego jeszcze częściowo finansowany przez nasze Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, nawyzywał właśnie polski rząd od "meneli" w dzienniku New York Times.

V kolumna medialna, o której niedawno pisaliśmy, przekroczyła kolejną granicę grubiaństwa i chamstwa. Człowiek Sorosa, Bułgar Iwan Krastew, promowany u nas od lat przez Wyborczą i Krytykę Polityczną, nawyzywał właśnie polski rząd od "meneli" ("bums") na łamach New York Times'a:


 "może Polska wywali na nowo tych meneli po dwóch latach"

 

Te słowa, napisane na końcu tekstu Krastewa, odnoszą się do lat 2005-2007, kiedy rząd PiS, gryziony po kostkach przez dostawki Giertycha i Leppera oraz atakowany wściekle przez TVN24 i Wyborczą, przegrał przedterminowe wybory:


www.nytimes.com/2015/12/12/opinion/why-poland-is-turning-away-from-the-west.html

 

Dlaczego Iwan Krastew pozwala sobie na chamskie wyzywanie polskiego rządu od meneli ? Dlatego, że Krastew może. To człowiek Sorosa, który jeszcze kilka lat temu zarządzał jedną z organizacji Sorosa, Open Society Initiative for Europe. Dzisiaj Krastew dostaje kasę z dwóch instytucji www.cls-sofia.org/en/ oraz www.iwm.at/, w obu siedzą ludzie Sorosa.

 

Szokującym faktem jest to, że jedna z tych instytucji, wiedeński Instytut Nauk o Człowieku (www.iwm.at/), jest finansowana przez polskich podatników !


W 2013 roku minister nauki i szkolnictwa wyższego Barbara Kudrycka podpisała umowę o finansowaniu przez ministerstwo instytutu, który aktualnie płaci Krastewowi. Nie mogło się to stać bez wiedzy i zgody Radka:

wieden.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/polska_wspolfinansuje_wiedenski_instytut_nauk_o_czlowieku 

 

Czyli w skrócie, płacimy facetowi który obrzuca polski rząd obelgami !

 

Sprawa jest na tyle poważna, że Radek nawet się przestraszył i po ukazaniu się szkalującego artykułu Krastewa oznajmił błyskawicznie, że to nie on podsunął Krastewowi pomysł lżenia na polski rząd:

 

Radosław Sikorski ‏@sikorskiradek6 h

Znam Iwana Krastewa ale ostatni raz rozmawiałem z nim z rok temu

 

Jeżeli to nie Radek, to kto ? Lista podejrzanych jest długa, np. Krastew jest ulubieńcem Wyborczej i Krytyki Politycznej a Aleksander Smolar nadzoruje Karstewa w wyżej wspomnianym wiedeńskim instytucie.

 

Ale pewne jest, że Krastew został nakręcony i to niedawno. Jeszcze miesiąc temu w wywiadzie dla Wyborczej był raczej umiarkowany w swoich słowach:


"Niektórzy moi przyjaciele w Polsce obawiają się rządów PiS. Jeśli jednak nie mieszka się w danym kraju, można na sytuację spojrzeć ze zdrowego dystansu".

 

W jaki sposób Krastew stracił "zdrowy dystans" w ciągu ostatnich tygodni ?

 

Widzimy też inny bardzo intrygujący łącznik. Ktoś napisał Tuskowi przemówienie, które Tusk wygłosił 31 sierpnia w Słowenii i które dziwnym trafem zaczyna się od wzmianki o Krastewie:

 

www.consilium.europa.eu/pl/press/press-releases/2015/08/31-tusk-speech-bled-forum/

 

Wiadomo, że Tusk sam sobie przemówień nie pisze, tym bardziej po angielsku (bez kartki to on ledwo po angielsku mówi). Pamiętamy też, że na przykład Radkowi przemówienia po angielsku pisał człowiek powiązany z brytyjskim MI6, pan Charles Crawford.

 

Czy to ludzie Sorosa piszą przemówienia "Krulowi Europy" Tuskowi ? Nie zdziwilibyśmy się tym za bardzo, wiedząc jak Tusk jest prowadzony od lat na smyczy przez ośrodki władzy poza Polską:

 

monsieurb.neon24.pl/post/64189,gut-tusk-dobra-polak

 

No ale Soros nie jest wieczny, a polskie państwo ma już ponad tysiącletnią historię. Nie dajmy się więc opluwać propagandystom z międzynarodówki kawiorowej lewicy, po której za kilka lat może już nie pozostanie śladu.

 

   

Iwan Krastew jest promowany przez Wyborczą i Krytykę Polityczną 
 
 
Kudrycka przyznała państwowe finansowanie zagranicznej instytucji -
 
 
- w której Krastewa nadzoruje człowiek Sorosa, Aleksander Smolar 
 
   
W tle działa oczywiscie wróg mocnej Polski - George Soros
 
 
Nic dziwi nas to, że w sierpniu Tusk zaczął przemówienie od Krastewa!
 

