Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1771 postów 1757 komentarzy

+ Goodbye ITI + Прощай ИТИ +

Stanislas Balcerac - Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo -- na mPolska24.pl oraz na Facebook / Goodbye ITI -- i myśl samodzielnie, bez TVN24

WSI działa w Rzymie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skoro lewacka prasa znów histeryzuje na temat Polski i pisze o "nocnym napadzie na NATO", to może warto pójść za ciosem i zrobić nocne czyszczenie w Akademii Obrony NATO w Rzymie, którą kieruje były szef WSI (zdjęcie) z nadania pana Bronisława ?

Oczyszczanie polsko-słowackiego Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO w Warszawie z cwaniaków, którym Siemoniak podpisał zgodę na inkasowanie 20 tys PLN miesięcznie przez 8 lat, wywołało wielkie oburzenie w lewackich mediach. Do ataku ruszył od razu lewacki The Guardian:

 

www.theguardian.com/world/2015/dec/18/polish-military-police-raid-nato-centre-warsaw

 

Ten sam który już miesiąc temu na telefon oczerniał ministra Macierewicza:

 

monsieurb.neon24.pl/post/127311,atak-na-macierewicza

 

Zamiast szarpać się z lewackimi propagandystami na telefon, czy nie lepiej użyć aktualne momentum do faktycznego oczyszczenia struktur NATO, nawet nocą ? Przecież szefem Akademii Obrony NATO w Rzymie jest były szef WSI generał Janusz Bojarski, wepchany tam rękami wielkiego sojusznika WSI, Bronisława Komorowskiego, i jego szoguna Kozieja:

 

monsieurb.neon24.pl/post/111279,wsi-juz-jest-w-nato

 

Czy nie jest dowód na to, że NATO jest nic nie warte i że chłopaki z FSB w Moskwie śmieją się z tych natowskich biurokratów-lemingów w Brukseli ?


www.currenteventspoland.com/analysis/FSB-at-home-in-Warsaw.html

 

Zanim NATO zdoła ruszyć palcem, Moskwa już prawdopodobnie zna wszystkie szczegóły. Pakt wojskowy NATO, w którym były absolwent Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego Bojarski (promocja 1984) sprawuje wysokie funkcje, nie jest paktem poważnym:

 

www.ndc.nato.int/about/organization.php

 

Nic dziwnego, że prezydent Putin wcale nie przejmuje się gadaniem NATO.

 

Tutaj przypominają się nam słowa Radka Sikorskiego w knajpie o tym, że (cytat): "Polsko-amerykański sojusz jest nic nie warty. Jest wręcz szkodliwy, bo stwarza Polsce fałszywe poczucie bezpieczeństwa"Faktycznie, skoro ludzie wyszkoleni przez rosyjski GRU są w strukturach NATO. A Radek, jako bliski znajomy generała Marka Dukaczewskiego, coś widocznie o tym wie.

 

Aby było weselej, sam generał Dukaczewski wystąpił wczoraj w TVP i ogłosił (cytat): "Polska przestaje być krajem, do którego można mieć zaufanie".

 

Panowie z WSI może nie mają honoru, ale mają za to poczucie humoru, drwią sobie cynicznie z nas w żywe oczy, mówiąc "no i co nam zrobicie" ?

 

Panie ministrze Macierewicz, czas na nocną wizytę w Akademii Obrony NATO w Rzymie ! Eksperci od bezpieczeństwa stoją murem za Panem:

John Schindler@20committee

 

The Polish govt's "raid" on the NATO CI COE (..) was part of an anti-FSB operation. Get the facts here.

Orban ratuje Europę, więc my uratujmy z naszej strony NATO.

 

Komorowski i Bojarski czyli jak WSI spenetrowało sobie spoko NATO
 
 
Co dalej ? Podobno wszystkie drogi prowadzą do Rzymu (nawet nocą)
 

KOMENTARZE

 • @Autor
  pisałem kiedyś, że uporczywa, bezsensowna i nieuzasadniona narracja Macierewicza o wybuchu, wybuchach, seriach wybuchów jako przyczynach zwanej umownie tzw "katastrofy smoleńskiej" ma jedno jedyne (oprócz trwałego upośledzenia umysłowego) racjonalne wytłumaczenie: uśpienie czujności do czasu gdy będzie można, posiadając odpowiednie środki i możliwości, wygarnąć całe towarzystwo i wymierzyć co komu należne -

  - wydaje się, że to się właśnie dzieje - chcesz znać prawdę - ufaj sowie - SOWA prawdę tobie powie

  - Macierewicz wydaje się iść szlakiem Sowy - bardzom ciekaw dalszego przebiegu tej wędrówki

  W telewizorze widzę, że Chyży Rój ma panikę w oczach


  pozdrawiam
 • autor
  Żeby ci eksperci od bezpieczeństwa co stoją murem za Singerem i brudasem, nie okazali się ekspertami mossadu i cia i zastapią tych po szkołach sowieckich.
  Przecież Polska nie ma własnych, podkreślam własnych służb, wszelkie służby realizują polecenia innych służb. Bojarski, Malejczuk i inni, nagle stali się tacy pro-usraelscy, tak samo jak Kwasniewski, Ciosek, Miller itd. pro-zachodni. Nadmieniam, że za pijaka Jelcyna ponad 100 tys. teczek wpływowych polityków z tzw. RWPG agentów KGB przejęło cia i mossad. Alkoholik jelcym i jego agenci brali od 100$ do 100 tys. papierów za głowę wpływowego polityka. Dlatego nagle z pro-sowieckiego kacyka komuch stał się pro-zachodni i na nas mówią agenci Moskwy bo do UE nie chceili przystąpić. Dziwne czasy.
 • @Andrzej Tokarski 19:08:10
  w uzupełnieniu interesujący wywiad z Witoldem Gadowskim, zwłaszcza od 7min, nawiązujący do działań i planów Macierewicza. Co prawda Pan Gadowski należy do tych dziennikarzy śledczych,którzy choć chętnie i szeroko opowiadają o różnych służbach, to milkną gdy ich zapytać służby izraelskie - ale posłuchać warto

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xRFzCykuHLg

  wywiad dostępny też tutaj:

  http://bibrus.neon24.pl/post/128231,kod-a-kryterium-uliczne
 • EEE.... TAKIE GŁUPIE TO NATO TO NIE JEST MOŻE GŁUPIE ALE ....
  aż tak to nie :)

  https://www.youtube.com/watch?v=-QedVNoVHzY
 • @Oficer Prowadzący 23:32:31
  Tak, zgadzam się z Panem.
 • Ten artykuł to dezinformacja . Na czym ona polega. Wyjaśniam :
  * w kwestii "bohaterskiego oczyszczenia" przez Macierewicza , dodatkowo nocą Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO w Warszawie :

  Śmieszna próba uwiarygodnienia się PIS w oczach społeczeństwa i publicznego zademonstrowania przez nich swojej antyamerykańskości , co jest totalną bzdurą, bowiem PIS jest jeszcze bardziej amerykański , niż PO, przy czym obie te struktury , a zwłaszcza ich kierownictwo jest z anglosaskiego nadania , które wobec Polski i Polaków jest agenturalne . Oni świadomie i cynicznie udają patriotów i katolików , by żerować na polskiej słowiańskiej dobroci i poniekąd dziecinnej naiwności.

  Cytuję słowa mądrej Żydówki, matki Michała Boniego :

  ” Polacy to bardzo dziwny naród. Polakom to trzeba ‚do boląca’ dokuczyć. Tak by to bardzo boleśnie odczuli. Inne narody rozumieją zagrożenie szybciej, bez tych bolesnych doświadczeń. Wy jesteście inni. Ulegacie byle komu i wierzycie byle komu. Oddajecie władzę też byle komu, chociaż wiecie ile zła już wam wyrządzili ci co obdarzacie ich władzą i zaufaniem. U nas musi popłynąć morze krwi i zginąć wielu ludzi, żeby Polacy przejrzeli na oczy. ”

  źródło :https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/24/146/

  * w kwestii WSI i generała Janusza Bojarskiego :

  Czekałem kiedy autor powie , iż zamachu i zabójstwa na byłego premiera Włoch Aldo Moro dokonało WSI, chociaż wszyscy zorientowani świetnie wiedzą , że prawdziwym sprawcą tego aktu politycznego terroru było Gladio – córka CIA . Otóż szanowny autorze nie pisz bzdur i nie czyń ludziom wody z mózgu. Jak coś robisz , to rób to rzetelnie, a przede wszystkim nie kłam i mów prawdę. To nie WSI, którego nawiasem mówiąc już dawno nie ma stanowi zagrożenie dla Polski i Polaków , lecz CIA i Mossad , które pociągają za sznurki swoich pajaców i klaunów uplasowanych w głównych ośrodkach decyzyjnych w Polsce i poprzez nich realizują antypolskie, głównie własne interesy ukierunkowane zwłaszcza na osaczenie Rosji i jej podbój.

  Co do generała Janusza Bojarskiego, którego znam osobiście / byłem z nim na akademii WAP w Warszawie/ faktem jest, iż przez krótki okres był on w strukturze WSI , był jej szefem , ale też faktem jest też to , że robił to pod dyktando USA , w tym CIA, gdzie wcześniej był szkolony i zadaniowany. W tej sytuacji przypisywanie generałowi Bojarskiemu etykietki WSI jest mało poważne i stanowi świadomą dezinformację.
 • @detektywmjarzynski 01:22:16
  ślad sowy łączy te wątki
 • @detektywmjarzynski 01:22:16
  Rzeczywiście Balcerac dezyinformuje odbiorców w bardzo wyrafinowany spsosób. Straszenie WSI i Moskwą to nic innego jak zezwalanie na dalsze penetrowanie Polski przez okupanta, to dalsze niszczenie naszej Ojczyzny przez światową mafię finasową, która tworzy tzw. NWO i przeszkodą w realizacji tego zbrodniczego systemu jest Rosja z Putinem na czele, Rosja prawosławna, chrześcijańska, antysjonistyczna, Rosja bardzo bogata z wielką przyszłością w przeciwieństwie do szatańskiej niewoli upadającego reżimu trockistowskiego w usraelu. Bój toczy się o usiodłanie Rosji, po to jest tu nad Wisłą zgodą by troche podnieść stope życiową polaków, by bardziej popierali zdrajców i sługusów okupantów Polski.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031