KOMENTARZE

 • Klony Sorosa i jemu podobnych deformują kraje Europy
  Niezależnie od tego czy działają na prawicy, lewicy czy w centrum, mają te same cele, inaczej je akcentują i używają innych metod.
 • W jaki sposób Krastew "stracił dystans" w ciągu kilku ostatnich tygodni ?
  -Bo okazuje się, że w PIS jest za dużo uczciwych ludzi którzy zamiast iść na ich pasku, na serio wzięli się za naprawianie Polski. - To musi dla nich być denerwujące. -Zwróćcie Państwo uwagę na pokrzepiającą rzecz. -Rumun Petru, Bułgar Petru. -To świadczy że Brakuje im kadr spośród rodowitych Polaków, co dobrze o naszych Rodakach świadczy, (że nie chcą służyć przeciwko interesowi swojego kraju). -Nie jest źle! -Trzeba tylko tą warstwę pleśni oszustów i złodziei, narosłą na zdrowym narodzie dokładnie zebrać i wyrzucić na śmietnik. -Polska WWW! SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @ Autor
  Ani to Bułgar, ani opluwany przez niego rząd nie jest naszym rządem.
 • @PontoSarmata 23:28:08 -Trochę się załmałem, gdy opowiadając znajomemu dowcip
  o tym, że taki jeden mówił; - Ty ze mną nie wygrasz! -zapytany czemu?, odparł; -Bo nas jest dwóch! -Jak to dwóch? no tak! -jeden w sądzie, drugi w rządzie !, znajomy powiedział, że mam stare dane, bo teraz już jest ich trzech. -Bo teraz jeden oszst jest w sądzie, drugi w rządzie, a trzeci wszędzie. -Ale nie wolno się załamywać! -My mamy Pana Boga! https://youtu.be/jaUfb10Gq-8PolskaWWW! SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Rzeczpospolita 23:48:34Ani to Bułgar, ani opluwany przez niego rząd nie jest naszym rządem."//
  -Jak Twoich wybiorą, to uznasz ich za nasz rząd? -:)))
 • @Rzeczpospolita 23:48:34
  W czyim imieniu ty mówisz?
 • @Casey 00:16:41 "W czyim imieniu ty mówisz?"
  -Czerwonych świń.
 • @moher 00:30:03
  Zasłaniasz się ironią?
 • @Casey 01:57:51
  Nie. -Poza tym nie rozumiem o co Ci chodzi.
 • @moher 02:13:41
  O to:
  "...opluwany przez niego rząd nie jest naszym rządem."
 • @Casey 02:59:07-Dalej Cię nie rozumiem. Zacytowałem rzecz pospolitą, a ty mi te słowa przypisujesz, czy co???
  @ Autor
  Ani to Bułgar, ani opluwany przez niego rząd nie jest naszym rządem.
  nadużycie link skomentuj
  Rzeczpospolita 13.12.2015 23:48:34
 • @Casey 02:59:07 -A moja odpowiedź brzmi;
  -Jak Twoich wybiorą, to uznasz ich za nasz rząd? -:))) -I to Ci się nie podoba?
 • Tak patrzę na tego debila ...
  i zastanawiam się czy Soros rekrutując swoich wyznawców stosuje regułę krzywego ryja ? Tzn. czym ryj bardziej krzywy tym jego posiadacz bardziej się nadaje do fundacji Sorosa. Liderem w tej kategorii jest oczywiście sam Soros !!!
 • @moher 00:10:28
  Nie moich, ani twoich, tylko Polaków, których wybiorą Polacy na podstawie publicznych debat w polskich, a nie w żydowskich, mediach i bez doradztwa syjonistycznego Kościoła.
 • @Casey 00:16:41
  Na "T" to tramwaj staje na przystanku.

  A szanowny Komentator w czyim imieniu pyta?
 • Coraz bliżej upadku
  Coraz bliżej wojny domowej w Europie.Zobaczcie wybory mafii we Francji.Europa spłynie krwią.To co dzieje się w Polsce.Mamy pełzający zamach stanu.
  http://litera.fr/category/news/
 • polecam także
  http://litera.fr/kreatorzy-nowego-koloru-europy/
  http://litera.fr/nowa-generacja-zydow/
  http://litera.fr/soros-czyli-wrodzone-ludobojstwo/
 • @Rzeczpospolita 23:48:34
  Do Tel-Awivu bliżej?Tam twoi?
 • @Rzeczpospolita 10:14:01
  Zażyj to https://www.youtube.com/watch?v=BxDX_KeD_LQ
 • @Cheval Noir 16:09:50
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/05/tu-sie-jebnij-pl-ffffff-39.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031